Jump to content
  • Kayıt Ol

Seiren (06.01.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Seiren

TANITIM

Ana karakterimiz olan Shouichi bir an evvel büyümeyi arzulayan bir lise ikinci sınıf talebesidir. Bir gün kariyer planlaması yapmak üzere öğretmeni kendisini odasına çağırır. Ne var ki burada tanışacağı kızlar yüzünden kafası allak bullak olacaktır.

SESLENDİRME

Tooru Miyamae - Ana Karakter

Shino Shimoji (Japonca)

Kyouko Touno - Ana Karakter

Juri Kimura (Japonca)

Hikari Tsuneki - Ana Karakter

Ayane Sakura (Japonca)

Shouichi Kamita - Ana Karakter

Atsushi Tamaru (Japonca)

YAPIM

Tomoki Kobayashi

Yönetmen

Satoshi Motoyama

Ses Yönetmeni

Ayane Sakura

Jenerik Şarkı İcrası

Juri Kimura

Jenerik Şarkı İcrası

83471.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Japonca: セイレン

BİLGİ

Bölüm sayısı: 12

Gösterim: 6 Oca 2017 - ?

Stüdyo: Studio Gokumi, AXsiZ

Kaynak: Orijinal

Türler: Okul

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 3 Ocak 2017 Salı günü 17:43 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 33836

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Hikari no Kishi

8

• CHOBiTS

1

• jailbird707

1

İlk bölümü izledim beklentim Amagami SS gibi bir yapım olmasıydıki gerçektende gerek çizim olsun gerekte hikaye benzer olacak gibi. İzlemeye devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anidb'deki tanıtıma göre 3 kızla ilgili bir şey olacak. 4'er bölümlük hikaye olacak gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. Bölüm

Spoiler

İlk bölüme göre daha iyiydi. Devam ederim buna ama kızlar arasında atlamayı nasıl yapacaklar ciddileşme mi olmayacak yoksa o kızla yaşananlar hiç yaşanmamış gibi mi olacak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. Bölüm

Hikari güzel kız da yaptıkları ne kadar doğru :D

Spoiler

4. Bölüm Hikari arc'ın-arc diyeyim :) - sonu olacak sanırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

5. Bölüm

Spoiler

Gerçekten de hiçbir şey olmamış gibi diğer kıza geçti :D Yazık lan :D Bakalım bu kızla neler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. Bölüm

Spoiler

Önceki karakterle olanlar gerçekten hiç yaşanmamış gibi devam ediyor. Hikari geldiğinde bir şey olur belki dedim ama sadece uyardı gitti. Bu erkek karakter her şeyi çok belli ediyor ya :D İnsan biraz dikkatli olur herkes anladı şimdi niyetini.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

8. Bölüm

Spoiler

Kız manyak çıktı Rıza Baba :D O nasıl fantezidir arkadaş :D Neyse bunun da sonunda 10 yıl ileri gittiler çocukları oldu. Aslında bir bakıma güzel sıfırdan başlayıp 4 bölümde tamamlıyorlar bazı sahneler aşırı abes gelse de beğenerek izliyorum hafta son kıza geçecek :) Şu an için devam sezonu geleceğini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. Bölüm

1 yaşıt 1 büyük şimdi de küçük :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Seriye Genel Yorumum

Ben beğendim. 4'er bölümlük sıkmayan romantik hikayeler. Erkek karakterimiz aynı sadece kızlar değişiyor. 4. bölümün sonuna doğru oğlanın seçtiği kızla 10 yıl sonrasını gösteriyor aklınızda soru işareti kalmıyor. Tavsiye ederim izleyin. İzlemeden spoilerı açmanızı tavsiye etmem.

Gizli İçerik

Keşke Hikari ile de evlenip çocuk yaptığını görebilseydik :( Oğlanın çalıştığı yere geldiği gösterdi ama sonra ne olduğunu göstermedi. Diğer kızlarda çocukları olduğunu göstermişti :) Güzel seriydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?