Jump to content
  • Kayıt Ol

Tekrar İzlediğiniz Animeler?

Fingolfin

Önerilen İletiler

İzlemeye doyamadığınız, aldığınız tadı tekrar aradığınız, çok eskiden TV'de görüp şimdi ise adam akıllı izlediğiniz, unutup yanlışlıkla başladığınız, (arkadaşınızı da bağımlısı yapmak için izlediğiniz :P ) animeleri soruyorum. Herkesin vardır böyle animeleri, tabun. :W İşte burada onları paylaşalım. :)

__________________________________________________________________________________________

Benim de var elbette. Gerçi 10'u geçmez sanırım. En azından aklımda olanlar. :W

Detective Conan ---------> 3 kere izlemişimdir. Filmlerini ise biraz daha fazla. Tekrar izlediğimde bütün bölümleri ilk izlediğimdeki gibi izlemiyorum tabii ki. Atlamlar, sıçramalar, sardırmalar... gırla olabiliyor. Ama her izlediğimde keyif alıyorum/(dum belki)... alıyorum alıyorum. 

Naruto Shippuuden -------> Evet, ne var yani. İzledim. Hem de 3-4 kere. Filmleri de dahil. Gerçi bunda internetimin olmadığı, karanlık devirlerde elimde oluşu da etkili olmuş olabilir. Ama güzeldi ya. Demo ne filler no baaaakaaaaa. :hıh:

Bleach -----------------> Bunu 2 kere falan izlemişimdir. Şimdi bir de BD'si çıkıyordu sanırım. Yine izlerim belki. :D

Code Geass ---------------> İşte bunu da hem kendi kendime 2-3 kere hem de arkadaşlarıma falan izletirken tekrar izlediğim oldu. Çok güzel anime. Beğenmeyenler --->:oleyo:

Tsubasa Chronicles ------> 1 kere izledim tekrar. Bir noktada sıkıntı çıkmıştı ben de baştan izledim.

Aklıma bunlar geldi şimdilik. Sadece bir de Ay Savaşçısı gibi TV'de izlemiş olduğum ve izlemeyi planladığım şeyler var. İzlediklerim var. Görüşmek üzere. Ca nee.:syglr:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Son zamanlar Sakigake Cromartie Koukou izliyorum.Normalde birçok komedi animesini tamamlamakta zorlanırım.Gerek bölümlerinin kısa gerekse kaliteli olması nedeniyle bir defa daha hoşça vakit geçirmemi sağlıyor

Düzenlendi: (Ulmo)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir izlediğim yapımı bir daha izleyemiyorum. İşkence maruz kalıyormuş gibi daralıyorum. Dizi, film veyahut anime olsun. Ara sıra açıp belli kısımlarına bakarım ama oturup tekrar izlemek boğuyor beni :006:

Fansub yaptığım eserler hariç hiç bir animeyi ikinci bir defa izlememişimdir. Fansub yaparken yaptıklarımızı kontrol etmek icap ettiği için videoyu 2-3 kere izlemiş oluyorum. Bu durumun tarifini siz değerli arkadaşlara bırakıyorum :syglr:

Konu ile pek alakası olmadı ama dedim bir dökeyim içimdekileri :P 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

16 dakika önce, Tolip dedi ki:

Bir izlediğim yapımı bir daha izleyemiyorum. İşkence maruz kalıyormuş gibi daralıyorum. Dizi, film veyahut anime olsun. Ara sıra açıp belli kısımlarına bakarım ama oturup tekrar izlemek boğuyor beni :006:

Fansub yaptığım eserler hariç hiç bir animeyi ikinci bir defa izlememişimdir. Fansub yaparken yaptıklarımızı kontrol etmek icap ettiği için videoyu 2-3 kere izlemiş oluyorum. Bu durumun tarifini siz değerli arkadaşlara bırakıyorum :syglr:

Konu ile pek alakası olmadı ama dedim bir dökeyim içimdekileri :P 

Yoo oldu. Çeviri ve video işleri nedeniyle tekrar izlemek zorunda olanlarda dahil olmuş oldu. :D Bilirim, bilirim. Çok sıkıntı oluyor. :( 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aradığınız belli başlı şeyler varken yeni yapımlar cezbetmiyorsa eskilere dönebiliyor insan 

