Jump to content
  • Kayıt Ol

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records (04.04.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

TANITIM

Sistine, Gökyüzü Kalesi'nin ardındaki gizemi çözmek ve kendi büyücülük meziyetlerini geliştirmek için bir büyücülük akedemisine kaydolur. En sevdiği öğretmeninin emekli olmasından sonra, onun boşluğunu doldurmak üzere göreve gelen Glenn, görünürde uyuşuk ve beceriksiz bir öğretmendir. Acaba Glenn akademinin en güçlü büyücüsü tarafından neden özellikle seçilmiş olabilir?

SESLENDİRME

Glenn Radars - Ana Karakter

Soma Saito (Japonca)

Sistine Fibel - Ana Karakter

Akane Fujita (Japonca)

Rumia Tingel - Ana Karakter

Yume Miyamoto (Japonca)

YAPIM

Minato Kazuto

Yönetmen

Youji Shimizu

Ses Yönetmeni

Touko Machida

Yazar, Senaryo Amiri

Ari Ozawa

Jenerik Şarkı İcrası

84624.jpg

DİĞER İSİMLERİ

İngilizce: Akashic Records of Bastard Magic Instructor

Orijinal: ロクでなし魔術講師と禁忌教典

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 4 Nis 2017 - ?

Stüdyo: LIDENFILMS

Kaynak: Hafif Roman

Türler: Aksiyon, Büyü, Fantastik, Okul

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 18 Mart 2017 Cumartesi günü 03:46 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 32951

Düzenlendi: (jailbird707)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Fan service bolca olacak gibi. Animasyon kalitesi fena değil, kurgu da idare der yani bir açıdan sıradan bir kurgu; öğretmen olmak istemeyen biri ve herşeyden kaçan ama aslında çok güçlü biri sonra şöyle böyle şeyler oluyor ve falan filan... Anlatmak bile zor geldi. Tam çerezlik seri denir ya, hah! işte böyle bir seri. Tabii bunun LN olayı nedir ne değildir bilemem, belki işin derinlik boyutu farklıdır ve sonra çok açarsa ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gizli İçerik

Okuduğumdan değil ama Celica'nın göğüsleri LN'sindeki resimden küçük olmuş sanki, en dikkatimi çeken detay buydu. :W İşlerin ciddileşmiş halini merak ettiğim için izleyeceğim.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. Bölüm

Gizli İçerik

Kızların giydiği forma fenaymış. Bir an düello olmadan bitecek sandım aklım çıktı ya :D Çizimler animasyonlar güzelmiş. Adam öğretmen olmayı değil çalışmayı istemiyor ne manyak herifmiş :D Biraz yuri kokusu aldım. Hocanın çocuklarla dalga geçtiğini ümit ediyorum bu kadar ezik olunmaz ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Roman çevirisi pek yok mangasına başlamıştım ama ilk bölümden sonra bıraktım anime haberini duyunca. Kızı kedi kız sanıyordum mangada o tokalar kulak gibi gelmişti bana. Anime fena değil gibi 4 ana karakter görebildik ilerde artacak mı bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 saat önce, WoLcRoW dedi ki:
  İçeriği gizle

Okuduğumdan değil ama Celica'nın göğüsleri LN'sindeki resimden küçük olmuş sanki, en dikkatimi çeken detay buydu. :W İşlerin ciddileşmiş halini merak ettiğim için izleyeceğim.

Gizli İçerik

Benim attığım resimdeki haliyle karşılaştırıyorsan orada pozdan gelen bir büyük görünme var. Mishima'nın diğer çizimlerinde o kadar büyük durmuyor. Yani, büyük ama o kadar da değil... Animasyon tasarımında biraz daha ufak olmuş olabilir ama iri olduğu halen gayet belli....

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. bölüm hikaye rayına oturma konusunda idare eder bir bölümdü. 

Gizli İçerik

En azından başrol öğretmenlik mesleğine olan katkısını görebildik. Kısa saçlı kızımızın prenses olduğu hiç aklıma gelmemişti. Sistine'nin tecavüz sahnesi baya ilginç tasvir edilmiş öncesi ve sonrası olarak bölümün en güzel kısmıydı. Muhtemelen bu olaydan sonra Sistine öğretmeni kahramanı olarak görür ama tsundere kişiliğiyle can sıkıcı bir hal alır.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hahaha :D Epey hoşuma gitti ya. Komedisi iyi. Sensei'in tepkiler harika.

@WoLcRoW Allah senin iyiliğini versin :P 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

5. bölümle

Gizli İçerik

İlk kitabın ana karakteri Sistine gibi görüksede Rumia üzerine bir hikayeydi. İkinci kitaba yarışmalarla birlikte başladık ve buda Rumia üzerine olacak gibi. Yalnız üçüncü kadın heroinimiz katılıyor ve bu seferki biraz ifade özürlü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
On 07.04.2017 at 20:57, CHOBiTS dedi ki:

Roman çevirisi pek yok mangasına başlamıştım ama ilk bölümden sonra bıraktım anime haberini duyunca. Kızı kedi kız sanıyordum mangada o tokalar kulak gibi gelmişti bana. Anime fena değil gibi 4 ana karakter görebildik ilerde artacak mı bakalım.

mangayı nerden okuyabilirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?