Jump to content
  • Kayıt Ol

Altyazı(İngilizce) arama/kaynak

WuTang

Önerilen İletiler

Merhaba,

"The legendsof galactic heroes -  Die Neue These Second" 12 bölümlük dizisine ait İngilizce altyazı arıyorum. Muhtemelen tüm seriyi üstlenen çevirmen de aynı sıkıntıdan ötürü bu son seriyi çevirememiştir diye tahmin ediyorum.

Türkçe altyazı var ise daha makbul olur fakat böyle bir beklentim olmadığından sizlerden seriye ait İngilizce altyazı bulma konusunda yardım rica etmekteyim. Genellikle edindiğim kaynaküzerinde İngilizce altyazı ile geldiğinden önceden böyle bir arayş içerisine girmemiştim.

Yardımlarınızı rica etmekteyim.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
1 saat önce, WuTang dedi ki:

Merhaba,

"The legendsof galactic heroes -  Die Neue These Second" 12 bölümlük dizisine ait İngilizce altyazı arıyorum. Muhtemelen tüm seriyi üstlenen çevirmen de aynı sıkıntıdan ötürü bu son seriyi çevirememiştir diye tahmin ediyorum.

Türkçe altyazı var ise daha makbul olur fakat böyle bir beklentim olmadığından sizlerden seriye ait İngilizce altyazı bulma konusunda yardım rica etmekteyim. Genellikle edindiğim kaynaküzerinde İngilizce altyazı ile geldiğinden önceden böyle bir arayş içerisine girmemiştim.

Yardımlarınızı rica etmekteyim.

Teşekkürler

İstediğin 4'er bölümlük 3 filmini kimse çevirmedi. Ecthelion çevirmeyecek herhalde, çevirse şimdiye çevirirdi, biri el atsa iyi olurdu.

Bende bekliyordum bunları

Düzenlendi: (baryshx)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

18 dakika önce, baryshx dedi ki:

İstediğin 4'er bölümlük 3 filmini kimse çevirmedi. Ecthelion çevirmeyecek herhalde, çevirse şimdiye çevirirdi, biri el atsa iyi olurdu.

Ect'e el at da dönsün o zaman. Adam bi' gitti, o gidiş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 saat önce, Bakayalo dedi ki:

https://nyaa.si/?f=0&c=0_0&q=die+neue+these

Bir sürü kaynak var gibi ama? EraiRaws'un şu paketini indirip sökebilirsiniz mesela.

Teşekkür ederim. Kaynaktan ayrıştırmak dışında başka bir çözüm yok sanırım. Önerdiğiniz şekilde yapacağım

34 dakika önce, baryshx dedi ki:

Esasen uzun soluklu bir seri. Normalde böylesine bir özveri ile çalışan çevirmenler serinin son ayağını öksüz bırakmazlar ama herhalde bir sebebi olsa gerek. Neyse devamını İngilizce olarak sonlandıracağız demektir :)

Not: Bazen çevirmenler yaptıkları çevirileri aktarmayı unutuyorlar. Birkaç kez doğrudan mesajlaşma yolu ile çeviri edinmişliğim yok desem yalan olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İngilizce alt yazıyı videodan söküyoruz. Harici bir yerde olsa bile videodan sökülüp atılmıştır. Uzantısı .mkv ise büyük ihtimal gördüğün alt yazı soft'tur. Sökebilirsin.

Valla Ecthelion şu an kayıplarda. Kaç ay önce Skype'dan yazdım dönmedi. Çevirmiş olsa bile adama ulaşmak mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

20 saat önce, WuTang dedi ki:

Seriyi çeviren başkası var mı bilmiyorum ama söz konusu çevirmen Ecthelion ise bu yüzden değildir. Çok rahat bulabilirdi İngilizce altyazıları.

İngilizce altyazıları, Nyaa'dan indireceğiniz softsub videolardan elle sökebileceğiniz gibi (sökme işi için önerdiğim program MKVCleaver'dır) AnimeTosho sitesinden hazır sökülmüşünü de alabilirsiniz. Altyazılar şurada mevcut oluyor: https://prnt.sc/vf7t66

Horriblesubs sezonlara paket yapmıyordu. Paketlenmemiş bölümlerden toplu altyazı indirmek için yazdığım Tampermonkey betiği de bu konuda dursun: AnimeTosho Eng Subtitle Downloader

Gerçi Horrible'ın kapanmasıyla güncel seriler için fazla ihtiyaç kalmadı buna.

• Beğeni 1
  • Süper 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21 saat önce, whosgoodbadass dedi ki:

Ect'e el at da dönsün o zaman. Adam bi' gitti, o gidiş :D

Adam mesajlara dönmüyor, bayadır girmemişte hiçbir yere, biir şey mi oldu ne olduysa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6 saat önce, nht.ctn dedi ki:

Seriyi çeviren başkası var mı bilmiyorum ama söz konusu çevirmen Ecthelion ise bu yüzden değildir. Çok rahat bulabilirdi İngilizce altyazıları.

İngilizce altyazıları, Nyaa'dan indireceğiniz softsub videolardan elle sökebileceğiniz gibi (sökme işi için önerdiğim program MKVCleaver'dır) AnimeTosho sitesinden hazır sökülmüşünü de alabilirsiniz. Altyazılar şurada mevcut oluyor: https://prnt.sc/vf7t66

Horriblesubs sezonlara paket yapmıyordu. Paketlenmemiş bölümlerden toplu altyazı indirmek için yazdığım Tampermonkey betiği de bu konuda dursun: AnimeTosho Eng Subtitle Downloader

Gerçi Horrible'ın kapanmasıyla güncel seriler için fazla ihtiyaç kalmadı buna.

Teşekkür ederim. Anime Tosho'ya rastgelmiştim fakat sadece altyazı indirmenin mümkün olduğunu bilmiyordum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?