Jump to content
  • Kayıt Ol

Kuzu no Honkai (13.01.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Bu tarz animelerde final bu şekilde olmaz. Resmen "Nasıl bağlayacağız bilemedik" demişler bize. Kayda değer hiçbir şey yok finalde. Ben sevmedim finali. Karakterlerde inanılmaz tutarsız geldi sonda. Yani o kadar şey yaşa et, ondan sonra neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Bir tepki, bir ağıt, bir aksiyon bir şey koyun bari. Koca bölümde "Düğünüme gelir misin?" muhabbetine 5 dk, okuldaki festivalde getir götüre 5 dk, anaa mugiyle karşılaştık muhabbeti ve ecchan saçını kesmişsin muhabbetine 5 dk ve en son mugiyle sevenler ayrılamaza 5 dk ayırmışlar. Yani bomboş bir final.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saçmalık be abi :( Bu Japonlar harbiden işin sonunu nasıl getireceklerini bilmiyorlar. Hani onsuz olmazdı? Hani ölüyordun aşkından? Neyse ya bitti gitti fail resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Saçmalık ya da hayal kırıklığı değildi bence. Son bölüm daha iyi olabilirdi. @Burak'ın söylediklerine katılıyorum çok boş bir final yaptı. Son iki bölüm diğer bölümlere oranla daha sönüktü zaten.Burada karakterler en büyük aşklardan bile vazgeçebildiklerini gösterdiler. Senin sevdiğin seni sevmiyorsa başkasını seveceksin. Saplantı haline getirmediler bir yerden sonra. Sadece bunu gösterirken ki işleyiş pek yeterli değildi. Akane'nin Hanabi'ye çiçek vermesi ve onun bunu hemen kabullenmesi tutarsızdı mesela.

Gizli İçerik

Aslında Mugi ile aşık oldular; ilk bölümde bunu söylemiştim ama hala arayış içinde olduklarından ya da bunun tam farkında olmadıklarından birbirleri ile olmayı seçmediler.

Final haricinde epey beğendim ben de. Bir finalle de tüm animeye kötü diyemem. Diğer romantizm serilerine oranla daha yetişkinlere hitap eden, karakter analizlerinin epey iyi olduğu, duyguların iyi tercüme edildiği bir seriydi. 8/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?