Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Danışma / Tavsiye / Öneri

painscream

Önerilen İletiler

Bende baya severim Sakura Trick ve dolayısıyla shoujo-ai'leri.

Shoujo-ai önerecek varsa memnun olurum, izlediklerim var baya da, kıyıda köşede kalmış varsa bildiğiniz yapıştırın.

Ama yuri'leri hiç sevmem.

Komedi unsuru aramayıp içeriğinde Shoujo-Ai istiyorsan ve izlemediysen eğer Oniisama e... önereyim. Hatta bir kadın izleyici olarak hikaye işlenişine bayıldığım tek Shoujo-Ai diyebilirim ki Shoujo Ai veya Yuri önceliğimde olan yapımlar değildir haliyle. :D Seride karşı cins aşkları da var, onu da belirteyim, konu sadece Shoujo-Ai ekseninden dönmüyor. Hatta bazı sahnelerde bu özelliği geri planda bile kalıyor.

Anladığım kadarıyla sen de eskileri ben gibi seviyorsun, bu nedenle de seveceğini düşünüyorum.

https://myanimelist.net/anime/795/Oniisama_e?q=niisama%20e

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cardfight!! Animesini izleyeniniz var mı? Nasıl bir şey izleyeniniz varmı? Oyunu da varmış ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cardfight Vanguard'ı izledim. Vanguard G 'ye kadar izledim. G'de zaman atlaması oluyor ve yeni ana karaktere geçiliyor. Ara vermiştim izlemeye. Ard arda olmasın diye ve yeni sezonlar da iyice çoğalsın diye. Ben eğlendim izlerken ama çok bir şey bekleme. Ama yugioh, pokemon, digimon kadar eğlenebilirsin. Ana karakterin çok gıcık bir Kai-kun sevdası var ama. Naruto'nun sasuke'yi ağzından düşürmemesi gibi düşün. Animenin çizimleri baya iyidir.

Oynadıkları kart oyunu ise çok basit, benim çok beğenmediğim bir oyun. Biraz çelişkili buluyorum kurallarını da. Oyunlarını oynamadım pcden veya başka platformdan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam serileri bakımından son dönemde, sürekli yeni sezonu gelen bir anime olarak gözüme çarptı emin olmak istedim. İlk bölümlerine gözatalım bakalım neler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komedi unsuru aramayıp içeriğinde Shoujo-Ai istiyorsan ve izlemediysen eğer Oniisama e... önereyim. Hatta bir kadın izleyici olarak hikaye işlenişine bayıldığım tek Shoujo-Ai diyebilirim ki Shoujo Ai veya Yuri önceliğimde olan yapımlar değildir haliyle. :D Seride karşı cins aşkları da var, onu da belirteyim, konu sadece Shoujo-Ai ekseninden dönmüyor. Hatta bazı sahnelerde bu özelliği geri planda bile kalıyor.

Anladığım kadarıyla sen de eskileri ben gibi seviyorsun, bu nedenle de seveceğini düşünüyorum.

https://myanimelist.net/anime/795/Oniisama_e?q=niisama%20e

İzledim, heterofobia fansub çevirirken güncel izlemiştim :D 30'ncu bölümden sonra baya coşmuştu seri, ondan önceki bölümler sorority üstünden gidiyordu genelde ;)

Öneri için sağol:cicek1:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Şöyle güzel yeni sezon animelerinden bir şeyler önerin gençler. Çok boş vaktim var bu aralar. Güzel bi animeyle doldurayım. Manga okumaktan yoruldum, gözlerim yoruluyor. Serinin ne olduğu önemli değil, yeter ki akıcı olsun. Hadi güveniyorum size.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21 saat önce, Burak yazdı:

Şöyle güzel yeni sezon animelerinden bir şeyler önerin gençler. Çok boş vaktim var bu aralar. Güzel bi animeyle doldurayım. Manga okumaktan yoruldum, gözlerim yoruluyor. Serinin ne olduğu önemli değil, yeter ki akıcı olsun. Hadi güveniyorum size.

