Jump to content
  • Kayıt Ol

Shingeki no Kyojin Season 2 (01.04.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Shingeki no Kyojin Season 2

TANITIM

İnsanoğlu yüzyıllar önce devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Bu felaketten sağ kurtulmayı başaran az sayıdaki insan, en uzun boylu devlerin bile ulaşmayı başaramayacağı, yüksek surlarla çevrelenmiş bir şehir inşa ederek kendilerini koruma altına almışlardır. Fakat yaklaşık 100 yıl sonra, hiçbir devin bu duvarları aşamayacağını düşünen halk, fazlasıyla yanıldıklarının farkına varacaklardır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ve kardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz boyutlardaki bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Şehrin surlarında açılan gedikle birlikte tüm devler şehre akın ederek, insanları katletmeye başlarlar. Kendi annesinin bir dev tarafından canlı canlı yenişine tanık olan Eren, bütün devleri öldürüp intikam almaya yemin eder. Serinin ikinci sezonudur.

SESLENDİRME

Mikasa Ackerman - Ana Karakter

Yui Ishikawa (Japonca)

Eren Yeager - Ana Karakter

Yuki Kaji (Japonca)

Armin Arlert - Ana Karakter

Marina Inoue (Japonca)

Levi - Yan Karakter

Belirtilmemiş

YAPIM

Tetsurou Araki

Yönetmen

Masashi Koizuka

Yönetmen

Masafumi Mima

Ses Yönetmeni

Linked Horizon

Jenerik Şarkı İcrası

84177.jpg

DİĞER İSİMLERİ

İngilizce: Attack on Titan Season 2

Orijinal: 進撃の巨人 Season 2

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 1 Nis 2017 - ?

Stüdyo: Wit Studio

Kaynak: Manga

Türler: Aksiyon, Süper Güç, Dram, Fantastik, Shounen

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 25 Şubat 2017 Cumartesi günü 17:01 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 25777

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• CloudT

1

• Ulmo

1

• jailbird707

1

En Çok Yazanlar

• 1 ay sonra...

Manga'sına başlayacaktım ama neden başlamak istemediğimi hatırlamıyorum. Neyse ki anime'si geldi. Dolayısıyla buna sevinenlerden biriyim ve güzel bir başlangıç oldu. Zaten artık serilerde aşırı bir beklentiye girmiyorum bu yüzden çok fazla hayal kırıklığı da yaşamıyorum. Manga'yı okuyanlar için nasıl bir başlangıç oldu bilemiyorum ama ben sevdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sanırım ilk sezondan sonra herkes mangaya daldığı için kimse yorum yapmıyor. Bende başlamıştım ama 40'larda falan bıraktım. Animenin 12 bölüm olması bizi çok fazla bir yere götürmeyecek gibi umarım devam sezonu çekerler. Şimdiye kadar mangaya son derece sadık ilerliyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?