Jump to content
  • Kayıt Ol

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Hikari no Kishi

Önerilen İletiler

Shoujo Shuumatsu Ryokou

2017
7.5
1K
Shoujo Shuumatsu Ryokou Afişi
İNGİLİZCEGirls' Last Tour
ORİJİNAL少女終末旅行
DİĞERThe End Girl Trip
KATEGORİTV Dizisi
KAYNAKWeb manga
BÖLÜM SAYISIBilinmiyor
SÜRE23 dakika
GÖSTERİM6 Eki 2017 - ?
STÜDYOWhite Fox
TÜRBilimkurgu, Macera, Gündelik Hayat
TANITIM

Harabe bir dünyada çocuk başlarına kalmış iki arkadaş Çito ve Yûri, hem binek hem ev olarak kullandıkları sadık dostları Kettenkrad*ın üzerinde, karınlarını asker tayını ve konservelerle doyurarak viranelerin arasından yüreklerinin götürdüğü yere gidiyorlar...

SESLENDİRME KADROSU
Yuuri Yurika KuboJaponca
Chito Inori MinaseJaponca
YAPIM EKİBİ
Takaharu Ozaki Yönetmen
Jin Aketagawa Ses Yönetmeni
Inori Minase Jenerik Şarkı İcrası
Yurika Kubo Jenerik Şarkı İcrası
İLGİLİ YAPIMLAR
Kaynak Shoujo Shuumatsu Ryokou

Bölümlerle ilgili fikir ve teorilerinizi burada yapınız.

• Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kino no tabi (izlemedim )nin iki kişilik versiyonu gibi bir şey.  Hoşuma gitti fikirleri önermeleri bir tarafa cizimleri ve işleyişıni de sevdim . İkisinden başka insan göreceğimizi de düşünmüyorum anca flashbacklerde felan ama şikayet edeceğimi sanmıyorum 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını çevrildiği yere kadar okumuş biri olarak ben çok beğendim. Melankolik atmosferi ve koca mekanlarda küçük kalma hissiyatını çok güzel bir şekilde vermiş. Biraz komedi unsurlarını artırıp ekstra diyaloglar ve sahneler eklemişler ve oldukça iyi oturmuş. Sadece müziklerinin biraz daha yalnızlık hissiyatını vermesini isterdim ama şu anki haliyle çok başarılı bir iş olacak gibi. Tek merak ettiğim nokta iki karakterin geçmişini gösterdikleri sahneydi. Mangasında okuduğum yere kadar olan kısımda öyle bir sahne yoktu. Acaba manganın çevrilmemiş kısımlarında gördüğümüz bir sahne miydi yoksa senaristin kendi eklemesi mi merak ettim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havadan sudan konuşurken alttan alttan da derin konulara değiniyorlar. Yalnız sonunda birbirlerini öldürmelerinden yada birbirlerine düşman olmalarından korkuyorum. İlk bölümün sonunda çalan şarkı güzeldi keşke o olsaydı kapanış şarkısı. 2. Bölümle birlikte açılış ve kapanış şarkıları belli oldu. Fena değiller.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İlk bölümünü izledim, çok da etkilemedi beni bir sahne dışında. O sahne olmasa ilk bölümden bırakacaktım. Birkaç bölüm daha izleyip karar vermeme sebep oldu o kısım. Karakter çizimlerinin ambiyansa uymaması ve fazla moe olması beni cezbetmeyen kısımdı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?