Jump to content
  • Kayıt Ol

Nick Şifremi unuttum

Shiniori

Önerilen İletiler

merhabalar Cümleten S.a ben Shiniori yaklasık 5 sene önce anime riplemeyi bırakmıstım geri döndüm ama site cok değişmiş Shiniori nickimin sifresini ve email adresini unuttum o yüzden yönetimden ricam Shiniori nickimin şifresini   sahinkanka@gmail.com adresine yollayabilirmi şimdiden tşk ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

Şifreleri hiçbirimiz göremediğimizden yollayamayız, ama bu hesabı Shiniori hesabıyla Shiniori adı altında birleştirip email adresini de verdiğin email adresi yaparım, sonra "Şifremi Unuttum"a tıklayıp şifre sıfırlama yaparsın.

Tekrar düşündüm, yöntem güvensiz geldi. Email adresine Shiniori hesabındaki email adresini hatırlamana yardımcı olacak bir ipucu gönderdim, gerisini hatırlayıp dönüş yaparsan işlemi başlatacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

merhaba adım şahin shiniori@onepiece-tr.com benim adresim  ama animeden 5 sene ayrı kaldım forumlara giris yapmadım uzun zamandır www.onepiece-tr.com kapadım..

ipucu olarak ne söyleyebilirim baska aklıma gelmiyor hitokiri beni tanır Ryk usta beni tanır varolanbiri adı erdal simdiki adını bilmiyorum oda beni tanır uzun suredir görüsmüyordum onlarla 

chu braa diye anime cevirmisti bizimle beraber erdal sonra hitokirinin fikirleriyle tartısırdık başka aklıma ipucu gelmiyor :)  

nyaadaki uploadlarım

https://www.nyaa.se/?page=search&term=Shiniori&sort=4

valla başka nasıl ispatlarım bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shinori usta gelmiş hoş gelmiş. Usta, erken yollu gel senin riplerine ihtiyaç var ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

Email adresi yeterliydi ya :P Welcome back! Hesapları birleştirip yeni email adresine şifre sıfırlama linki gönderttim. Halledince buradan teyit et de konuyu silelim, yeri pek olmadı  :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla ne kadar sevindiğimi anlatamam gerçekten çok çok tşk ederim

hb kaitokid türklerin torrent sitesinde uploaderim yeni yeni anime arşivi yüklüyorum programları indirdim bilgisayara 8 tb hdd aldım bastan riplemeye başlıcam öncelik eski animeleri riplicem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada koca 5 yıl geçti bir türlü detective conan çevirilerine yetişilemedi hadi onuda geçtim hakuto no ken bitmemiş dün ve bugün araştırma yaptım çoğu animeler yarıya kadar çevrilmiş bu fansublar yolumuzu kesiyo ya :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eski animeleri yüksek kalitede riple shini, riple de yolumuzu bulalım. e tabii hoş geldin :D

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Shiniori hiç sorma usta yav...

Dedektif conan'a çevirilerim pek iyi olmasada el attım daha 243-44 ile uğraşıyorum yarıya bile getiremedik...???

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?