Jump to content
  • Kayıt Ol

Akiba's Trip The Animation (04.01.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Akiba's Trip The Animation

TANITIM

Akihabara bölgesi, insanların hayat enerjileriyle beslenen "Synthister" adı verilen yaratıkların işgali altındadır. Bu yaratıkları durdurabilmenin tek yolu ise üzerilerindeki kıyafetleri parçalayarak vücutlarını doğrudan güneş ışığına maruz bırakmaktır.

SESLENDİRME

Arisa Ahokainen - Ana Karakter

Yuki Nagaku (Japonca)

Niwaka Denkigai - Ana Karakter

Marika Kouno (Japonca)

Matome Mayoka - Ana Karakter

Rie Takahashi (Japonca)

Tamotsu Denkigai - Ana Karakter

Haruki Ishiya (Japonca)

YAPIM

Hiroshi Ikehata

Yönetmen

Satoshi Motoyama

Ses Yönetmeni

Earphones

Jenerik Şarkı İcrası

Hajime Mitsuda

Karakter Tasarımı

83185.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Japonca: AKIBA'S TRIP THE ANIMATION

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 4 Oca 2017 - ?

Stüdyo: Gonzo

Kaynak: Oyun

Türler: Aksiyon, Macera, Doğaüstü, Ecchi

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 27 Aralık 2016 Salı günü 19:56 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 34051

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uuu! Kıyafet parçalama :D çevirisine de el atarsın umarım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

1. Bölüm

Spoiler

Daha ilk bölümden ana karaktere fazla yüklendiler sanki. Sarışının Japonca kulaklarımızı kanatacak gibi görünüyor :D BD'si güzel olur bunun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. Bölüm;

İlk bölümü oyunu gibi başlamamış. Oysaki oyunda başka şeyler oluyordu. Mesela kardeşi öyle bir zor duruma düşmüyordu. Yanında bile değildi... Yine de fena değil...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öykü ve genel tarzından dolayı devam edeceğimi çok zannetmiyorum ama kavga animasyonları çok iyiydi, bütün hamleleri temiz bir  şekilde görünebiliyordu ve uzaktaki görüntüde bile darbe aldıklarındaki surat ifadeleri arasındaki geçişler falan çok temizdi... Bir iki bölüm daha bakarım, belki sezonun eğlenceliklerinden birisi olur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazmadan geçemezdim

Spoiler

36cbc076f88b4e3d7d47cbf266579f423ecbfe7b

Kebap ve dönerin kıymetini bilenleri seviyorum yav :oleyo: 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dün yorumlar üzerine ilk bölümü izledim ve hoşuma gitmedi devam edebileceğimi pek sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin iki oyunu var, ilkini oynamadım, ikincisi enfes bir oyundu ama. Anime oyunlardaki gibi ama oyunlardan farklı karakterleri işliyor. Çizim ve animasyonlar fena değil aslında ama ecchi dozu fazla (rakiplerinin kıyafetlerini parçalama mantığına göre bile). İlk bölümde rakip kızı çırılçıplak görmeyi beklemiyordum. Ecchi tonunu düşürseler çok daha keyifli olur, oyunda çünkü focus kıyafetleri çıkan kızların oraları buraları değildi. Yani en azından animede gösterildiği kadar. İmkanı olan PCye çıkan oyunu oynasın, daha oyunun yarısına gelmeden Akihabara'yı gideyim göreyim istiyor insan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. Bölüm

Spoiler

Abi sarışının Japonca beni benden alıyor. Sen sus gözlerin konuşsun diyesim geliyor. Bir de hiç utanma yok mu bu kızda 2 bölümdür her yeri meydanda resmen hiç rahatsız olduğunu görmedim tam tersi hoşuna gidiyor gibi :D Pembe saçlı kız da oğlanın başını yaktı gerçi dönüştürmeseydi zaten ölecekti ama dönüştürünce ne değişti ki biraz güçlendi yaşam süresi biraz uzadı ama şimdi de Akiba'dan çıkamıyor.

Dükkan sahibi dayı amma çirkin bir şeymiş öyle ya :( bir de o yeşil saçlıyı ben erkek sadımdı ama kızmış çok ilginç :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
Spoiler

Sarışının orada olma sebebi o. O pozları da vermezse varlığının bir anlamı olmaz.

Yeşil halen kesin değil. Shota çalışmışlar ona gibi geliyor.

Akiba'dan çıkamamanın o eleman için çok da sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Yatacak bir yer ve bir işi olduğu sürece geriye kalan tüm ihtiyaçlarını da giderebileceği bir bölge orası.

Patronunu bilmem ama o mekana gitmek istiyorum. Tam benlik. Gözlerim parladı.

ast6.jpg?w=497

Hayate ve Kikka'yı da biliyordum dediği yerde bağırdım. Hayabusa der diye bekliyordum XD

Düzenlendi: (Shiranui)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. Bölüm

Spoiler

İdol reklamı yapmak için yapmışlar resmen bölümü. Bir de elemanı aşırı güçlüymüş gibi gösteriyorlar sonu şimdiden belli finale 2-3 bölüm kala başları belaya girecek finali bununla yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. bölüme ait aklımda kalan tek şey ve en sevdiğim saçma sahne :011:

tumblr_ojzgfmz0qz1vgurllo1_540.png

Ek olarak serinin adı bile Akiba üzerinden yürüyor. Çok şey beklemeyin, adı üzerine yürür gider.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8 saat önce, Hikari no Kishi yazdı:

@CloudT Ne saçma bir sahneydi o öyle ya :D

Hiç sorma. Video'sunu falan bulsam direkt alıp .gif ya da kısa video yapacağım. Olmadı dur ya yapayım. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

9. Bölüm

Gizli İçerik

Yu-gi-oh göndermesinin anasını ağlattılar resmen :D Yarıldım gülmekten :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok boş bir sezonda izleyecek bir şey bulamamaktan izlemeye devam ediyorum. Koyu pembe saçlı kızın olaylara yaklaşımı dışında bir artı bulamıyorum. Kart paketlerinin para tuzağı olduğunu gördükya iyi bir ders olur bu tür oyunları oynayanlar için.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@CHOBiTS Bu 1 Hand Shakers 2 :D Sırf anime olsun zaman geçsin diye izliyorum. Bir sürü güzel manga var onları seri yapmıyorlar böyle boş boş şeyleri anime yapıyorlar. Madem eççi yapacaklar eççisi güzel olan manga da vardır niye böyle boş işler yapıyorlar anlamış değilim şahsen. Sarhoşken falan mı seçiyorlar bu serileri :D Yoksa bilerek mi kötü olanları serileştiriyorlar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

11. Bölüm

Sugoi Japan'a gönderme mi vardı ben mi yanlış anladım :D Nice Japan :D 2 bölüm kalmış demek ki haftaya daha da karışacak ortalık sonra da güzel bir final yapacaklar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sonu fena değildi. Yoklukta belki izlenir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?