One outs, Skip beat, Aio Bungaki, Akatsuki no Yona gibi sevdiğim veya çok güldüğüm serileri bir kaç kez izledim.(Gene İzlerimde) Aradan zaman geçince nasılsa unutuyorum. Keyifle oturup bir daha izleyebiliyorum mesela Moutyou no Hak' yu izlediğim halde hatırlamadığım için oturup bir daha izledim:) Unutkanlığımın tek güzel yanı.. (Unutkanlığımdan müzdarip arkadaşların kulakları çınlamıştır)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:

Aradığınız belli başlı şeyler varken yeni yapımlar cezbetmiyorsa eskilere dönebiliyor insan 

One outs, Skip beat, Aio Bungaki, Akatsuki no Yona gibi sevdiğim veya çok güldüğüm serileri bir kaç kez izledim.(Gene İzlerimde) Aradan zaman geçince nasılsa unutuyorum. Keyifle oturup bir daha izleyebiliyorum mesela Moutyou no Hak' yu izlediğim halde hatırlamadığım için oturup bir daha izledim:) Unutkanlığımın tek güzel yanı.. (Unutkanlığımdan müzdarip arkadaşların kulakları çınlamıştır)

O unutkanlık bende de var aslında. Mesela Overlord'u unuttum baya baya ve ortalıkta BD'sini de görünce izleyeyim diyorum. Yukarıda yazdığım şeylerde de unuttuktan sonra izlemiştim genelde. Unuttuğum kadarıyla. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla Captain Tsubasa, Yu - Gi - Oh ve tabii Detective Conan (Tabi mecburi kısım?)...

Son olarak olmazsa olmaz olan Red Kit asla baz geçilmezler arasındadır... ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

58 dakika önce, kaitokid_23 dedi ki:

Son olarak olmazsa olmaz olan Red Kit asla baz geçilmezler arasındadır...

Red Kit anime değil ki. Animeleri sordum. O çizgi roman animasyonu ama çizgi film/animasyon. :oleyo:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, Kudo Shin'ichi dedi ki:

Red Kit anime değil ki. Animeleri sordum. O çizgi roman animasyonu ama çizgi film/animasyon. :oleyo:

Desene iyi br tongaya bastık :sessizlik::a:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tengen Toppa Gurren Lagann: Hikayesi animasyonu vesairesi için değil de sadece milyonuncu kez izlediğinde ilk izlediğin gibi verdiği gaz hissi için. 

Mobile Suit Gundam 0080: War in the Pocket: Her kış, özellikle noel zamanı izlenesi animedir. Noelle falan işim olmaz gerçi ama anime tam da o zamanlarda geçiyor. 

Inazuma Eleven: Canım sıkıldığında bazı sahnelere bakayım diye açarım ve hayatımın birkaç saatini animeye tekrardan kaybederim. 

Tvde yayınlanan animeler (Dragonball, One Piece, Naruto, Tsubasa, Sailor Moon, vs.): Tvde denk gelirsem izlemiş olsam bile tekrardan izlerim büyük ihtimalle, zaten tvde genelde ilgimi çeken başka yapım olmaz ve ses olsun diye bile izleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam: SEED - Destiny; İki sezon birlikte 100 bölümü görse de şu ana kadar 4 defa kadar tekrar izlemişliğim var. 00: Tekrar dönüp baktığım diğer Gundam serisidir... 

Code Geass: Animeye yeni başlattığım bir kaç kişiye de izlettiğim için tekrar tekrar izlediğim bir seri oldu.

Last Exile: Sebep vermem şart mı? :/ uzun uzadıya yazmayı beceremiyorum... Sadece açılış müziği bile yeterli bir sebep oluyor benim için.

Macross Frontier: Macross serisi içerisinde savaş ile müzik arasındaki dengeyi en güzel şekilde yakaladığını düşündüğüm seri. Hem şarkılarını hem de savaşlarını defalarca dinlememe ve izlememe rağmen hiç sıkılmadım, yakın zamanda da sıkılacağım gibi görünmüyor.

