Jump to content
  • Kayıt Ol

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Overlord II

2017
8.7
5K
Overlord II Afişi
ORİJİNALオーバーロードⅡ
KATEGORİTV Dizisi
KAYNAKHafif Roman
BÖLÜM SAYISIBilinmiyor
SÜRE24 dakika
GÖSTERİM17 Ara 2017 - ?
STÜDYOMadhouse
TÜRAksiyon, Macera, Fantastik, Oyun, Büyü, Doğaüstü
TANITIM

Second season of Overlord.

The first episode received an early screening at a special event held at United Cinema Aqua City Odaiba on 17.12.2017, as well as an early broadcast on AbemaTV on 30.12.2017. Regular broadcasting will begin on January 10, 2018.

SESLENDİRME KADROSU
Momonga
YAPIM EKİBİ
MYTH & ROID Jenerik Şarkı İcrası
Masayoshi Ooishi Jenerik Şarkı İcrası
Tom-H@ck Jenerik Şarkı Bestesi, Jenerik Şarkı Aranjmanı
Kugane Maruyama Özgün Eser
İLGİLİ YAPIMLAR
Kaynak Overlord
Öncesi Overlord

Serinin ikinci sezonu.

Bölüm 01

Bölüme pek adapte olamadım ve neler oluyor kavrayamadım. İlk sezonu tekrar gözden geçirmem lazım sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

3

• WoLcRoW

2

• Burak

1

• °F!

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

1 saat önce, gundamaster dedi ki:

Bölüm 01

Bölüme pek adapte olamadım ve neler oluyor kavrayamadım. İlk sezonu tekrar gözden geçirmem lazım sanırım.

Gizli İçerik

Bir ara Shaltear'a saldırmışlardı ve zihnini ele geçirilmişti hatırlarsan, world class item muhabbeti kısacası. Onun arkasındaki olaylara birazcık değindiler. Bir de tam emin değilim ama Re-Estize Krallığı olması lazım, içindeki olaylara girdiler. Neden orayı gösterdikleri altyapı olarak aktarılmadı ama ilişkilendirmeden bırakmayacaklardır, ileride verirler. Bir yandan da Kertenkele adamların yaşadığı köyleri görüyoruz. Bölüm sonunda çıkan şeyin kimi kastettiğini konuşma tarzından anlamışsındır zaten. Kavrayamadığın kısım neresi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Shaltearın durumunu anımsayamadım en başta. İmparatorluk vs o husumetleri zaten hiç hatırlamıyorum. Recap filmleri izlerim bu ara evreni bi kavrarım tekrardan. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster Hatırlamıyorsan tekrar et tabii, filmleri izlesen yeter. Diğer olaylara henüz girmediler zaten, eski karakterleri hatırlamış olsan işini görür.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen filmleri izlemekte fayda var hatırlamak için, bence gayet güzel başlangıçtı hızlı girdiler biraz konuya çok hatırlayamadım ama hikaye beni çekti yeniden 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Dün ilk filmi izledim evreni ve işleyişi hatırlamak açısından iyi oldu. İkinci filmin de yarısını izleyebildim. Clementine'i gördüm yine üzüldüm :/ Shalltear kısmında kaldım tam, onu da hatırladım az çok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

bende yeni tekrardan bi başlayayım şuna iyi gibiydi. Tek atıyodu amca en son.

Düzenlendi: (Burak)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?