Jump to content
  • Kayıt Ol

En Beğendiğiniz 10 Anime Açılış ve Kapanışı

Squaw

Önerilen İletiler

Konuyu sadece müzik olarak değerlendirme amaçlı açmadığımı belirtmek istiyorum elbette bazı açılışları ya da kapanışları müzik olarak değerlendiriyoruz ama geneliyle değerlendirip görselliği de göz önünde bulundurarak sevdiklerimizi eklersek mennun olurum...

Benim Listem (Elbette şimdiye kadar izlediklerim arasından seçmedir,sıralama karışıktır);

AÇILIŞ:

1-Rose Of Versailles ~ Muhteşem melodi eşliğindeki Oscar'ın,kendisine çok yakışan o üniformasıyla duruşunu kim es geçebilir ki...

2-NANA ~ Benim için her iki açışılın da hem müziği hem görselliği kesinlikle en iyilerdendi.

3-Aoki Densetsu Shoot ~ İnce ince yağan ağmurun altındaki sahne çok güzeldi özellikle de o sahnede Kazumi ve Toshihiko'nun olduğu an en sevdiğim bölümdü açılıştaki.

4-Shingetsutan Tsuhikime ~ İtiraf etmeliyim ki seri bitene kadar her bölümde es geçmediğim tek açılışa ait seridir,The Sacred Moon melodisi eşliğindeki görsellik en beğendiğim açılıştır.

5-Ergo Proxy ~ Görselliğini es geçerek belirtmem gerek ki ''Kiri'' melodisi bile yeterli.

6-True Tears ~ Serideki içeriğe göre oldukça hoş hazılandığı düşüncesindeyim zaten Reflectia melodisi de genel olarak animelerin açılış melodilerinin seriye en çok uyduğu nadir parçalardan birisi bence.

7-Vampire Princess Miyu~ Elbetteki sevmemde etken olan en büyük neden Kawai Kenji'nin varlığı ama o hoş ezgilere sahip melodiyi Miyu'nun anlatılan hüzünlü hikayesi eşliğinde dinlemek ayrı bir keyif.

8-Texhnolyze ~ Serinin ağır havasına rağmen insanda bir şeyleri kıpırtadan müziğiyle içerisinde bardınırdığı öğeleri arka plana atabilen bir açılıştı.

9-Elfen Lied ~ Seriye karşı tamamen soğuk duygular beslesem de açılış için hakkını yiyemem asla.

10-Macross Frontier ~ Müziği bile yeterli zaten karakter tasarımlarıyla açılış kendini izlettirmeyi biliyor.

KAPANIŞ:

1-Rose of Versailles ~ Açılıştakinin aksine kapanışındaki Andre'nin,''Oscar...'' diye haykırışının anlamını tüm seriyi bitirince anlamıştım.

2-Kara no Kyoukai ~ Oblivious isimli muhteşem şarkı başta olmak üzere tüm filmlerin kapanışa ait müzikleri kesinilikle ilk sırada olmayı hak ediyor bu tür listelemelerde.

3-NANA ~ Zaten benim için müzikleri efsane olan bir yapım olan NANA'nın açılışta olduğu gibi yine aynı şekilde her iki kapanışı da en iyilerdendir.

4-Fate/Stay Night ~ Saber'ın o masum görüntüsünü izlemek bile keyif veriyordu.

5-Clannad ~After Story~ Aslında hiçbir özelliği yok kapanışın ama o ilk zamanlarda(Sanırım 16 ya da 17. bölüme kadar) sadece adımlarını izlediğimiz o ufaklığın varlığını öğrendikten sonra hele ki sahneyle o kapanışı bağladıkları bölümden sonra bende ayrı bir yere sahip olmuştur.

6-Macross Frontier ~ Kesinlikle bu konuda Ozey'e katılıyorum (O yazınca farkettim eklemediğimi XD) Diamond Crevasse,kesinlikle en iyi kapanışlardan birisi Sheryl gibi bir bayanda bu sezin can bulması zaten izlenmeyi ve dinlenmeyi hak ediyor kesinlikle.