Kaze no Stigma: İlk seyirimden sonra biraz inceleyip kitabının olduğunu öğrendiğim; yazarının hayatını kaybetmiş olması ile yarıda kalmış çok güzel bir öykünün uyarlaması olup, en azından beni memnun bırakmış olan anime.

Yakında bu listeye girebilecek:

Hibike Euphonium: Çok kısa aralıklarla tekrar izlenebilecek bir seri değil, ancak yakın zamanda ilki olmak üzere pek çok kez yeniden izlemeye başlayacağıma eminim.

Schwarzesmarken: Total Eclipse'in veremediği pek çok şeyi verdi. En azından ölmüş olan TSF forefront benzeri bir oyun piyasaya çıkıp da benim TSF için olan açlığımı giderene kadar dönüp dönüp izleyeceğim.

Tekrar izlediğim başka seriler de var ama sadece bir defa ile kalmış olanları yazmamın bir anlamı yok diye düşündüm...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

- Dikkat! Spoiler içerir - :012:

• Golden Boy - Üniversite'de arkadaş çevremde izletmediğim insan kalmadı. Bilgisayar başına arkadaşlarımı oturtur ve zorla izletirdim, herkesle ayrı ayrı en az 15 defa izlemişimdir. :012: Bir kere izlemiş şahıslar kendileri de bir tekrar yaparlardı. Kısa süre içerisinde bazı sahnelerdeki konuşmaları ezberleyen arkadaşlarım bile oldu. :o
  • Sakigake!! Cromartie Koukou - Bir sıralar çoğu bölümünü belli aralıklardan sonra tekrar tekrar izliyordum. Aradan yıllar geçti, unutmak üzereyim. Yakın tarihte bir tekrar daha yapayım.
  • Hajime no Ippo - Sağlam karşılaşmaların olduğu bölümleri bir çok kez izledim. Önce amv izleyerek başlıyor, ardından o bölümü bulup bölümün tamamını bir daha izliyorsunuz, sonra devamında ne olmuştu derken... :P
  • City Hunter - Bazı yerleri kendim çevirdiğim için, bazı yerleri sevdiğim için değişik sezonlardan değişik bölümleri bir çok kez izledim. 8-9 kez izlediğim bölüm de var, 1 kez izleyip geçtiklerimde. Benim için yeri asla doldurulamayacak yapımlardan birisidir. Drama CD'sindeki özel bölümünü de en az 10 kere falan dinlemişimdir.
  • Yondemasu yo, Azazel-san - Espri tarzını sevdiğim bir yapım, arada rastgele bir bölüm açar izlerim. Absürdlüğü çekici geliyor. qdisler
  • Sayonara Zetsubou Sensei - 4-5 yıl kadar önce 2-3 kere ard arda izledim. Yakın bir tarihte izlemediğim sezonlarıyla birlikte baştan sona izlemeyi düşünüyorum.
  • Initial D - Ara ara gaza gelmek için yarışların olduğu bölümlerden açar rastgele izlerim. Müzikleri şahanedir, kesinlikle arşivde tamamının bulunması gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Sırf müziklerini dinlemek için bile sevdiğim bölümleri bulup açtığım oluyordu. Sadece dinlemek yeterli gelmiyor bazen.
  • Detroit Metal City - Yine en az 3 kere izlediğim bir seri. Metal müzik dinleyipte DMC izlememek olmazdı zaten. Umarım mangasına da başlayabilirim.
  • Black Lagoon - İlk sezonunu arkadaşlarımı da başlatmak için 2 kere onlarla beraber izlemiştim. İlk bölümlerdeki tekneyle uçarak helikoptere çarpma kısmı vardı, orayı gördükten sonra herkes sonuna kadar devam ediyordu zaten.
  • Plastic Neesan - Arkadaşlarımla beraber yine birden fazla kez izledim. Kısa olması başka insanlara izletmeyi kolay kılan etmenlerden. 2 sahne gösteriyorsunuz animenin tamamını izliyorlar, 30 dk falandı galiba.
  • Inferno Cop - Defalarca kez izlemişimdir. Sağlam troll animeler arasındadır. Yeni doğmuş bebek dahi Southern Cross üyesidir. :011: Bu da kısacık bir yapım zaten.
  • Hellsing Ultimate - Arkadaş çevremi animeye başlatmak için beraber birden fazla kez izlediğim serilerden yine. Beni her gören devamı ne zaman gelecek diye sorardı, sanki animeyi ben yapıyorum. :(

