Jump to content
  • Kayıt Ol

Renai Boukun (Kiss Note)


CHOBiTS

Önerilen İletiler

                                                    84266.jpg

Resmi sitesine göre  Renai Boukun mangası TV anime serisine uyarlanacağı duyuruldu. Animenin bahar sezonunda yayına gireceği ve görev alan ekibide aşağıda belirtildiği üzere görebilirsiniz.

 

Konu:  Öpücük defteri çok güçlü büyülü  bir defterdir ve  ismi yazılan kişilerin isim aralarına X konularak (Örneğin; SaberXShirou gibi)yazılırsa ikisi birbirine aşık olur ve evlenirler. Bu defter aşk meleği Guri'ye aittir. Her nasılsa yanlışlıkla sıradan bir lise öğrencisi olan Aino Seiji'nin ismini yazmıştır ve eğer Seiji 24 saat içinde biriyle öpüşmez ise melek Guri ölecek ve Seiji de ömür boyu bakir kalacaktır. Herhangi bir kızla öpüşmeyi kabul etmeyen Seiji ömür boyu bakir de kalmak istemediği için Guri tarafından kandırılır ve Seiji'nin sevdiği kızın yanına okula giderler. Hiyama Akane okulun en güzel ve popüler kızıdır ve Seiji de ona karşı gizli hisler beslemektedir. Lakin bir yanlış anlaşılma üzerine Akane, Seiji ile Guri'yi birlikte görür ve sevgili zanneder. Tepesi atan Akane bir anda iki tane bıçak çıkarır ve Guri'ye saplar. Aslında Akane'de Seiji'yi sevmektedir lakin önce Seiji'nin açılmasını beklemektedir. Ama kıskançlığı onu soğuk kanlı bir katil yapacak kadar güçlü ve piskopattırda. Seiji sevdiği kızın hiç bilmediği bu yanını görünce şok olur ve Guri ile kaçmaya başlar lakin Akane kovalarken kaza eseri üstüne düşer ve Seiji ile öpüşürler. Guri araya girer ve Akane'nin de ismini deftere yazdığını söyler ve ikisini de tebrik eder ve ilerde evleneceklerini söyler. Akane, Guri'nin aşk meleği olduğunu öğrendikten sonra Seiji ile evleneceği düşüncesiyle kendinden geçer lakin Guri, Seiji'nin onu kurtarma çabalarından etkilenir ve kendi ismini de Seiji'nin isminin ön tarafına yazar böylece üçlü bir çift oluşturur ama bu Akane'nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Seiji'nin hayatı bundan sonra sıra dışı aşklara ve olaylara açılacaktır. 

 

Cast
Gris: Yoshino Aoyama (Wake Up, Girls!)
Seiji Aino: Kensho Ono (Kuroko no Basket)
Akane Hiyama: Manami Numakura (Fuuka)
Yuzu Kichougasaki: Yuki Nagano
Shikimi Shiramine: Yumi Hara (Overlord)

Staff
Director: Atsushi Nigorikawa (Anitore! XX) 
Series Composition: Natsuko Takahashi (Ore Monogatari!!)
Character Design: Mariko Itou (Log Horizon)
Key Animation Director: Miyako Yatsu, Junichi Kitamura (Bokura wa Minna Kawaisou)
Music: MONACA (Working!!)
Studio: EMT²

 

Kaynak:

https://myanimelist.net/news/49668185

 

 

  • Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hoşuma gitti konusu, klişe üzerine düşüp öpmesi bu türlerin olmazsa olmazı zati. Death Note esintiside eklemişler, harem gözükmüyor mal'da yaa bakalım. Aşk üçgeni elllam :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?