Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga 'Koi to Uso' Yaz 2017 Sezonu İçin Hazır!

CloudT

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Manga 'Koi to Uso' Yaz 2017 Sezonu İçin Hazır!

1487428653-1c84c151f9474c81777679507b4b7

Manga Box tarafından yayınlanan Musawo Tsumugi'nin mangası "Koi to Uso" serisinin 2017 yaz sezonunda TV anime uyarlaması yapılacağı duyuruldu. Anime, Seiki Takuno tarafından yönetilecek ve LIDENFILMS tarafından piyasaya sürülecek.

Konu: "Yalanlar sonsuzdur fakat sevgi daha da sonsuzdur. Yakın gelecekte, Japonyada gençler 16 olduğunda partnerleriyle evlenmeye devlet tarafından zorlanırdı. İnsanlar birilerini seçmeyi düşünemezdi bile, herkes onları mutlu edeceğini söylenen eşlerini kabul ederdi. Yukari Nejima 15 yaşında. Şehrin ufak bir köşesinde yaşıyor ve hayatında pek başarılı olacak gibi görünmüyor. Akademik ve atletik olarak avarajın altında. Ama içinde, coşkulu bir yürek taşıyor müthiş bir tutku ile. Aşkın ölümsüz olduğu bu dünyada eğer aşık olursa ne olur acaba?" Kaynak: MangaTR

Tanıtım Videosu

Resmi Site Adresi: http://koiuso-anime.com/
Resmi Twitter Adresi: @anime_koiuso

Düzenlendi: (CloudT)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir haber mangasını 69. bölüme kadar okudum sonra bırakmışım neden bıraktım hatırlamıyorum. Geçenlerde ilk bölümlere baktım da geri hatırladımdı. Mangasına baştan başlamazsam animesini izlerim artık haber için sağol.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?