Jump to content
  • Kayıt Ol

Ekibe katılma başvurusu.

Parlak Patates

Önerilen İletiler

Merhabalar, rahatsız ettiğim için üzgünüm ancak bir hususta yardımınız gerekiyor sevgili forum. Buraya henüz üyelik kaydı yaptım, ''redaktör'' olma amacı güderek. Fakat ne yazık ki acemiliğim her zaman olduğu gibi beni ele verdi ve bir türlü başvuruda bulunamadım. Bilemiyorum... belki de bir yerde hata yapıyorumdur. Beni aydınlatın lütfen! 

Saygılarımla, sevgili Patates. :confused-onion-head-emoticon:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Parlak Patates

8

• Hikari no Kishi

5

• Kusotaku

1

• jailbird707

1

Söyleyeceğim sırayı takip et. Yukarıda şu sırayla dizili sekmeler var: Anasayfa, Forum, Aktivite, Çalışmalarımız, Ekibe Katılın. Ekibe Katılın yazana tıklıyorsun. Açılan sayfada Yazı İşleri başlığı altında Redaktör seçeneğini seçiyorsun "Ekibimize katılacakların bilmesi gerekenler"i okuduktan sonra "Devam et"e tıklıyorsun gelen sayfada sağ tarafta Şartlar ve Açıklamalar, Başvuru yazan 2  kutu var Başvuru'yu seçip çıkan formu dolduruyorsun sonra kaydet deyip işlemi tamamlamış oluyorsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

18 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:

Söyleyeceğim sırayı takip et. Yukarıda şu sırayla dizili sekmeler var: Anasayfa, Forum, Aktivite, Çalışmalarımız, Ekibe Katılın. Ekibe Katılın yazana tıklıyorsun. Açılan sayfada Yazı İşleri başlığı altında Redaktör seçeneğini seçiyorsun "Ekibimize katılacakların bilmesi gerekenler"i okuduktan sonra "Devam et"e tıklıyorsun gelen sayfada sağ tarafta Şartlar ve Açıklamalar, Başvuru yazan 2  kutu var Başvuru'yu seçip çıkan formu dolduruyorsun sonra kaydet deyip işlemi tamamlamış oluyorsun.

Çok teşekkür ederim çevirmen hanımefendi. Daha demin bir yetkili kişi yardımcı oldu. Zahmetiniz için kusuruma bakmayın. :beg-onion-head-emoticon:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 dakika önce, Parlak Patates dedi ki:

Çok teşekkür ederim çevirmen hanımefendi. Daha demin bir yetkili kişi yardımcı oldu. Zahmetiniz için kusuruma bakmayın. :beg-onion-head-emoticon:

Sayın redaktör adayımız Patates hanım üzülerek söylemeliyim ki ben erkeğim :D Arkadaş yardımcı olduğunu söylemişti ama ben yine de yazayım dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:

Sayın redaktör adayımız Patates hanım üzülerek söylemeliyim ki ben erkeğim :D Arkadaş yardımcı olduğunu söylemişti ama ben yine de yazayım dedim.

Tüh, patates lakabımın geliş sebebini dakikasında belli ettim demek ha :D. Çok çok özür dilerim vallahi... ben sık sık bu şekilde yanlışlar yapabiliyorum :').

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi, Parlak Patates dedi ki:

Tüh, patates lakabımın geliş sebebini dakikasında belli ettim demek ha :D. Çok çok özür dilerim vallahi... ben sık sık bu şekilde yanlışlar yapabiliyorum :').

Tekrar hata yapmaman için şöyle bir tüyo vereyim: Kime söyleyeceksen önce onun profiline gir sol alt taraflara bakarsan görürsün orada cinsiyeti yazar :) Ayrıca sorun değil profil resmi kurbanı oldum sanırım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi, Hikari no Kishi dedi ki:

Tekrar hata yapmaman için şöyle bir tüyo vereyim: Kime söyleyeceksen önce onun profiline gir sol alt taraflara bakarsan görürsün orada cinsiyeti yazar :) Ayrıca sorun değil profil resmi kurbanı oldum sanırım :D

Cinsiyetçi değilimdir. Siteyi yeni yeni keşfediyorum >< Bir dahaki sefere öyle yapacağım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 dakika önce, Parlak Patates dedi ki:

Cinsiyetçi değilimdir. Siteyi yeni yeni keşfediyorum >< Bir dahaki sefere öyle yapacağım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Çabuk alışırsın ya o kadar karmaşık bir yapısı yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:

Çabuk alışırsın ya o kadar karmaşık bir yapısı yok.

Umuyorum güzel arkadaşlıklar edinirim :)). Sizi fazlasıyla işinizden alıkoyuyorum gibi^^. Yardımlarınızı unutmayacağım. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi, Parlak Patates dedi ki:

Umuyorum güzel arkadaşlıklar edinirim :)). Sizi fazlasıyla işinizden alıkoyuyorum gibi^^. Yardımlarınızı unutmayacağım. 

Redaktör ol da istediğin kadar alıkoy işimden :D Şu an pek bir şey yapmıyorum. Umarım başvurunuz hakkınızda hayırlı olacak bir şekilde sonuçlanır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi, Hikari no Kishi dedi ki:

Redaktör ol da istediğin kadar alıkoy işimden :D Şu an pek bir şey yapmıyorum. Umarım başvurunuz hakkınızda hayırlı olacak bir şekilde sonuçlanır.

Yok estağfirullah :D. Olmasa bile o kadar çok üzülmeyeceğim, burası güzel bir topluluk. Önümde çalışmak için epey vaktim var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hoş geldin ^^ Umarım istediğin gibi olur. Bir de niye patates yahu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6 saat önce, jailbird707 dedi ki:

Hoş geldin ^^ Umarım istediğin gibi olur. Bir de niye patates yahu :D

Ah, sağol çevirmen kun. (Hey, siz de mi erkeksiniz?) Patates hikayesi çok uzun... On beş senelik yaşamımın son on senesini tümüyle ''patates'' lakabından kurtulmayı amaçlayarak geçirdim. Baktım olmuyor, ben de patates oluverdim. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 dakika önce, Kusotaku dedi ki:

Hoş geldin ve hayırlısı olsun. :) 

Merhabalar hoşbuldum, çok teşekkür ediyorum^^. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?