• High School DxD - Yine arkadaş çevresi izlettirdi. Muhabbet etmek için buluşma düzenlendiğini bile biliyorum. :P

• Danshi Koukousei no Nichijou - Serinin tamamını pek sevememiş olsamda bazı kısımlar cidden güzeldi. O güzel kısımları gösterirken bir çok bölüme baştan sona maruz bırakıldım. Haliyle ister istemez izlemiş oldum.

Hatırlayabildiklerim bu kadar, mutlaka unuttuklarım vardır, son yıllarda tekrar izleme olayını yapamaz oldum. Baştan sona izleyecek veya parça parça izleyecek vakit pek bulamıyorum. Daha çok yeni yapımlara yönelmeyi tercih ediyorum.

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
8 saat önce, WoLcRoW dedi ki:

- Dikkat! Spoiler içerir - :012:

• Golden Boy - Üniversite'de arkadaş çevremde izletmediğim insan kalmadı. Bilgisayar başına arkadaşlarımı oturtur ve zorla izletirdim, herkesle ayrı ayrı en az 15 defa izlemişimdir. :012: Bir kere izlemiş şahıslar kendileri de bir tekrar yaparlardı. Kısa süre içerisinde bazı sahnelerdeki konuşmaları ezberleyen arkadaşlarım bile oldu. :o
  • Sakigake!! Cromartie Koukou - Bir sıralar çoğu bölümünü belli aralıklardan sonra tekrar tekrar izliyordum. Aradan yıllar geçti, unutmak üzereyim. Yakın tarihte bir tekrar daha yapayım.
  • Hajime no Ippo - Sağlam karşılaşmaların olduğu bölümleri bir çok kez izledim. Önce amv izleyerek başlıyor, ardından o bölümü bulup bölümün tamamını bir daha izliyorsunuz, sonra devamında ne olmuştu derken... :P
  • City Hunter - Bazı yerleri kendim çevirdiğim için, bazı yerleri sevdiğim için değişik sezonlardan değişik bölümleri bir çok kez izledim. 8-9 kez izlediğim bölüm de var, 1 kez izleyip geçtiklerimde. Benim için yeri asla doldurulamayacak yapımlardan birisidir. Drama CD'sindeki özel bölümünü de en az 10 kere falan dinlemişimdir.
  • Yondemasu yo, Azazel-san - Espri tarzını sevdiğim bir yapım, arada rastgele bir bölüm açar izlerim. Absürdlüğü çekici geliyor. qdisler
  • Sayonara Zetsubou Sensei - 4-5 yıl kadar önce 2-3 kere ard arda izledim. Yakın bir tarihte izlemediğim sezonlarıyla birlikte baştan sona izlemeyi düşünüyorum.
  • Initial D - Ara ara gaza gelmek için yarışların olduğu bölümlerden açar rastgele izlerim. Müzikleri şahanedir, kesinlikle arşivde tamamının bulunması gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Sırf müziklerini dinlemek için bile sevdiğim bölümleri bulup açtığım oluyordu. Sadece dinlemek yeterli gelmiyor bazen.
  • Detroit Metal City - Yine en az 3 kere izlediğim bir seri. Metal müzik dinleyipte DMC izlememek olmazdı zaten. Umarım mangasına da başlayabilirim.
  • Black Lagoon - İlk sezonunu arkadaşlarımı da başlatmak için 2 kere onlarla beraber izlemiştim. İlk bölümlerdeki tekneyle uçarak helikoptere çarpma kısmı vardı, orayı gördükten sonra herkes sonuna kadar devam ediyordu zaten.
  • Plastic Neesan - Arkadaşlarımla beraber yine birden fazla kez izledim. Kısa olması başka insanlara izletmeyi kolay kılan etmenlerden. 2 sahne gösteriyorsunuz animenin tamamını izliyorlar, 30 dk falandı galiba.
  • Inferno Cop - Defalarca kez izlemişimdir. Sağlam troll animeler arasındadır. Yeni doğmuş bebek dahi Southern Cross üyesidir. :011: Bu da kısacık bir yapım zaten.
  • Hellsing Ultimate - Arkadaş çevremi animeye başlatmak için beraber birden fazla kez izlediğim serilerden yine. Beni her gören devamı ne zaman gelecek diye sorardı, sanki animeyi ben yapıyorum. :(