7-Lamune ~ Pek bir özelliği yok aslında kapanışın ama özellikle son 3 bölümü izledikten ve dahası da Kenji ile Nanami arsındaki o ''Sarı balık şeklindeki toka''nın sırrına tanıklık ettiğimiz bölümden sonra artı ''Lamune'' isminin ne anlam taşıdğını öğrendiğim zaman sevdiğim kapanışlar arasına almaya karar verdim,kapanıştaki o toka ve boş şişe görüntüsü sevdiğim kapanışlar arasında yer almaya yeterliydi gerçekten de...

8.Piano ~ Kapanışın pek bir özelliği olmasa da görüntü de sadece bir piyanonun olması ve fonda da kulağa gelen güzel piyano tınılarıyla beğeniyi hak ediyor.

9.Mobile Suit Gundam 00 ~ İlk sezon ikinci kapanıştaki müziğini çok beğenmiştim,bir de bu müziğe eşlik eden kapanış görüntüleri de çok güzeldi,tüm Gundam kullanıcların bir aile şeklinde lanse edilmiş kapanışı izlemek büyük bir keyif veriyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 33
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

2

• Tensei

2

• Ozey

2

• loykad

1

En Çok Yazanlar

Genellikle açılış-kapanışları beğenirim, benimserim o yüzden listem uzar gider. Ama on tane yazmak gerekirse; [sıralamasını biraz sallama yaptım]

Açılışlar:

1. Monochrome no Kiss [Kuroshitsuji] ~ Şarkı iki videosuyla da beni oldukça etkiledi ve de animeye çok uygun olduğunu düşünüyorum. Özellikle bi' ara iyice takmıştım.

2. Karma [Phantom ~Requiem for the Phantom~] ~ Animeye başlamamın sebeplerinden biridir. Videosu, şarkısı... bu da animenin o karanlık havasına uyumludur. Özellikle içindeki simgeler, kukla sahnesi gibi.

3. ALONES [bleach] ~ Aqua timez'ın ilk dinlediğim şarkısıydı. Bu grubu keşfetmeme sebep olduğu için severim. Alıştıktan sonra sözleri falan da iyidir hani.

4. Lucy [NANA] ~ Anna Tsuchiya <3 Gaz bir şarkıdır, sık sık dinlerim. Anna'nın en beğendiğim şarkılarından.

5. Gekidou [D. Gray Man] ~ Sözleri, müziği, videosu... ve onunla bağdaştırdığım muhteşem bölümler.

6. Lion [Macross Frontier] ~ May'n bu ara taktığım isimlerden. Bu şarkı da en sevdiklerimden zırt pırt dinlerim. Ayrıca animenin son bölümlerine vs uygundu. Zaten MF'nin müzikleri güzel orası tartışılmaz.

7. Naraku No Hana [Higurashi no Naku Koro ni Kai] ~ Kai en sevdiğim sezon olmakla birlikte, bu şarkı dilime çok dolanmıştır, söylemesi kolaydır. Rikalı yerleri iyidir videousunun da.

8. Hitotoshite Jiku ga Bureiteru [sayonara Zetsubou Sensei] ~ Aslında 8. sıra biraz düşük bunun için. İnsanı tuhaf bir moda sokar. Videosunun da kendisinin de hastasıyımdır. Sözleri de gönderme doludur.

9. Red Fraction [black Lagoon] ~ Vee yine bir gaz şarkı. Ama birazcık daha farklı. Her seferinde zevk alarak izledim videosunu.

10. Raison D'etre [Claymore] ~ İyi bir Nightmare şarkısı bu da. Claymore'daki en güzel yönlerden biri müzikti zaten bence.

Kapanışlar:

1. The Real Folk Blues [Cowboy Bebop] ~ Kesinlikle favorim. Bölüm sonunu hevesle bekleme nedenimdi. Video ve şarkı aynı şekilde etkileyicidir. İzlerken farklı bir moda giriyor insan.

2. Danzai no Hana [Claymore] ~ Bu da favorim. Animeye çok ama çok uygundu. Yine aynı müzik&video bileşimi.

3. Modokashii Sekai no Ue de [NHK ni Youkoso]

4. Lacrimosa [Kuroshitsuji] ~ Kuroshitsuji'ye bakış açımı değiştirdi birden nerdeyse. Aşıktım kapanışa da.

5. Kuroi Namida [NANA] ~ Beşe yazmam öyle denk geldiği için. Ağlak hale getirir. Hele o bölümlerin sonunda bu müzik girince ne diyim daha.

