Jump to content
  • Kayıt Ol

Boku no Hero Academia 2nd Season (01.04.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Boku no Hero Academia 2nd Season

TANITIM

4 yaşındaki Izuku Midoriya, bir gün acı gerçeğin farkına varır. Dünya hiç ama hiç adil değildir. Dünya nüfusunun yaklaşık %80'i "benlik" adı verilen özel bir güce sahiptir. Fakat ne var ki Izuku Midoriya, benlik yoksunu olan %20'lik kısımda bulunmaktadır ve bu yüzden sürekli ayrımcılığa maruz kalmaktadır. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayallerindeki kahramana dönüşmek için yanıp tutuşan Izuku Midoriya, üst düzey kahraman eğitim okulu Yuuei'ye girmeyi kafasına koyar. İdolü olan All Might ile karşılaşmasının ardındansa gelmiş geçmiş en iyi kahraman olma yolundaki basamakları hızla tırmanmaya başlayacaktır. Serinin ikinci sezonudur.

SESLENDİRME

Izuku Midoriya - Ana Karakter

Daiki Yamashita (Japonca)

All Might - Ana Karakter

Kenta Miyake (Japonca)

Katsuki Bakugou - Ana Karakter

Nobuhiko Okamoto (Japonca)

Shouto Todoroki - Ana Karakter

Yuki Kaji (Japonca)

YAPIM

Kenji Nagasaki

Yönetmen

Masafumi Mima

Ses Yönetmeni

Kenshi Yonezu

Jenerik Şarkı İcrası

Kouhei Horikoshi

Özgün Eser

83359.jpg

DİĞER İSİMLERİ

İngilizce: My Hero Academia 2

Orijinal: 僕のヒーローアカデミア 2ndシーズン

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 1 Nis 2017 - ?

Stüdyo: Bones

Kaynak: Manga

Türler: Aksiyon, Komedi, Süper Güç, Okul, Shounen

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 5 Mart 2017 Pazar günü 16:31 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 33486

"1. sezonun özeti niteliğindeki bölüm 25 Mart'ta görücüye çıkacak."  

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tolip

3

• CHOBiTS

2

• Hikari no Kishi

2

• jailbird707

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Ağlak kahramanın ikinci sezonu... Gelsin bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Tolip Empati yapmayı dene abi faydalı olur :D Ağlak olduğu doğru başlarda zırlayıp durması beni de sinir etmişti ama fena seri değildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Hikari no Kishi Empatinin alasını yapsam gene fayda etme bu Midoriya'ya. Seriye sözüm yok zaten iyidir-kötüdür. Fena değildi dediğin gibi. Arada sırada açar son bölümdeki All Might vs'sini izler gaza gelirim :012: Ama bu Midoriya beni benden alıp cehennem ızdırabı çekmeme sebep oluyor. Tamam ilk başlarda ağlarsın, altına kaçırırsın, hayretlere düşersin ama zamanla gelişim sağlanıp bunlara alışılır. Ama yok. Anime başladı ağlıyordu anime bitti hiç bir şey değişmedi gene ağlıyordu. Bak inanır mısın Katekyo Hitman Reborn! serisinin baş karakteri de aynen böyle biri. Duvarlara, taşlara vura vura tam 203 bölüm izledim ki bu oğlan acaba son da adam olacak mı diye. Oldu mu? Olmadı tabi. Kaldırıp pc'yi atmadıysam camdan dışarı birkaç efekt işim vardı onları halletmek içindi :P 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@TolipEfekt işi önemli tabii. PC'de pahalı değmez :D Mangasını da okuyor musun?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

İlk sezonu çok sıkıcıydı final kısmı hariç, bu sezon umarım daha fazla aksiyon verirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sezonun yarısı anlaşılan bu yarışmayla geçecek. Sonrasında aksiyonu görürüz herhalde. Son bölüm kuralarıyla Todoroki ve İzuku arasında güzel bir savaş göreceğiz gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?