Jump to content
  • Kayıt Ol

Golden Kamuy Mangası Animeye Uyarlanıyor!

WoLcRoW

Önerilen İletiler

5767-SeriesHeaders_GoldenKamuy_2000x800-(1).jpg

Satoru Noda'nın yazıp-çizdiği  Ağustos 2014 yılından beri yayınlanmakta olan Golden Kamuy mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu.

@Sakuragi'nin tanıtımıyla konu:

Sugimoto, Meiji Dönemi'nde, Japonya'nın kuzeyindeki Hokkaido'da meydana gelen Rus-Japon Savaşından sağ olarak kurtulur. Savaş boyunca "Ölümsüz Sugimoto" olarak anılan bu adam, şimdilerde savaşta ölen arkadaşının karısını kurtarma ümidi ile altınla gelen vaat edilmiş zenginliğin peşine düşer. Bu altın avcılığı süresince, yozlaşmış suçluların sakladığı altın gömüsüyle alakalı ipuçları bulur. Kötü iklim şartlarında hayatını kurtaran Auni'li bir kızla ortak olarak, altını arayan amansız suçlulara karşı ölüm-kalım mücadelesine girerler.

VizMedia'nın Tanıtım Videosu:

Kaynak

• Beğeni 1
  • Süper 4
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle serilerin animeye uyarlanması için geç bile kalınıyor bence çoktan yapılmalıydı inşallah adam gibi yaparlar da beklediğime değer. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onca ödül ve tepkiden sonra şaşırmamak lazım. Seri gerçekten keyifli ve neredeyse her açıdan tatmin ediyor. Animesini batırırlar diye endişelerim var, beklediğim birçok serinin anime uyarlaması rezaletti ve artık şüpheci olmaya başladım. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
(düzenlendi)

Ortalama bir seri

Düzenlendi: (dredkitz)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Auni adlı kızın seiyū'sunu beğenmedim. Ana karakterin seiyū'suda idare eder işte

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kızın ismi Auni değil, ırkı Ainu. Seiyusunu bilmem ama adı da Aşiripa.

• Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yemekli kısımları atlarlar umarım. Beni hikayeden kopartıyor oralar. Sanki mangaka yemek mangası da yazmış önceden veya içinde kalmış keşke yazsam diye de bunda da kullanmış gibi. 

• Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?