6. Diamond Crevasse [Macross Frontier] ~ Başta pek dikkatimi çekmemişken, gittikçe bildiğiniz hastası olduğum şarkı. 20. bölüm desem bir de...

7. Zetsubou Billy [Death Note]

8. Broken Youth [Naruto Shippuuden] ~ İlk izleyişte direk oo diye atlamıştım. Sasuke-Naruto yerleri yeter...

9. Regret [D. Gray Man]

10. Mosaic Kakera

~ Evet normalde hiç de ilgi çekici durmuyor değil mi? Ama tam da bilmiyorum, niyeyse pek sevdim bunu. Sözleri yüzünden olabilir.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben genelde açılış ve kapanışları 1 kere izlerim sonra da geçerim o yüzden 10 tane çıkaramicam ama açılışı gerçekten beğendiğim ve beni gerçekten etkileyen 2 anime var

Nana ve Elfen lied

Nananın ilk openingi "Rose" özellikle favorimdir (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben genelde açılış ve kapanışları 1 kere izlerim sonra da geçerim o yüzden 10 tane çıkaramıcam

Elfen lied

Clannad =özellikle ilk sezonun kapanışı : Dango dango dango ...:spit:

Bleach = opening1,openin 4, ending 8, ending 12

Eminim beğendiğim çok olmuşturda aklıma bunlar geldi:smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her hangi bir sıralama yapmadım, yapamam da sanırım.

Açılışlar;

Sengoku BASARA: Abingdon Boys School - Jap

Dans eden japon askerleri, daha ne?

Naruto: Flow - Go!

Bu görselden çok, şarkının coşkusuyla gönlümde yer edinmişlerden.

Higurashi no Naku Koro ni: Shimamiya Eiko - Higurashi no Naku Koro ni

Bu hem sözler, hem müzik, hem de görsel bakımdan tatmin edici.

D. Gray Man: Tamaki Nami - Brightdown

Görsel olarak bir şey değil ama şarkının kendisi beni öldürüp diriltiyor. Öyle bir şey.

Black Lagoon: Mell - Red Fraction

Hem görsel olarak, hem sözler, hem de müzik olarak dehşet, inanılmaz bir açılış.

Bleach: Asian Kung-fu Generation - After Dark

Belki de görsel bakımdan hoşuma giden tek Bleach opening'i. Şarkı da iyidir.

Naruto: Hearts Grow - Yura Yura

İlk aşık olduğum opening'dir. Söyleyen şahsın sesi olsun, açılış görüntüleri olsun, müziğin ilerleyişi olsun, kulağınıza yatarsa kusursuzdur.

Full Metal Alchemist 2: Yui - Again

Yok böyle sözler hiç bir opening'de. Şarkının havasının bir anda değişimi, güzel bir etki yaratıyor.

Death Note: Maximum the Hormone - What's up people

Animede birilerinin ölümünden sonra o animeyi izlemek için güzel bir sebeptir. Görsel olarak kalitelidir de.,

Detroit Metal City: Detroit Metal City - Satsugai

Kapitalizmin domuzunun kıçını tokatlayan bir death metal star. Var mı ötesi. sdfs müzik hoş, sözler ise benim için fazla bir şey ifade etmemekte. Tek bir sözü güzeldir benim için. "I am a terrorist straight out of hell" bu söz beni benden alır.

Kapanışlar;

Kara no Kyoukai: Kalafina - Oblivious

Yorum yapmanın bile gereksiz olduğunu düşüneceğim bir şarkı. Mükemmelin ötesinde. Kara no Kyoukai'yi etkileyici kılan büyük unsurlardan biri. Bir görseli yok ama etkileyici bir müzik, ses.

D. Gray Man: Nirgilis - Snow kiss

Normalde animede ending'i dinlemeden kapatırım. Ama bunda her bölümde bu ending'i dinlerdim. O derece. Görseli yok, ama şarkı bir zamanlarki büyük favorilerimdendir.

