Jump to content
  • Kayıt Ol

Gömülü videodan raw video nasıl elde edilir ya da edilebilinir mı?

kaitokid_23

Önerilen İletiler

S.a...

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, şunu yapabilir miyiz, yada nasıl yaparız?

Bi zahmet yardım edin...

Şimdi, Conan'da kısa bir bölüm olan d.t.c vs wooo adlı iki part olan bölümleri var. 

Ancak, bu bölümlerde  raw yok, Dtcp grubu çevirmiş, videoya gömmüş ve gömülü şekilde paylaşmış. Ve bayağı bir aramama rağmen  raw bulamadım. 

Altyazıyı videodan ayıramadan söktüm ve çevrildi ama raw videomuz yok ?

Not: Burada bulunan konularda araştırma yaptım, o yüzden konu yönlendirmesi olmazsa sevinirim...

Herkese iyi çalışmalar... 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• kaitokid_23

4

• Shiniori

2

• Tolip

1

• fake

1

öyle bir şey mümkün değil. ancak işte şey yaparsın, altyazının üstüne bir kutu çizip altyazıyı da o kutunun üstüne denk gelecek şekilde ayarlarsın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@fake peki bunu hangi programla ve nasıl yapabilirim?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@kaitokid_23 Eğer fake'in dediği gömülü alt yazının üzerine siyah bir kutu yerleştirip onun da üzerine kendi alt yazını yerleştirmeyi kastediyorsan aegisub ile bunu uğraşmadan yapabilirsin. Yalnız şunu söylemek isterim ki bu durum görüntü olarak pek tavsiye edemeyeceğim bir durum. Benim açımdan kötü bir görüntü olacağını düşünüyorum. Alternatif olarak birkaç şey daha yapılabilir bence. Ama yok ben uğraşamam, satır ve bölüm sayısı fazla diyorsan diyecek bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o dediğin alan biraz bilimsel proje sınıfına giriyor.Okulda hocalarımızdan duymustum sanırım o konu uzerinde calısanlar vardı da free versiyonunu bulabileceğini sanmıyorum.Yapay zeka ile framelerde altyazıya denk gelen yerleri tekrar boyama işlemi yapan bi program yazıyorlardı.ki yinede bi miktar hata payı kalıyormuş.Demem o ki raw bul onlarla ugrasma.Muhtemelen pcne cok yük bindirirsin bulsan bile .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

bende tüm serisi var raw olarak, bölüm numaralarını yazarsan up eder yüklerim

Düzenlendi: (Shiniori)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende tv serisi var specialler yok onların dvd versiyonlarına daha bakmadım kore ve japon filmlerini indirip ripliyorum eğer olurda arada denk gelirsem bulabilirsem indirip ripler yüklerim keşke tv serisinden olsaydı en azından rahat yüklerdim rahatlıkla indirebilirdin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

@Shiniori valla biraz ucundan araştırdım ama bulamadım işin açığı o yüzden buraya yazayım dedim. Eğer denk gelip yüklersen müteşekkir olurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?