• High School DxD - Yine arkadaş çevresi izlettirdi. Muhabbet etmek için buluşma düzenlendiğini bile biliyorum. :P

• Danshi Koukousei no Nichijou - Serinin tamamını pek sevememiş olsamda bazı kısımlar cidden güzeldi. O güzel kısımları gösterirken bir çok bölüme baştan sona maruz bırakıldım. Haliyle ister istemez izlemiş oldum.

Hatırlayabildiklerim bu kadar, mutlaka unuttuklarım vardır, son yıllarda tekrar izleme olayını yapamaz oldum. Baştan sona izleyecek veya parça parça izleyecek vakit pek bulamıyorum. Daha çok yeni yapımlara yönelmeyi tercih ediyorum.

Baya uyuşuyor yani zevkimiz Initial D, City Hunter, Inferno Cops hiç izlemedim. Azazel-san'a ise şimdi bir göz atayım, ilgimi çekti. Diğerlerinin çoğuna bende 2 kere bakmışımdır  :012: Ek olarak Berserk, Gantz, Kaiji, Death Note...baktım

Düzenlendi: (baryshx)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Tekrar izlediğim anime sayısı çok değil. İzlediğim şeyi tekrar pek izleyemiyorum. Ancak çok sevmem gerekiyor ya da unutmuş olmam lazım. En çok tekrarladığım Gundam 00. Yayınlanırken her bölümü 3 kez izliyordum. Ara ara Gundam Seed bölümlerine bakarım. Geçen sene SnK'yi izledim tekrardan. Şu ara Dragon Ball'u izliyorum. Küçükken tvde izlemiştim :) Rose of Versailles izledim bir iki sene önce. Yine tvde izlemiştim küçükken, hatırlamak babında tekrar izledim.

Bir ara Özz ve Meyday ile etkinlik yapıp birlikte seri izliyorduk. Taiyo no ko Esteban izledik. Onu da tv de izlemiştim küçükken. Fafner'ın geçen sene ikinci sezonu çıkmadan ilk sezonunu tekrarlamıştım. (Yazdıkça aklıma bir şeyler geliyor, aslında epey de tekrar izlemişim :W )

Ben daha çok tekrar izleyeceğim serileri tutuyorum elimde. Bir gün kafamdaki o serileri mutlaka tekrarlayacağım. Seriler de, Legend of The Galactic Heroes, Gundam külliyatı, FMA:Brotherhood, Initial D, Mushishi, Monster, Code Geass, TTGL, Seirei no Moribito, GITS, Kaiji, Hajime no Ippo... Ara ara maziye gidip bir seri hatırlıyorum ve listem uzuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 21 Şubat 2017 Salı at 18:43, Aurora Borealis dedi ki:

Ne güzel demişsin yavrum, bu nedenle sevdiğim animelerin üzerinden tekrar tekrar geçmişliğim çoktur. Bir de, çocukluğumuzda TV'de en başından sonuna kadar izleyip de o anları yadetmek adına ikilediğim çok seri oldu. Hatırladıklarımı da ekleyeceğim kesin. Onun için baya tekrar etmiş olduğum var aslında, gerçi hemen hemen hepsini severek tekrarladığım doğru, onun için de listeye ekleme konusunda geri durasım pek yok. :P  Gelelim hangileri olduğuna;

Versailles no Bara; TV'de yayımlandığı dönemde her yakalayışımda izlemiştim, yani TV'den 3 kere, sonra da pc'den özledikçe izledim ve abartmıyorum 10'u geçmiştir. Oturup yine baştan izlerim ki özlemimin artmasını bekliyorum şu ara. :3

Rurouni Keshin; serisini 2 kere, Tsuiokuhen OVA 'sını da RoV gibi 10 kere filan izlemişimdir.