• Demi-chan wa Kataritai
  • Kobayashi-san Chi no Maid Dragon
  • Masamune-kun no Revenge
  • Kuzu no Honkai

Yeni sezon animelerinden bu saydıklarımı deneyebilirsin. Genel olarak herkesin beklentisi olduğu için üzerinde tartışılan bağımsız seriler. Kimisi klişe, kimisi işlenilmemişi işlemeye çalışıyor, belki bir beğendiğin çıkar içlerinden.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Burak

Ben de iki tanecik önereyim;

Little Witch Academia

ACCA: 13-ku Kansatsu-ka

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Rica etsem bana da bir şeyler önerebilir misiniz? Uzun bir aradan sonra güncel bir şeyler arıyorum. Slice of life olabilir özellikle. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2016 - 2017 animelerinin %90 ını bilmiyorum. Konu farketmeksizin kaliteli animeler önerirseniz çok sevinirimmm :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anime önerebilirim ama ondan önce hangilerini izleyip izlemediğini bilmem gerek :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@cilekliim İlk olarak ne izledin ne izlemedin bilmiyorum ama 2016 - 2017 arası animelerden ilk olarak 2 filmi izlemen gerektiğini düşünüyorum.

Kimi No Na Wa

Koe No Katachi

Bu ikisini izlediysen, sevdiğin tarzlara göre tavsiye verebilirim. Buradan ya da mesaj olarak yazarsan yardımcı olurum. İyi seyirler şimdiden.

Not: 2 film içinde link ekledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
On 17.06.2017 at 21:51, CasvalDeikun dedi ki:

Rica etsem bana da bir şeyler önerebilir misiniz? Uzun bir aradan sonra güncel bir şeyler arıyorum. Slice of life olabilir özellikle. :)

Bu sezondan Sakura Quest izleyebilirsin. Küçük bir kasabanın turizm acentasında çalışan kişilerin yaşadıkları bölgeyi turizm açısından aktifleştirmeye çalışmalarını anlatıyor. Keyifl bir slice of life.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hinako Note da fena değil. İnsanlarla konuşamayan kendisine bir şey söylendiğinde korkuluk olan kızın Tokyo'ya gelip tiyatro kulübüne katılmasını ve arkadaşlarıyla yaşadıklarını anlatıyor.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 19.06.2012 at 19:07, ReinXeed dedi ki:

Guilty Crown'ı beğenmemiştim, diğer ikisini de izledim. Yok mu arttıran? :D

Mondaiji-tachi : komedi fantastik karışımı

Deadman Wonderland : mirai nikki nin ikizi gibi ve harka 

No name No life : buda mondaiji - tachi gibi

Elfen lied : bol kanlı ama çok güzel başlangıcını sevmeyebilirsin ama yarıda bırakılacak bir anime değil

Danganronpa : şuan bende bunu özlüyorum güzel gidiyor sherlock holmes 2 resmen :)

DAHA BOLDA AKLIMDA YOK 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok teşekkürler. Planladıklarımın arasına aldım ikisini de. @gundamaster, @Hikari no Kishi

Bir de, Aria sevgimden dolayı Aria serisinin mangakası Amano Kozue'nin Amanchu serisi kafama takılmıştı. Mangasını güncele kadar okudum, ancak animesini daha izlemedim. Bir de, onun animesine bakarım. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
Gizli İçerik

maxresdefault.jpg

Bu resimdeki animenin ismini bilen var mı? Google ve yandexte aradım ama bulamadım. 

Ben de önermek isterdim ama güncel istemişler ben de izlemedim henüz. :W 

Düzenlendi: (Kudo Shin'ichi)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kudo Shin'ichi Kafasına gerek yok abi o şekilde ruj süren karakter sayısı sınırlıdır zaten :D Bir de sahneyi hatırlıyor gibiyim. -Sarhoşlar sanırım- 2. sezondan değilse tabii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Hikari no Kishi Gate'te yoktu sanırım ama başka bir sürü animede var benzer ruj sürümleri. Ama Rory'i hatırlayamamam olmadı şimdi. :( Bahsettiğin olayı biraz hatırladım. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu son dönemlerin en kaliteli serilerinden biri, göz atmadan geçmeyin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

en iyi anime önerileri verirseniz sevinirim Yorumlara yazmayı unutmayın arkdaşlar  benim bildiklerim boruto ve ballaroom e youkoso sizlerinde 

bildikleri varsa yorumlara yazabilirsiniz

sky-clouds-2048xx1152.thumb.jpg.c6617bb1aae26dcd977c6c4d5757aba7.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?