Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Danışma / Tavsiye / Öneri

painscream

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Evet bir çok tavsiyeye ihtiyacım var çok olması önemli değil aslında, sadece nasıl anlatsam Violet Evergarden gibi o tarz bir seri tavsiyesi istiyorum insanı izlerken ana karakter yerine geçip tüm duygusal tepkilerini  aynı anda verdiği seri tavsiyesi istiyorum, bu an dan önce violet ile birlikte yürüdüm mektup yazmayı öğrendim onunla birlikte ağladım böyle güzel seri varsa söylerseniz mutlu olurum, indirmem gereken çok seri var ama Violet Evergarden gibi bazı özel serileri kaçırma ihtimalim var, tavsiye eden olursa eğer şimdiden çok sağ olun çok teşekkür ederim zaman ayırıp söylediğiniz için

Düzenlendi: (zerolife&end)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
9 saat önce, zerolife&end dedi ki:

Evet bir çok tavsiyeye ihtiyacım var çok olması önemli değil aslında, sadece nasıl anlatsam Violet Evergarden gibi o tarz bir seri tavsiyesi istiyorum insanı izlerken ana karakter yerine geçip tüm duygusal tepkilerini  aynı anda verdiği seri tavsiyesi istiyorum, bu an dan önce violet ile birlikte yürüdüm mektup yazmayı öğrendim onunla birlikte ağladım böyle güzel seri varsa söylerseniz mutlu olurum, indirmem gereken çok seri var ama Violet Evergarden gibi bazı özel serileri kaçırma ihtimalim var, tavsiye eden olursa eğer şimdiden çok sağ olun çok teşekkür ederim zaman ayırıp söylediğiniz için

Aklıma gelen ilk örnekler Welcome to the NHK, Kimagure Orange Road, Maison Ikkoku, Daily Lives of High School Boys, Bungaku Shoujo, Library Wars ve Ace wo Nerae ama eminim sonradan düşünsem birşeyler daha ekleyebilirim. Kış 2019 serilerinden My Roommate is a Cat'e ve önümüzdeki aylarda yayınlanacak Fruits Basket reboot'una da göz atabilirsin. 

Düzenlendi: (Akuma_Blade)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tavsiye için teşekkür ederim göz atıyım hepsine

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 yıl sonra...

Leaked Premiere Date for Season 2 of Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute  Has Fans ExcitedBoushoku no Berserk (Berserk of Gluttony) - MyAnimeList.netimage.jpeg.4675a359fc3928f48d6e1f373a2812c4.jpeg bu 3 anime tarzı anime önerir misiniz saolun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?