Jump to content
  • Kayıt Ol

Renai Boukun (07.04.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

Renai Boukun

TANITIM

Öpücük Defteri, içine isimleri yazılan kişilerin koşullar ne olursa olsun birbirlerini öptükleri an, karşılıklı aşık olmalarını sağlayan olağanüstü güce sahip bir defterdir. Bu büyülü ve tanıdık öğe, insanları birbirine aşık etmekle görevli olan Guri adındaki aşk meleğinin kontrolü altındadır. Ancak bir gün yanlışlıkla Aino Seiji'yi defterine yazar ve bu çocuk birini öpmediği takdirde Guri ölecektir. Bunun üzerine Seji’ye,  Hiyama Akane adlı okuldaki popüler bir kıza açılması için baskı yapar. Akane ve Seiji birlikte olmaya başlarlar ancak Guri kendisinin de Seiji'ye aşık olduğunu fark eder. Seiji'nin sıradan hayatı, karman çorman olmak üzeredir.

SESLENDİRME

Akane Hiyama - Ana Karakter

Manami Numakura (Japonca)

Guri - Ana Karakter

Yoshino Aoyama (Japonca)

Yuzu Kichougasaki - Ana Karakter

Yuki Nagano (Japonca)

Seiji Aino - Ana Karakter

Kensho Ono (Japonca)

YAPIM

Atsushi Nigorikawa

Yönetmen

Satoshi Motoyama

Ses Yönetmeni

Girls! Wake Up

Jenerik Şarkı İcrası

smileY inc.

Jenerik Şarkı İcrası

84266.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: 恋愛暴君

Diğer: Love Tyrant, The very lovely tyrant of love♥

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 7 Nis 2017 - ?

Stüdyo: EMT²

Kaynak: Manga

Türler: Komedi, Doğaüstü, Romantik, Okul

Süre: Bilinmiyor

İSTATİSTİKLER

Sıra: Belirtilmemiş

Veriler 30 Mart 2017 Perşembe günü 17:38 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 32262

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Açılış ve kapanış klipleri ve şarkısı berbat, animasyon çok kötü keşke manga kalsaydı dedim. Mangası yer yer çok saçma olsa da animeyi  izlemeye devam edeceğim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle saçma sapan bir şeydi ama eğlenceli olduğu gerçeğini değiştirmiyor, bir süre izlemeye devam edeceğim sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gırgır olsun diye yapılmış gibin, fan service olmasa iyi olurdu da, bunu bilerek yapılyorlar sanırım. Tüm türlere giydireyim havası aldım :D Saçma kontenjanında izlenir :L

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İzlediğim en saçma şey olabilir ama acaip matraktı, izlemeye devam edeceğim muhtemelen. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok saçma olmasına rağmen acayip hoşuma gitti :D Guri bana biraz Elsei'yi hatırlatıyor. İzlerim ben bunu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. Bölüm

Yandere karakter çok fena be abi :D

Gizli İçerik

Elemanın kardeş brocon sanırım. Guri'nin sesi nedense hoşuma gidiyor. Çizimler de kötü görünmesine rağmen benim hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını güncele kadar okuduğumdan mıdır nedir animeden zevk alamıyorum. Genelde bu tarz hissettiğim serileri yarıda bırakmışlığım çok.

2. bölüm nispeten birinci bölümden daha iyiydi. Seriyi izleten ana sebep yandere kızımız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 02

İkinci bölümden ilki kadar zevk almadım. Bu tarz animelerin benim için sorunu süreklilik arz etmemeleri. Her bölüm aynı etkiyi veremiyorlar. İlk bölümü ikincisine kıyasla daha çok sevmiştim. Yandere hatun olmasa diğer karakterlerle pek yürümüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok önceden mangasını okumaya başlamıştım ama yarım bıraktım. İlk başta ilginç geliyor, eğlenceli gibi oluyor ama sonra sıkılıyorsun. Mangasına başlama sebebim yandere kızdı ama yandere olduğunu bilmiyordum tabii(gerçi resimden öyle olduğu anlaşılıyordu ya neyse), bir kapak resmi hoşuma gitmişti, o nedenle başlamıştım. Tabii ben komedi çok sevmem o yüzden de olabilir, ruh halinden de olabilir. Yine de sıkıldığımı hatırlıyorum. Animeyi de bittikten izlerim artık, izleyebildiğim kadar.

Gizli İçerik

51maroko37l..jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. Bölüm

Gizli İçerik

Güzel böyle olacak işte Yuriyi göstereceksiniz Yaoiyi göstermeyeceksiniz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. bölüm

Gizli İçerik

Canavar penguen ve kız kardeşin sahnesini kesmeleri iyi olmuş çok gereksizdi. Meleklerde insanlardan hamile kalabiliyormuş onuda öğrenmiş olduk. Teknolojiye meleklerde ayak uydurmuş artık onlarda akıllı telefon gibi aşk defteri yapmışlar. Seriye eğlence katacak ikinci yandere kızımız da gelecek bölüm geliyor. Ama onun ahlak duygusu yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne biçim bitti ya :/

4. Bölüm

Gizli İçerik

Abi Shikimi insan mı ya? Ay iğrendim Yanderelerden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sadist bir yandere daha ve karakter olarakta iğrenç geliyor. Anime manganın 2 bölümüne denk geliyor ki 25-26 chapter sonra final olacak ama manga 40 larda ve devam ediyor. Hikaye olayı malesef bu yapımda hiç yok. Kurgulama ise her chapterda farklı bir dünyaya giriyor. Her bölümde farklı bir şey göstermek için saçmalıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

O kadar da kötü değilniş abi kız :D

8. Bölüm

Gizli İçerik

Annelerin kavgası güzeldi. Guri ne trol karakter ya :D Olmasa çekilmez herhalde bu seri ama trollük de bir yere kadar bir şeyler değişiyor sanırım.

Bitince mangasına geçerim ben bunun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. Bölüm

Gizli İçerik

Shikimi olmasa seri ilerlemeyecek gibi geldi nedense. Umarım sonunda birini seçmesi gerekmez :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

11. Bölüm

Gizli İçerik

Haftaya her şeyi tatlıya bağlayacaklarını bilmeme rağmen huzursuz oldum ya ne biçim yapmışlar. Shikimi'nin hareketleri tuhaftı acaba niye böyle yaptı? Neyse mecbur bir hafta bekleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

12. Bölüm

Gizli İçerik

Güzel seriydi. Shikimi ile ilgili biraz daha detay verselerdi daha iyi olabilirdi ama neyse :) Belki 2. sezon gelir. Ben beğendim. Guri'nin konuşma şekli, hareketleri falan çok hoş ve komikti. Bol bol güldüm. Güldürmenin yanında ciddileştiği yerler de oldu.

İnşallah devamı gelir :) İzleyin tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?