Claymore: Kosaka Riyu - Guilty sky

Görseli hiç bir şey ifade etmese de çok bağlanılası bir parça.

Naruto: No regret life - Nakushita kotoba

Bu parça beni hep etkilemiştir. Görsel olsun, şarkı olsun. O animenin etkileyici kısımlarında verilmiş bir opening. Dokunaklı bir şarkıydı. 2 yıl önce tanıştığım bir ending'di. Ama cidden etkileyici hala. heheh

Naruto: Little by little - Kanashimi wo yasashisa ni

Sözleri geçtim, görseli de en müthiş naruto ending'idir kendisi. En sevdiğim naruto ending'idir. İlk aşık olduğum kapanış da bu'dur yani. Hala da çok sevmekteyim. Animesinin o zamanlarını da özlerim.

Kuroshitsuji: BECCA - I'm alive

Bu da animelerde ingilizce dinlemediğimiz için alışılmadık bir kapanıştır. Görseline yakışan bir müziği var. Sözleri de fena değil.

Black Lagoon: Breath Frequency - Peach headz addiction

Dehşet bir ritmi var parçanın. Müzik olarak rakibi yok kendi dalında bence.

Black Lagoon - Second Barrage final kapanışıdır. Görsel olarak da parçayla uyum var. Silahları gösteriyorlar. Kapanış rules! O_O

Umineko no Naku Koro ni: Jimang - La divina tragedia

Coşkulu. Kapanış görüntülerinde meymelet yok ama parça coşkulu. Animeye gayet uyumlu bir müziği olduğunu söylemeden geçemem.

Basilisk: Mizuki Nana - Hime Murasaki

Eminim alayınız basilisk gibi bir animeyi izlemiştir. MTV bile verdi, ayıp lan...

Görüntülerini pek hatırlamıyorum. Ama parçanın kendisi çok etkileyici. Bir zamanlar çok dinlemişimdir. Çok etkileyicidir. Tam animesinin ending'idir.

Death Note: Nightmare - Alumina

Ahah, kapanışın ilk görüntülerinde kiranın duruşu bana hep; Lisede öğretmeninin tamponunu kesen sapık bir lise öğrencisini anımsatmıştır. Hangimiz kötü şeyler düşünürken açıp dinlemiyoruz? Hangimiz aluminia fansub'ı düşünmedik bu endingi dinlerken? dfgsd Ciddi değilim tabi.(demek ki ben düşünmüşüm) Müziği güzel, sözleri alışılmadık bir kapanıştır. Severim

Aklıma bunlar geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sıralama yapmak istemiyorum. Şarkıyı kim seslendirmiş fazla bilmem ama arada aklımda kalmıştır :D

Açılış;

NANA - Rose

Busou Renkin - Makka na Chikai

Bleach - İchirin no hana

Vampire Knight 1-2

D.Gray Man - Innocent Sorrow

Ga-Rei Zero - Paradise Lost

Death Note - What's up people

Şu an aklımda başka yok. Bazen böyle şeyler aklıma gelmediği için fazla anime izlediğime pişman oluyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış

1-cowboy bebop - tank

2-zoku sayonara zetsubou sensei - kusou rumba

3-sayonara zetsubou sensei - Hitotoshite Jiku ga Bureteiru

4-excel saga - Ai

5-hokuto no ken - ai wo torimodose!

6-baccano - Guns and roses

7-ef ~ a tale of memories - Euphoric Field

8-top wo nerae!! 2(diebuster) -groovin/' magic

9-neon genesis evangelion - zankoku no angel thesis

10-maria holic - hanaji

Kapanış

1- Bakemonogatari - Kimi no Shiranai Monogatari

2- cowboy bebop - the real folk blues

3- sayonara zetsubou sensei - koiji romanesque

4- spice and wolf 2 - perfect world

5- valkyria chronicles - ano kaze ni notte

6- kare-kano - yume no nakae

7- TTGL - minna no peace

8- KnK : mujun rasen - sprinter

9- jungle wo itsumo hare nochi guu - fun fun shout

10- 5 cm per second - one more time,one more chance

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto: Little by little - Kanashimi wo yasashisa ni

Sözleri geçtim, görseli de en müthiş naruto ending'idir kendisi. En sevdiğim naruto ending'idir. İlk aşık olduğum kapanış da bu'dur yani. Hala da çok sevmekteyim. Animesinin o zamanlarını da özlerim.

