Jump to content
  • Kayıt Ol

Gin no Guardian (01.04.2017)

CloudT

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Gin no Guardian

TANITIM

Suigin fakir olsa da en iyi online video oyun oyunculardan biridir. Ancak bu kimliğini, Suigin'in sınıf arkadaşı Riku Lei hariç bilen yoktur.

Lei, Suigin'e gizemli bir mobil cihaz gönderir ancak kendisi kaçırılır ve Suigin farkında olmadan kendisini zorunlu şartlar dizisinde bulur.

Onu kurtarmanın bir yolunu arar ve kazayla cihazı kullanmaya çalışırken sanal dünyanın içine çekilir.

Kaynak: DP

YAPIM

Shouji Murahama

Yapımcı

Ken Andou

Yönetmen

Masahiko Ookura

Yönetmen

Hidefumi Kimura

Yazar

84412.jpg

DİĞER İSİMLERİ

İngilizce: The Silver Guardian

Orijinal: 銀の墓守り

Diğer: Shirogane no Guardian

BİLGİ

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Gösterim: 1 Nis 2017 - ?

Stüdyo: Haoliners Animation League

Kaynak: Web manga

Türler: Macera, Fantastik

Süre: 15 dakika

İSTATİSTİKLER

Sıra: 6488

Veriler 2 Nisan 2017 Pazar günü 13:28 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 32936

İlk bölümün pek beğenilecek bir yanı yoktu, özellikle hikâyeyi ele alış şekillerini hiç beğenmedim. Ya 1. bölümün süresini uzatıp adam gibi ele alacaklardı ya da daha farklı bir giriş yapacaklardı. 

Fark ettiğime göre de Manhua kaynaklı bir seriymiş; Yin Zhi Shoumuren adında bir seriden uyarlama yapılmış. Okumadım, okumayı da düşünmüyorum ama merak edenler için ek bilgi olsun.

Düzenlendi: (CloudT)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tolip

2

• CloudT

1

• Shiranui

1

En Hareketli Günler

Çerez manhua'ydı, çerez seri olmuş. Bu tip şeylerle ilgilenenler dışında pek hitap kitlesi yok. İzleyeceğim, iyi hazırlamışlar. Yalnız isimler Çince kökenli olunca biraz tuhaf oluyor. Oğlana Suigin diye seslenmek biraz abes kaçıyor gibi geliyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu tarz yapımları seven biri olarak çerezlik olarak izleyeceğim. İlk bölüm uzun bir fragman tarzında olmuş. Bazı sahnelerde animasyonun hoşuma gitmemesi dışında fena değildi.

Çince isimleri ben de garipsedim. Özellikle karakterin köpeğe seslendiği sahnede.

Bu sezon bu tür yapımlardan 3-4 tane çarptı gözüme. Elimden geldiğince izlemeye çalışacağım hepsini. Oh oh mis :P 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenin süresi 13 dk. Açılış ve kapanış parçalarını çıkarırsan 10 dk. Bu benim neyime yetsin :006: İzlerken ortasında kesiliyormuş gibi hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?