Jump to content
  • Kayıt Ol

Demi-chan wa Kataritai (08.01.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Demi-chan wa Kataritai

TANITIM

Tetsuo Takahashi, Shibasaki Lisesi'nde öğretmen olmasının yanı sıra, yarı-insan denen varlıkların fizyolojileri üzerine uzmanlaşmaya çalışan bir araştırmacıdır. Mesela öğrencilerinden olan Akira Takanashi bir vampir, Kyōko Machi bir dullahan (İrlanda mitolojisinde yer alan başsız bir peri), Yuki Kusakabe ise bir yuki-onna'dır (Japon mitolojisinde karlı gecelerde ortaya çıkan bir tür ruh). Okula alınan yeni matematik öğretmeni Sakie Satō bile normal değildir. Kendisi bir dişi şeytandır. Bakalım kahramanımız kendini nasıl bir maceranın ortasında bulacak.

SESLENDİRME

Hikari Takanashi - Ana Karakter

Kaede Hondo (Japonca)

Yuki Kusakabe - Ana Karakter

Shiina Natsukawa (Japonca)

Tetsuo Takahashi - Ana Karakter

Junichi Suwabe (Japonca)

Sakie Satou - Yan Karakter

Yoko Hikasa (Japonca)

YAPIM

Ryou Andou

Yönetmen

Jin Aketagawa

Ses Yönetmeni

TrySail

Jenerik Şarkı İcrası

Sangatsu no Phantasia

Jenerik Şarkı İcrası

83417.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Japonca: 亜人ちゃんは語りたい

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 8 Oca 2017 - ?

Stüdyo: A-1 Pictures

Kaynak: Manga

Türler: Komedi, Fantastik, Okul, Seinen

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 29 Aralık 2016 Perşembe günü 19:25 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 33988

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Hikari no Kishi

12

• CloudT

2

• Shiranui

2

• Kusotaku

2

Kusotaku

Okul olmayan seri olmazsa olmaz, bu da bu sezon izleyeceklerimden. :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Oldukça güzel bir sürpriz oldu benim için. 

Açılışın ardından seri hakkındaki beklentilerim biraz düşüş yaşadıktan sonra karakterlerin benim gözümde oldukça eğlenceli ve başarılı şekilde tanıtımları ve aralarında geçen diyalogların hem rahatlığı hem de doğallığı (evet karakterler normal olmasa da) oldukça sevmemi sağladı. Devam edeceğim, umarım bu rahat ve eğlenceli havasını kaçırmadan devam eder.

Hikari'yi ayrı bir sevdim... 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlenmeyecek bir şey değil izletir bu kendini 

Spoiler

Vampir'in kendini kaybetmesini şakaya vurduğunu varsayıyorum gerçekten kanını emesi geldi kesinlikle o sahnede. Gözleri güzeldi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. Bölüm

Serinin gidişatı böyle olacak sanırım. Ben beğendim bitiririm bunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sevimli karakterler, eğlenceli sahneler falan filan. Eh iyi bunu da izliyorum ve umarım bozmadan sezonu tamamlarız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Duyuruyu ben yapayım türkçe çeviri geliyor buna. Onaylayınız efenin @Kusotaku

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumuştum süper değil ama iyi bir seri tatilde izlerim ya da kalıp gider.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İyi iyi, bu seriyi takip ederim. Bir ara manga'sına bakacaktım ama artık anime bitince bakarım. Seri gayet eğlenceli, kurgu da hoş. Animasyon da kötü değil. Yani sezona ait takip edilecek serilerden biri. Analiz yaptıracak bir seri de olmadığından; izle-geç.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. Bölüm

Spoiler

Tempo biraz düştü sanki ama sonu güzel bitti. Bir hafta beklemesi çok zor ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo
19 saat önce, Hikari no Kishi yazdı:

3. Bölüm

Gizli içeriği göster

Mattaku!... da neyi niye gizledin anlamadım ¬_¬

Yarım bölümlük bile olmayan malzemeyi zorla bir bölüme yaymışlar. Bölüm sonundan başlasa kaybedeceğimiz hiçbir şey olmazdı.

Spoiler

Succubus'a odaklanılması tamamen gereksizdi, pekâlâ aralarda tanıtılabilecek bir karakterdi o, hele bu şekilde tanıtılacaksa. "Bir Succubus'ın hayatında neler olur" sorusuna "hiçbir şey" diye cevap vermek 15 dakika sürmemeli. Bundan geri kalan sürenin 3-4 dakikasını iyi kullandılar ama. Biraz olsun gelişme oldu, biyoloji hocasını az daha tanıma fırsatı bulduk.

Şu genel kanaate vardım: Biyoloji hocasını ne kadar tanıtabilirse bu anime benim için o kadar seyre değer olacak. "Demi"ler fonun parçası daha ziyade. O fonu bir an önce tamamlamazsa sinir bozacak, ayrı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Bakayalo Harbi ya neyini gizlemişim ben onun :D Hoca biskolata erkeği gibi bir şey kaslı maslı ama etkilendiğini de pek belli etmiyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

5. Bölüm

Sıkılmadan devam ediyorum hoş eğlenceli bir seri. Çizimleri nedense çok hoşuma gidiyor birkaç örnek atacağım.(Bölümü izlemediyseniz lütfen açmayın spoiler içerir.)

Spoiler

EroLkn.jpg2nAdBv.jpgBvYn39.jpgZM46mA.jpg

Bunları BD sürümünde güzelce netleştirirlerse tadından yenmez bu seri :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hikari'nin özelliğini yanlış tanıtmışlar bize. Hamsterı gelmiş vampir diye yutturuyor akıllılar... 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. Bölüm

Takahashi hoca bayağı sabırlı adam :D Demi hoca ile de böyle bölümler gelir umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

9. Bölüm

Hadi ama ya çok şey mi istiyoruz biraz daha Satou-sensei lütfen ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sene hep böyle ecişli bücüşlü sevimli şeyler yapmışlar. Öyle takılmalık yemek yerken izleyip arada bi "ehe" diye sırıtacağımz bi seri ama yani belli bi konu yok gibi bir şey. Öyle izliyoruz yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

11. Bölüm

Müdür dingil dingil konuştu sinirimi bozdu adamı da üzdü bir de yüzsüz yüzsüz geldi olduğun gibi devam et dedi :japoni:

Haftaya fan servis yapacaklar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Güzel fan servis yaptılar hem kızları da ihmal etmemişler :D Adam(Takahashi-sensei) kıyafetlerinin altında canavar gibi beden saklıyormuş. Bölümü izlemeden videoyu açmamanızı tavsiye ederim.

Bu da Satou-sensei :D Sondaki espri güzeldi :D

Düzenlendi: (Hikari no Kishi)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?