Bu arada bu ending olmayabilir, tam hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada bu ending olmayabilir, tam hatırlamıyorum.

Evet o açılıştı, üçüncü falan olabilir.

Bir de, cidden güzeldi yani *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış;

Sayonara Zetsubou Sensei All Opening

ef ~ a tale of memories - Euphoric Field

Rozen Maiden:Traumend - Seishoujo Ryouiki

Baccano - Guns and roses

Tokyo Magnitude 8.0 - Kimi ni Uta

Darker than Black - Howling

Top Wo Nerae!! Diebuster 2 - Groovin/' Magic

Gintama - Pray

Kapanış;

5 Cm Per Second - One More Time, One More Chance

Kuroshitsuji - Lacrimosa

Kara no Kyoukai - Sprinter - Oblivious - Seventh Heaven - Aria

Rainbow - Round Table feat. Nino

Maria Holic - Kimi ni, Mune kyun

Valkyria Chronicles - Ano Kaze Ni Notte

Bakemonogatari - Kimi no Shiranai Monogatari

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1-Air Gea

2-Black Lagoon

3-Shakugan No Shana

4-Great Teacher Onizuka

5-Itazura Na Kiss

6-Tenjou Tenge

7-mai hime

8-Hanbun No Tsuki Ga Noboru Sora

9-Onegai Teacher

10-Magic Knight Rayearth

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rose of versailles - bara wa utsukushiku chiru / Hiroko Suzuki

Madlax - hitomi no kakera / Fiction Junction YUUKA

Ergo Proxy - kiri / Monoral

The Vision Of Escaflowne op - yakusaku wa iranai / Maaya Sakamoto

Romeo x Juliet - inori(jap),you raise me up (eng) / Lena Park

Neon Genesis Evangelion op - zankoku na tenshi no thesis

Gundam 00 - daybreaks bell /L'arc en Ciel

Gundam 00 2nd - Hakanaku mo Towa no Kanashi / Uverworld

Macroos Frontier 2nd - Lion / May'n & Megumi Nakajima

Elfen Lied - Lilium / Konishi Kayo & Kondo Yukio

Madlax - inside your hearth / Fiction Junction YUUKA

Hack Sign - yasashi yoake / See Saw

Mai Otome end 2 - storm / Ami Koshimizu

Cossette No Shouzou - Houseki / Marina İnoue

Rose of versailles - Ai no hikari to kage

Gundam Seed - annani ishoda atta noni / See Saw

Rebuild of Evangelion - beautiful world / Utada Hikaru

Macross Plus - Voices / Akino Arai

Naruto - Wind

İnuyasha 2nd - every heart / BoA Kwon

Not : konuyu yanlış anlayıp en sevdiğim açılış ve kapanış müziklerini yazmışım :) Video olarak bakınca yeni bi liste lazım ...(Genelde açılış ve kapanıi videolarını izlemem yeni bi seri bile olsa direk es geçerim :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1-Elfen Lied(açılış/kapanış)

2-Clannad(açılış)

3-School Days(açılış/kapanış)

4-Negima!(açılış)

5-Kannagi(açılış)

6-Vampire Knight(kapanış)

7-Genshiken(açılış)

8-True Tears(açılış)

9-H2O~Footprints In the Sand(açılış/kapanış)

10-Pokemon (açılış)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

[A-E]Capeta ikinci açılışı kesinlikle izlenmeli. Karaokenin ayrı bir ruh kattığı ender yapımlardan biridir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış:

1) Gunslinger Girl

2)Samurai Champloo: Hip-hop müizkler büütnleşen görüntüler animeye oldukça uygundu karakterlerin çiizmleri oldukça güzel. Animenin geçtiği zamana uygunluk sağlıyor. En başarılı açılışlardan biri bence, müzik de çok iyi. Bu anime bana hiç aram olmayan rap ve hip-hop müziği sevdirdi.

3)Higurashi Serileri: Animeyle oldukça uyumlu görüntüleri, sözlerine de diyecek yok.

