Jump to content
  • Kayıt Ol

Killing Bites Mangasının Anime Uyarlaması Perakendecisi Tarafından Duyuruldu!

WoLcRoW

Önerilen İletiler

Japonya’nın online perakende satış sitesi 7net’in web sayfasında, şu anda Shogakukan’ın Monthly Hero dergisinin Nisan sayısı kapağında, çizeri Kazasa Sumita (Witchblade Takeru) ve hikaye yazarı Shinya Murata (Jackals) olan Killing Bites mangası yer alıyor.

d23d.jpg.12e0a428fde463b3d1c7b8358d393104.jpg

Monthly Hero dergisinin kendi websitesinde de Nisan kapağı görüntülenebiliyor. Ancak sitenin kendi yayımladığı kapakta anime uyarlaması geleceğiyle ilgimi metin yer almıyor.

heros-cover-no-anime.png.jpg

Derginin ilgili sayısı resmi olarak 1 Mart’da satışa sunulacak.

Monthly Hero’nun resmi yayın dili İngilizce olan web sitesinde, manganın: İnsan-hayvan hibritleri arasındaki yeraltı dünyasına ait düelloları içerdiği belirtiliyor. Deliliğin ve korkunun hüküm sürdüğü hayvanımsı dünyada korku tanımaz yaratıkların savaşacağı da ekleniyor.

Sumita ve Murata mangayı Monthly Hero dergisinde 2013 yılının Kasım ayında yayınladılar. Shogakukan manganın altıncı cildini 5 Eylül’de yayımladı ve önümüzdeki cilt olacak olan 7. Cilt Mart ayının 4’ünde yayınlanacak.

Kaynak: ANN

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saçma sapan bir şeye benziyor ama hayırlısı diyelim. Bu Japonların inu ve özelliklede neko düşkünlükleri bayıyor,  dünyada korku tanımazmış, çikişooo :af:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, baryshx dedi ki:

Saçma sapan bir şeye benziyor ama hayırlısı diyelim. Bu Japonların inu ve özelliklede neko düşkünlükleri bayıyor,  dünyada korku tanımazmış, çikişooo :af:

Konu olarak saçma olacak mıdır bir şey diyemem ama mangasına 15 chapter kadar göz atmış birisi olarak sağlam dövüşler var ve hayvanlar alemi hakkında oldukça öğretici diyebilirim. Senin için birde mangadan keserek renderladığım bir sahneyi paylaşayım burada o halde, buraya tık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Konu olarak saçma olacak mıdır bir şey diyemem ama mangasına 15 chapter kadar göz atmış birisi olarak sağlam dövüşler var ve hayvanlar alemi hakkında oldukça öğretici diyebilirim. Senin için birde mangadan keserek renderladığım bir sahneyi paylaşayım burada o halde, buraya tık.

Sahneyi görür görmez Elfen Lied aklıma geldi :oleyo: 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberini yapmayı düşünüyordum ki erken davrananlar olmuş. Mangasını okuyacak bir şeyler ararken tesadüfen bulmuştum. Güncele kadar okuduktan sonra çevirileri durdu ve öylece kaldım ortada ve animesinin geleceğini hiç beklemiyordum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

kb1.jpeg.e2d5a283bfb53322cb7f4f1d4f22f71e.jpeg

Yapım ekibi açıklandı!

Ocak 2018'de anime galasını yapacak.

Yönetmen: Nishikata Yasuto (Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai'da bölüm Yönetmeni)
Senaryo Amiri: Aoi Akashiro (Fuuka)
Karakter Tasarımı: Kazuo Watanabe (Arslan Senki (TV))
Müzik: Yasuharu Takanashi (Jigoku Shoujo)
Stüdyo: LIDENFILMS

Official site: http://killingbites-anime.com
Official Twitter: @KB_anime

Kaynak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bunun mangası güzeldir gibi geliyor. 15 bölüm baktım güzeldi demişsin. Anime çıkacak da onu her hafta bekleyeceğiz de ohooo. Mangasına başlarım belki. Belki de unuturum animeye kalırım. :6_smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, Kudo Shin'ichi dedi ki:

Bunun mangası güzeldir gibi geliyor. 15 bölüm baktım güzeldi demişsin

Dövüş sahnelerine baktım ya sadece, 9 bölüm ingilizce çevirisi vardı, 45-50 bölüm kadar da japoncası çıkmıştı. Çeviri de bırakılmıştı üstelik, okumayayım dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?