Jump to content
  • Kayıt Ol

HDD Arşiv Yardım

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Merhaba
2 yıl önce bu zamanlar aşiv HDD'lerimden biri bozuldu. Veri kurtarmaya yolladım kurtaramadılar. A-D harfi arası anime'leri, Leiji Matsumoto arşivimi, Dragonball haricindeki uzun shounen anime'lerini, MP3'leri, Manga'ları ve uzakdoğu film/dizilerimin bir kısmını kaybettim. Tek dosya büyüklüğü 4.4 GB'dan büyük olmaması ve altyazılı (Türkçe yada İngilizce olabilir yeter ki altyazılı olsun) olması şartıyla arkadaşların uzakdoğu arşivinden ve Leiji Matsumoto yapımlarından öncelikli olarak, yukarıda saydığım diğer kayıplarım için de uzakdoğu film/dizilerden kalan alandan yararlanmak istiyorum. Eğer uygun arkadaşlar özel mesajdan kargo bilgilerini yazarsa ben de pazartesi sabah kargolamayı yaparım. Teşekkür ederim şimdiden.

Düzenlendi: (Akuma_Blade)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• baryshx

2

(düzenlendi)
On 11.01.2020 at 23:42, Akuma_Blade dedi ki:

Merhaba
2 yıl önce bu zamanlar aşiv HDD'lerimden biri bozuldu. Veri kurtarmaya yolladım kurtaramadılar. A-D harfi arası anime'leri, Leiji Matsumoto arşivimi, Dragonball haricindeki uzun shounen anime'lerini, MP3'leri, Manga'ları ve uzakdoğu film/dizilerimin bir kısmını kaybettim. Tek dosya büyüklüğü 4.4 GB'dan büyük olmaması ve altyazılı (Türkçe yada İngilizce olabilir yeter ki altyazılı olsun) olması şartıyla arkadaşların uzakdoğu arşivinden ve Leiji Matsumoto yapımlarından öncelikli olarak, yukarıda saydığım diğer kayıplarım için de uzakdoğu film/dizilerden kalan alandan yararlanmak istiyorum. Eğer uygun arkadaşlar özel mesajdan kargo bilgilerini yazarsa ben de pazartesi sabah kargolamayı yaparım. Teşekkür ederim şimdiden.

R-STUDIO programı ile kurtardıydım ben, denedin mi bilmiyorum. Gerçi kurtarmaya yolladım demişin, onlar denemiştir belki. Başka uygun arkadaş varsa o halletsin, yoksa ben halledeyim o animeleri. 1 yıldır hiç açmadım hdd'yi, inşallah tırtlamamıştır. Bir bakayım yarın ona...

Düzenlendi: (baryshx)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okuyucu kafayı bozuyor dediler, kurtaramadık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
11 saat önce, Akuma_Blade dedi ki:

Okuyucu kafayı bozuyor dediler, kurtaramadık.

Dediğim gibi uygun arkadaş yoksa halledeyim ama hardsub olanlarda var, fansub

Düzenlendi: (baryshx)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Aciliyet seviyesi yüksek olarak aradıklarım:

-Gun Frontier
-Cosmo Warrior Zero
-Submarine Super 99
-Uchuu Senkan Yamato: Arrivederci - Warriors of Love
-Uchuu Senkan Yamato: New Journey
-Uchuu Senkan Yamato: Be Forever Yamato
-Uchuu Senkan Yamato: Final
-Cockpit
-Dai Yamato Zero Go
-Arei no Kagami
-Marine Snow Legend
-DNA Sights 999.9
-Galaxy Express 999 ve Movie'leri
-Queen Millennia ve Movie'leri
-Maetel Legend
-Space Symphony Maetel

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?