4)Haruhi Suzumiya 2

5)Higashi no Eden: Müzik olağanüstü, görüntüler de muhteşem. En başarılı videolardan biri bence yine.

6)Baccano

7)Gunslinger Gİrl Il Teatrino: en iyilerden.

8)Shingetsutan Tsukihime: Yine şimdiye kadar gördüğüm en iyi anime açılışlarından biri, görüntüler çok güzel. Müzik etkileyici, özellikle bardağın içine düşen heykel sembolü çok güzel, iyi düşünülmüş.

9)Air: gördüğüm anda tutulduğum görüntüler ve müzik :spit:

10)Ergo Proxy

Kapanışlar:

1)Vampire Knight

2)Vampire Knight Guilty

3)K-ON!: MIOOOOO!!! :mutlu:

4)Gunslinger Girl: Gördüğüm en iyi kapanış diyebilirim. Tek bir görüntüden oluşuyor olabilir, ama öyle bir görüntü ki insanı çok derinden etkiliyor. Yağmur animenin kendisiyle bütün olmuş zaten, şarkı hz. Meryem e bir yakarış ya da bir dua gibi. Çok sanatsal ve duygusal.

5)Sailormoon S

6)Puchi Puri Yuushi

7)Shingetsutan Tsukhime

8)X 1999

9)KuroShitsuji

10)Wolf's Rain

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karışık yazıcam valla.

Joint

Zetsubou Billy

Gungrave ilk bitiş

Waga Routashi no hana

Open Your Mind

Here Comes The Rain Again

Naushita Kotoba

No Boy No Cry

Lillium

Donten

Shura

Super Shooter

Last Kiss

Chain

Harmonia

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlediğim en iyi nime açilişını unutmuşum :

Ghost in the Shell - Making Cyborg / Kenji Kawai

1996 yada 97 di sanırım tamamen bütün o Voltron vari fantastik fikirleri alıp götürmüştü ve bambaşka bir dünya ile tanıştımıştı beni ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış;

Bleach - After Dark / Asian Kung-fu Generation

Code Geass - O2 / Orange Range

D.gray-man - Innocent Sorrow / abingdon boys school

Darker than Black - Howling / abingdon boys school

Detroit Metal City - Satsugai / Detroit Metal City

Death Note - The World / Nightmare

Fairy Tail - Snow Fairy / FUNKIST

Gintama - Donten /DOES

Persona Trinity Soul - Word of the voice / Flow

Soul Eater - resonance / TM. Revolution

Kapanış;

Death Note - Aluminia / Nightmare

Fairy Tail - Kanpekigu~no ne / Watarirouka Hoshiri Tai

Fullmetal Alchemist - Tobira no Mukou e / YeLLOW Generation

Fullmetal Alchemist brotherhood - Uso / SID

Gintama - shura / DOES

Gintama - Signal / Kelun

K-ON! - Don't say Lazy / Yoko Hikase

Katekyo Hitman Reborn - echo again / Splay

Ouran Host Club - Shissou / Last Alliance

The Melancholy of Haruhi Suzumiya - Hare Hare Yukai / Aya Hirano

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış:

Baccano - Gun's & Roses

Black Lagoon - Red Fraction

Canaan - Mind As Judgment

Code Geass - O2

To Aru Majutsu no Index - PSI-Missing

Fate/Stay Night - Kirameku Namida wa Hoshi ni

FMA Brotherhood - Again

Ga-Rei Zero - Paradise Lost

Hajime No Ippo - Inner Light

Serial Experiments Lain - Duvet

Kapanış:

Basilisk - Hime Murasaki

Black Lagoon - Don't Look Behind/Peach Headz Addiction

Darker Than Black - Dreams

Darker Than Black - Tsuki Akari

Ef: A Tale Of Memories - I'm here

Ergo Proxy - Paranoid Android

Ga-Rei Zero - Yume no Ashioto ga Kikoeru

GTO - Shizuku

K-On - Don't Say Lazy

Serial Experiments Lain - Tooi Sakebi

Death Note ve No Naku Koro Ni eklemek istemedim, bütün açılış/kapanışlarını severim çünkü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

1)Nana:Aslında bütün açılış ve kapanışlarını severim ama açılış parçası olarak 'Rose' favorimdir.

