Jump to content
  • Kayıt Ol

ACCA: 13-ku Kansatsu-ka

CloudT

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
ACCA: 13-ku Kansatsu-ka

TANITIM

Hikâye 13 bölgeye ayrılmış Dowa Krallığı'nda geçmektedir. Bu 13 bölgenin de her biri ACCA özel birliği tarafından gözetim altındadır. Hikâye de bu birim altında çalışan Jean Otis etrafında dönmektedir.

SESLENDİRME

Jean Otus - Ana Karakter

Hiro Shimono (Japonca)

Payne - Ana Karakter

Hiroki Yasumoto (Japonca)

Groshular - Ana Karakter

Junichi Suwabe (Japonca)

Niino - Ana Karakter

Kenjirou Tsuda (Japonca)

YAPIM

Shingo Natsume

Yönetmen

Shouji Hata

Ses Yönetmeni

Aira Yuuki

Jenerik Şarkı İcrası

Natsume Ono

Özgün Eser

83776.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: ACCA 13区監察課

Diğer: ACCA: 13th Territory Inspection Department, ACCA: 13th Ward Observation Department

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 10 Oca 2017 - 28 Mar 2017

Stüdyo: Madhouse

Kaynak: Manga

Türler: Polisiye, Dram, Fantastik, Seinen

Süre: 24 dakika

İSTATİSTİKLER

Sıra: 3311

Veriler 20 Ocak 2017 Cuma günü 02:26 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 33337

Kişisel Not:

Sezona ait severek takip ettiğim serilerden biri; şarkılarıyla, animasyonuyla oldukça ilgi çekici ve kurgusu da pek hoş. Tek unsur hikâye. Eğer bunu da iyi değerlendirilip, saçma sapan yollara sürmezlerse sezona ait en sevdiklerim arasında yerini alır.

Düzenlendi: (CloudT)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Farklı çizimleri olan bir yapım. İlk bölüm normaldi. Hatta durağan geçti bile diyebilirim. Lakin birkaç bölüm daha izlemek istiyorum. Okuduğum yorumlar ileride açılacağı intibasını uyandırdı bende.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
4 dakika önce, Tolip yazdı:

Farklı çizimleri olan bir yapım. İlk bölüm normaldi. Hatta durağan geçti bile diyebilirim. Lakin birkaç bölüm daha izlemek istiyorum. Okuduğum yorumlar ileride açılacağı intibasını uyandırdı bende.

Sevenler olarak tek sıkıntımız da bu. Umarım hikâye konusunda yardıra yardıra giderler. Yoksa iyi hoş derken tökezleriz. :icon16:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bölüm 9

Öyle sağlam bir bölümdü ki biter bitmez 10. bölümü izlemek istedim. Açıkcası nasıl bir final yapacaklar çok merak ediyorum, kafamda deli sorular birikti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
Gizli İçerik

11. bölümde geride kaldı ve son bir bölüm. Final nasıl olacak çok merak ediyorum. Darbe mevzusu iyice dillendi ve artık her şey finale kaldı. Nino olayı da zaten tuz biber oldu. Sanırım Jean finalde kral olarak tahtı alacak ama büyük ihtimalle sistemi değiştirecek; monarşiden, cumhuriyete geçecek gibi bir his var. Manga'sına da baktım ama 37 bölümde final vermiş. Anime'den sonra devam ederim diyordum... Olmadı geçenlerde başlayan alternatif bir serisi daha var, ona bakarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk 2 bölümünü izleyip Joker Game havası aldığım seri sınavlarım bittiğinde baştan sona izlemeyi düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir an başladığı gibi bitecek diye epey tedirgin olmuştum. Adamlar habire yemek yiyorlardı animenin başında -_- Hala daha yiyorlar ama hikaye de ilerliyor yanında yani. Neyse, epey güzel yere geldi seri. Başlardaki olayları da güzel yerlere bağladır. Görmediğimiz ve saklanan birkaç şey daha vardır muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Final

Gizli İçerik

Keyif alarak başladım ve öyle de bitti. Güzel bir finaldi hatta tatmin ediciydi.

Mauve lider olarak yerini aldığında güzelliğinin üzerine gelen şaşkınlık bile harikaydı. Kendisini biraz daha görseydim eğer favori karakterlerim arasına girecekti. Hatta eklesem mi ne yapsam...

Jean tercihini sadelikten yana kullandı ve bence çok akıllıca bir karardı. Zaten prens ya da kral olmak hiç yakışmazdı, artık rahat rahat takılsın. Nino da serbest olduğuna göre kankalar vilayet vilayet gezerler.

Ayrıca sarı kafalı teftiş bürosu şefinin gerçek kimliğini öğrenince çok şaşırdım, adam resmen başka biri olmuş ve onca zaman korumaya devam etmiş.

Son olarak Nino ve Jean arasında ship yaparlarsa şaşırmam. Aslında yaş bakımından aralarında çok fark var ama BL sevdalısı genç kızlarımızın ship konusundaki ısrarını bildiğimden yakında ve hatta çoktan ship'lemeler başlamıştır. =d

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?