Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Mahoutsukai no Yome 2017 Sonbahar Sezonunda TV Anime Olarak Yayınlanacak!

CloudT

Önerilen İletiler

og_image.thumb.jpg 

Bir süredir TV Anime serisi için beklenen serinin güzel haberi sonunda geldi. Hayranlarını çok sevindiren bu haber şimdiden net ortamında büyük yankı uyandırdı. 2017 Sonbahar Sezonu'nda gelecek seri için ayrıntılar net olarak belli olmasa da haberin kendisi bile hayranlarına yetmiş görünüyor. Ayrıca serinin aktif olarak "Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito" adında 3 bölümlük OVA serisi de yayınlanmaktadır.

Tanıtım Video:

Kaynak: Twitter - magus_bride

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ova ya da filmleri TV serisi formatında tekrar yayınlamak moda oldu son dönemde.  OVA'sını izlemeyi düşünüyordum artık TV serisini takip ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Ova ya da filmleri TV serisi formatında tekrar yayınlamak moda oldu son dönemde.  OVA'sını izlemeyi düşünüyordum artık TV serisini takip ederim.

Eğer yanlış bir tahmin yürütmüyorsam -ki manga'sına henüz başlamadım bu yüzden tahminimce OVA olarak yayınlanan 3 bölüm TV serisinden farklı bir kısmı anlatıyor. Yani büyük ihtimalle TV serisinde genç hâline odaklanırken ve OVA serisinde çocukluk dönemini, nasıl mevcut durumuna geldiğine odaklanıyor. Eğer böyleyse bu OVA serisini izlemeni tavsiye ederim. Eğer yanlışsam da biri düzeltir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 dakika önce, CloudT dedi ki:

Eğer yanlış bir tahmin yürütmüyorsam -ki manga'sına henüz başlamadım bu yüzden tahminimce OVA olarak yayınlanan 3 bölüm TV serisinden farklı bir kısmı anlatıyor. Yani büyük ihtimalle TV serisinde genç hâline odaklanırken ve OVA serisinde çocukluk dönemini, nasıl mevcut durumuna geldiğine odaklanıyor. Eğer böyleyse bu OVA serisini izlemeni tavsiye ederim. Eğer yanlışsam da biri düzeltir.

Durum böyleyse izlerim o halde. Fakat OVA'sı da daha tamamlanmadı son bölüm 9 Eylül olarak gözüküyor :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 saat önce, gundamaster dedi ki:

Durum böyleyse izlerim o halde. Fakat OVA'sı da daha tamamlanmadı son bölüm 9 Eylül olarak gözüküyor :/

9 eylül değildir ya, onda yanlış bir bilgi vardır. Onu bi' kontrol edeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
49 dakika önce, CloudT dedi ki:

9 eylül değildir ya, onda yanlış bir bilgi vardır. Onu bi' kontrol edeyim.

Mal'da öyle yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

29 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Mal'da öyle yazıyordu.

Evet, öyleymiş sanırım ama hâlâ inanamıyorum. Çok saçma bi' hareket olmuş, mutlaka daha erken gelmeli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?