Lovely Complex; bunu da 10'a yakın izlemişimdir kesin ve yine olsa oturup yine izlerim. :)

Baccano (3 kere), Skip Beat (5 kere ama 10'lama planım var :P :D), Clannad ve After Story (2 kere), Macross Frontier (2 kere), Code Geass (2 kere),  Oofuri (2 kere), Howl's Moving Castle (3 kere), Kara no Kyoukai filmleri (2 kere), Toki wo Kakeru Shoujo (2 kere), Nana (2 kere), My Daddy Long Legs (2 kere), Sailor Moon (2 kere), Akage no Anne (2 kere), ef a tale memories ve melodies (2 kere), Dogs: Bullet and Carnage (2 kere), Major (2 kere).

gundam gibi benim de planımda olan tekrarını yapacağım birkaç değerli serim var, bunlara gelirsek; Legend of the Galactic Heroes, Touch, Hajime no Ippo, House of Five Leaves, Takarajima, Eyeshield 21, Seriei no Moribito, Gankutsuou, Twelve Kingdoms, Kemono no Souja Erin, Hana no ku Lunlun, Hanada Shounen-shi, Terra e..., Great Teacher Onizuka, Major'un geri kalan sezonları.

@gundamaster Esteban için beni saymayı unutmuşsun, aşk olsun. O etkinlikte ben de vardım. seres5

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle yazılanları gördükçe ben de hatırlıyorum yavaş yavaş. Şaka maka bir sürü çıkacak bu gidişle tekrar izlediğim animeler. :ag: Ayrıc izleyecek yeni şeyler de mümkün. Tekrar izlediğinize göre güzel olduğu anlaşılan yeni animeler görmüş oluyorum.:evil-smile-onion-head-emoticon:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İşte tekrarın kraliçesi karşınızda. Bence biz dağılalım :012:

45 dakika önce, Squaw dedi ki:

@gundamaster Esteban için beni saymayı unutmuşsun, aşk olsun. O etkinlikte ben de vardım. seres5

Squcum üzerinden uzun zaman geçti, affına sığınıyorum, yoksa seni nasıl unuturum? Hep kalbimin bir köşesindesin:kanlp: 

Sen yazınca fark ettim, Kenshin'i ikinci defa izlemiştim ben de. 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster gundam'cığım her zamanki gibi geldim mi bir gelir pir gelirim biliyorsun. :P :biyikgulme:

Yok yahu, ne kusuru, ne affı, hepimiz bazı şeyleri unutabiliriz, insanlık hali canım benim. Ben sadece takılayım dedim. ;)

İleride tekrarını yapmayı düşündüklerim arasında Hanasaku Iroha'yı unutmuşum, bir ara onu da yeniden izleyesim var. Serinin atmosferini severim baya. :) Bu arada, Fate/stay night eklemeyi unutmuşum. Onu da zamanında 2 kere izlemişliğim vardır. :2046d6d41b:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

Umi Ga Kikoeru (15-16 civarı)

Genius Party - Baby Blue (10'dan fazla)

Space Dandy 2. sezon 10. bölüm (10'dan fazla)

Gintama 39. bölüm (10'dan fazla)

Diğerleri en fazla 4 izlenme olduğu için biraz teferruat gibi kalıyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Çok fazla var. Tam hepsini hatırlamıyorum ama en abarttığım sanırım One Piece olmuştur. Hala devam ediyor ama canım sıkıldıkça tekrar izliyorum ve nasıl desem... bu 10 bölüm falan değil. Bildiğiniz 400+ bölüm. Kaç kez izlediğimi anımsamıyorum. 4+ olabilir. Gintama, Bleach, Naruto, Angel Beats, Boku no Hero Academia, Natsume Yuujinchou serisi, xxxHolic, Hajime no Ippo, Slam Dunk, Katekyo Hitman Reborn, Code Geass (iki sezonu da) şu an aklıma gelenler... Çoğunu ikiden fazla izledim. hah Danshi Koukousei no Nichijou da var. Sıkıldıkça hep açıp izliyorum, saymayı bıraktım. 

Düzenlendi: (Nel)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?