Jump to content
  • Kayıt Ol

Tsuki ga Kirei (07.04.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Tsuki ga Kirei

TANITIM

Kotarou Azumi ve Akane Mizuno, ortaokul üçüncü sınıfta ilk kez aynı sıraları paylaşacaklardır. Kahramanlarımız sınıf arkadaşları olan Chinatsu Nishio ve Takumi Hira ile birlikte okulun son yılında, bir yandan yetişkinliğe adım atmanın yarattığı zorluklarla başa çıkmaya çalışırken, öte yandan ise kendi içlerinde gerçekleşen değişimi fark etmeye başlayacaklardır.

SESLENDİRME

Chinatsu Nishio - Ana Karakter

Rie Murakawa (Japonca)

Takumi Hira - Ana Karakter

Atsushi Tamaru (Japonca)

Akane Mizuno - Ana Karakter

Konomi Ohara (Japonca)

Kotarou Azumi - Ana Karakter

Shouya Chiba (Japonca)

YAPIM

Seiji Kishi

Yönetmen

Satoki Iida

Ses Yönetmeni

Yuuko Kakihara

Yazar, Senaryo Amiri

Nao Touyama

Jenerik Şarkı İcrası

84327.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: 月がきれい

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 7 Nis 2017 - ?

Stüdyo: feel.

Kaynak: Özgün

Türler: Romantik, Okul

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 19 Mart 2017 Pazar günü 02:30 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 34822

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Beğendiklerimden, biraz daha takip ederim. Bakalım istediğim gibi ilerleyecek mi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

1-4

Gizli İçerik

Abi çok utangaç bunlar ya :) Sıkıcı değil ama üfleye püfleye izliyorum. Bir türlü konuşamıyorlar falan kafamı duvarlara vurasım geliyor. Neyse 4. bölümde bir şekilde becerdiler devamında da yavaş yavaş ilerleyecek sanırım. 4 bölüm sabredebilirseniz devamı güzel olacaktır :) Ayrıca şarkılar da epey hoş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Visual olarak gayet hoşuma gitti. Konusu da saf  temiz bir aşkı anlatıyor. Aslına bakarsanız bu yaşlarda gerçekten sevdiğiniz insanla bu tarz oluyorsunuz. Yani öyle çok bir şey konuşamıyor, hemen her yerde buluşamıyorsunuz. Ailenizden gizliyor, arkadaşlarınıza ilk başta söylemiyorsunuz. Animede eechi olmaması, büyük göğüslü kızların olmaması ve gerçeğe benzemesi benim hoşuma gitti. Bu tarz animelerden her sezon en az 1 tane olmalı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Final güzeldi ama diyalogları daha net bağlayabilirlerdi. Ama sonuç olarak her şeyi açıklamaları neyin ne olduğunu göstermeleri güzeldi. Seviyorum böyle sonları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime kötü değildi ama  Akane ve Kotarou ilişkisinden çok mangakanın Osamu Danzai hayranlığı göze batıyordu. Bazı sahneler çok hoştu ama genelde çok durağandı. Yani biraz abartılı bir durağanlık vardı. onun dışında şirin bir anime olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İyi güzel bir seriydi de fazla pozitif oldu bence gerçeklikle olan bağı sonda koptu. 

Gizli İçerik

Kotarou'yu seven kız onunla aynı liseye gitti Akane başka liseye gitti buradan direkt sonuca atladılar. Bana pek gerçekçi gelmedi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Gerçekliği tartışılır belki ama sonu güzeldi bence. Bu seriye bu son yakıştı. Çok naif, hoş bir seriydi. 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?