Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Danışma / Tavsiye / Öneri

painscream

Önerilen İletiler

Evvet bende tavsiye edeyim :D herkese diyorum History Stronge Disciple Kenichi diye. Seri fazlasıyla dövüş teknikleri içermesine rağmen gülmekten yerlere yatacağın türden bir anime. 50 küsür bölüm. Ovalarıda var. Yarım yamalak kalmıyor.

Şahsen OVAlarında seri tadını alamadım desem yeri. Ama yinede izlemeni tavsiye ederim. 2 günde bitirmiştim ben hehe

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kore Wa Zombie, Angel Beats ve NHK'i indirmiştim simdi ön sıraya aldım izlemek icin eyw Tonari de listeme ekledim cok tskler güzel acıklamalar icin aklınıza gelirse söyleyin hayvan gibi izliyorum sölemesi ayıp :D ha bu arada anime sadece kız odaklı olmasın mümkünse romantik felan olunca zaten haliyle erkek karakterde oluyor fakat sadece kızlı animeler oluyo benim tarzım değil...

Altta. mikan adını görünce o tavsiye istiyor sandimdi. Neyse sevebilecegin benim bir kaç defa izlediğim yapımları yazayim. busou renkin. full metal panic. fate stay night. chobits. angel beats. great teacher onizuka. isekai seikijin no monogatari. i my me strawberry eggs. sword art online. toradora. bu onerdikleriklerimin çoğunu Sitemizde bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tskler Akutan aldım gonderdiklerini zaten listemde olanlarda vardı iclerinde eyw Kenichiyi izledim Mikan bol aksiyon ve komedi bir seri evet :D Chobits yazdıklarından 4ünü izledim digerlerinide izleme listeme aldım tskler.. gülmek icin anime arıyorum ya iice sıyırdık :D aklınıza gelen olursa dvm edin ecchi felanda olur :D

http://myanimelist.net/animelist/ACIMASIZ

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

KADIN samuray(kılıç) döğüşü bol olan anime istiyorum,yada çokkk cool kadın samuray tipi bir şey....

şöyle tarzda mesela

baiken-xxhr.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senran Kagura, Hyakka Ryouran: Samurai Girls/Bride, Manyuu Hikenchou son olarak samuray pek yok ama Maken Ki de bakabilirsin. Myanimelist'de bu saydıklarıma önerilen animelere de bakabilirsin. Bu çeşit çok fazla güzel yapım yok.

Edit: Oda Nobuno no Yabou biraz daha farklı kalıyor diğer serilere göre ama bu da olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cıks hepsi felaket echiii...

hyakka zaten kızı öp, pokemonun :D olsun tarzda bir şey...

oda naobuna :adamlar kendi tarihi figürlerini kız yapmış ama o kadar COOL değiller...

manyuu: göğüs her şey önemli bir anime:P

makenki:sihir var ve kız o kadar cool değil...

senran:ninja diyorlar ya...samuray lazım yok mu yaa

var mı başka önerisi olan?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Kazemakase_Tsukikage_Ran bayan gezgin bir samurayı anlatır. Çok cool sayılmaz, fazlasıyla sake içer çok fazla da dövüş içermiyor ama bir deneyebilirsin Ozman.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KADIN samuray(kılıç) döğüşü bol olan anime istiyorum,yada çokkk cool kadın samuray tipi bir şey....

şöyle tarzda mesela

baiken-xxhr.jpg

Samuray değil de cool bir mızrakçı ablamızı önerebilirim eğer hala izlemediysen: Seirei no Moribito

Onun dışında, o özelliklerde bir anime varsa güzel olur bence de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

korku türünde sağlam animeler arıyorum ne önerirdiniz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde direk basrol olarak bildiğim yok ama basrol erkeğe destek amaçlı samuray kızlarından bulunduğu seriler var. Ama harem ve Ecchi bu serilerde ön planda yer alıyor.

Sengoku Otome Mamoruya Paradox ( Oda Nobunaga nın erkeksiz hali)

Omamori Himari

İchiban Ushirou Daimaou

Maji de Watashi Koi Shinasai

Sengoku Collection

Queens Blade

Sengoku☆Paradise Kiwami

Blood

Dog Days

Campione

Gai Rei. Zero ( mangasinida oku)

Mai Hime

Kara no Kyoukai

Bamboo Blade

Black Cat

İnfinite Stratos

Murder Prenses

Seiken no Blacksmith

Koihime Musou

Utawarerumono

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@asisitasit

Animede korku türü pek başarılı olmasa da izlenebilecek bir iki yapım var.

Bunlardan ilki tekinsiz sokakları ile izlerken gerilime sebep olan

Demon City Shinjuku

Benzer yapıda bir diğer animede;

Wicked City

Devilman OVA'larını da tavsiye ederim ama daha çok gore yapımlardır.

Şunu da aynı kefeye koyabiliriz;

Biohunter

Supernatural The Animation

Vampire Hunter D

Ghost Hunt

Shikabane Hime Aka/Kuro

Önerebileceklerim bunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@asisitasit

Another

Higurashi serileri

Shiki

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chat'e yazdım fakat burdan da öneriyim.

Boogiepop Phantom

Kakurenbo

Ayakashi: Japanese Classic Horror (biraz farklı gelebilir)

Kousetsu Hyaku Monogatari (izlerken zorlanabilirsin farklı bir yapımdır.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devilman OVA'larını da tavsiye ederim ama daha çok gore yapımlardır.

Zamanında bir tanesini Youtube'dan izlemiştim de, ne kadar feci 45 dk idi o... Korku arayanlar mutlaka izlesin. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

harem ve ecchi tam ayarında romantik komedi film arıyorum izlemek istediğim şuanda high school dxd 2.sezon (yakında başlıyor) nogizaka haruka no himitsu purezza ve finale bunları hafta sonu izleyebileceğim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Bu sıralar pek fazla güncel kalamadığımdan böyle bir yerden bilgi almamın doğru olacağını düşündüm.Bu yıl çıkan serilerle ilgili sizin için öne çıkan iyi seriler hangileridir?

Listem; (Güncel değil ama yakın zamanda güncelleyeceğim)

http://myanimelist.net/profile/lifeanddeath

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Psycho Pass, Shinsekai Yori, Jojo's Bizzarre Adventure 2013, Shingeki no Kyojin bu yılın öne çıkan yapımlarıydı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç mi öneride bulunabilecek bir üye yok :)

1500 küsur anime serisi/ova/movie izleyip(meh) bir tanesine 7 üzeri puan vermemiş adama ben bir şey öneremem, hepsini izle onları da beğenme. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Kingdom'a başlamayı düşünüyorum.Güncel olarak çıktığı zamanlar ilk 3 hafta izlemiş sonra bırakmıştım devam etmelimiyim?

Çizimlerde bir düzelme oluyor mu.(Edit bundan kastım Çizimler çok güzel ama animasyonlar kötü.) Bırakmamın sebebi bizim ichigonun (Namı değer Morita Masakazu) çok bağırması.:D

İlerleyen bölümlerde de öyle bağırıyor mu. Bleach'de biraz çekilirdu ama burda çekilmiyor. :D

Neyse kısacası başlamalı mıyım ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İhanet ve arkadan vurma kavramı hakkında seriler arıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İhanet ve arkadan vurma kavramı hakkında seriler arıyorum.

İzlemediysen eğer Gungrave istediğin kavramlara bire bir uyan bir yapım, şimdilik aklıma sadece bu geliyor. Başka isim olursa eğer onları da eklerim artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?