Jump to content
  • Kayıt Ol

Clannad as yi bitirdim ve bi boşluk var içimde dolduramıyorum (final)

Sannyas

Önerilen İletiler

Clannad AS'yi bitirdim ve bir boşluk var içimde dolduramıyorum, şimdi finalde tam olarak ne oldu söyleyebilecek var mı? Anladığım kadarıyla Okazaki dilek hakkını kullanıyor ve zamanı geriye alıyor fakat neden 5 sene bekledi? Ve orada hiç tanışmamış olmayı diledikten sonra tekrar geçmişte tanışıp doğum anına geri geldiğinde Nagisa nasıl ölmedi. 

Aslında Nagisa ile bir tane kareleri olsa sorum olmayacak ama duyduğum tatmin edemedi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Sannyas

2

• aysöken

1

En Çok Yazanlar

Keşke hafızamı sildirsem de şu animeyi ilk seferki gibi izleyebilsem. Ayrıca sorduğun soruların hiçbirinin cevabını ben de bilmiyorum. Belki görsel romanında açıklanıyordur. Çok da şey yapmamak lazım, öyle işte. Ben gerçekçi bir son isterdim, öğretmen olan mor saçlı kızla yakınlaşarak bitirseler hoş olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5 saat önce, aysöken dedi ki:

Keşke hafızamı sildirsem de şu animeyi ilk seferki gibi izleyebilsem. Ayrıca sorduğun soruların hiçbirinin cevabını ben de bilmiyorum. Belki görsel romanında açıklanıyordur. Çok da şey yapmamak lazım, öyle işte. Ben gerçekçi bir son isterdim, öğretmen olan mor saçlı kızla yakınlaşarak bitirseler hoş olurdu.

Keşke

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?