Jump to content
  • Kayıt Ol

Pasaklı Tanrıça

leydipolgara

Önerilen İletiler

artemis994-485-00-4_tn.jpg

Adım Samantha. Yirmi dokuz yaşındayım. Hayatımda hiç yemek pişirmedim. Yer silmedim. Toz almadım. Düğme falan da dikemem. Yapmayı bildiğim tek şey kontratları yeniden düzenlemek ve müvekkilimi milyonlarca pound kar ettirmek."

Pasaklı Tanrıça, hayatı biraz daha ağırdan alması gereken genç bir kızın hikayesi. Ki bu kızın artık kendini bulması, en önemlisi aşkı bulması gerekiyor. Ve elbette ki sözü edilen bu kızın, bir kenarda öylece durmasına alışkın olduğu ütü masasının ne işe yaradığını da artık uygulamalı olarak öğrenmesi gerekiyor.

Arka Kapak

Benim yorumum:

Çok şeker,çok şirin, çıtır çerez bir kitap. İşkolik,hayatındaki herşeyi 6 dakikaya sığdıran bir bayan var ve ev işi,yemek yapmak ve ona benzer şeylerler ilgili hiçbirşey bilmiyor. evini pislik götürüyor,gelen temizlikçi bile evini temizleyemiyor. Tek yapabildiği avukatlık. Londra'nın en iyi avukatı olabilmek. Fakat bir gün işler okadar karışıyorki kendini bir evde hizmetçi olarak buluyor Samantha. Avukatlıktan hizmetçiliğe geçişi tabi çok kolay olmuyor ve kahkahalarla okuyorsunuz kitabı. Ben çok güldüm ve bütün kitabı bir günde oturup okudum. Her eve lazım bi Samantha :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• leydipolgara

2

• wizardsky

1

• lafolya

1

En Çok Yazanlar

2 kitabının gelmesini bekliyorum.. çok şeker çok şirin okurken bazı yerlerde kendimle özdeşlik kurduğum bir karakteri var.. bence zaman geçirmek için okunmalı.. ana karakterin nasıl 360 derece değiştiğine sahit olucaksınız..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu yazarı "beni hatırladın mı" kitabı ile tanıdım..harikaydı ve bu kitabını da okumak için sabırsızlanıyorum..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?