2)K-on:Kapanış şarkısı olan 'Pleace Don't Say Lazy' dinlediğim en eğlenceli kapanış şarkılarındandır.

3)Ouran...Sakura Kiss

4)Vampir Knight:2 sezonunda açılış kapanış şarkılarını çokk severim.

5)XXXHolic:19 sai...

6)XXXHolic Kei:Kapanış şarkısı

7)Lovely Complex:Kimi+Boku=Love

8)Soul Eater:Adını hatırlayamadım ama 1.açılış şarkısı

9)Lovely Complex:Hey!Say!

10)D.gray-man:Innocence Sharrow

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belli bir sıra yok

açılış

1-D. Gray Man Opening - abingdon boys school - INNOCENT SORROW

2-D. Gray-Man - 3rd Opening - Doubt & Trust

3-D.Gray-Man - Brightdown - Nami Tamaki

4-Higurashi no Naku Koro Ni-Shimamiya Eiko op

5-Fate Stay Night - Disillusion - Tainaka Sachi

6-Pandora Hearts OP - Parallel Hearts - FictionJunction

7-Tsubasa Tokyo Revelations - Synchronicity

8-Fate stay night op2-Kirameku Namida wa Hoshi ni

9-Shakugan no shana-Joint

kapanış

1-Kalafina - oblivious kara no kyoukai+mix versiyon ve enstrümantal

2-Kalafina-ARİA

3-Kalafina-sprinter-kara no kyoukai

4-kara no kyoukai - seventh heaven -kalafina

5-kalafina-fairytale kara no kyoukai

6-Don't say lazy - K-on

7-Higurashi no Naku Koro Ni-why or why not

bi ara bakemonogatarinin şarkılarınıda ekleyeceğim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Opening'ler;

1)Darker Than Black 2 - tsukiakari no michishirube - stereopony

2)Darker Than Black - Kakusei Heroism - The Hero Without a Name

3)Black Lagoon - Mell Red Fraction

4)Trinity Blood - Dress - Buck Tick

5)Claymore - Raison D'etre - Nightmare

6)Ef a Tale Memories - Euphoric Field

7)D.Gray Man - Doubt & Trust - Acces

8)True Tears - Reflectia

9)Spice and Wolf 2 - Mitsu no Yoake - Akino Arai

10)Blood+ - Hitomi Takahashi- Aozora no Namida

Kapanis Muziklerini es geciyorum genelde ondan aklimda hic yok..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

genelde anime müzikleri dinlediğim için bir sürü var ama şimdilik bu müzikleri çok beğeniyorum :)

açılışlar

D.Gray Man - Doubt & Trust - Access

Fullmetal Alchemist II - Again - Yui

Katekyo Hitman Reborn - Boys & Girls - LM.C

Tsubasa Tokyo Revalations - Synchronicity - Makino Yui

Darker Than Black II - Tsukiakari no Michishirube - Stereopony

Shakugan no Shana II - Joint - Mavi Kawada

Gundam 00 Second Season - Hakanaku mo Towa no Kanashi - UVERworld

Bleach - Alones - Aqua Timez

Bleach - Rolling Star - Yui

Slam Dunk - Kimi ga Suki da to Sakebitai - Baad

kapanışlar

Hajime no Ippo - Yuuzora no Kamihikouki - Naoya Mori

Fullmetal Alchemist II - Let it out - Miho Fukuhara

Bleach - Life - Yui

Darker Than Black II - From Dusk Till Dawn - Abingdon Boys School

Kara no Kyoukai - Oblivious - Kalafina

Kara no Kyoukai - Kimi ga hikari ni kaete yuku - Kalafina

Kara no Kyoukai - Kizuato - Kalafina

Kara no Kyoukai - Sprinter - Kalafina

Kara no Kyoukai - ARIA - Kalafina

Kara no Kyoukai - Seventh Heaven - Kalafina

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

hem açılış hem kapanış

ergo proxy çok iyi

durarada fena olmamış

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

Openings;

Eyeshield 21 - Blaze Line / Back-on

Eyeshield 21 - Honoo no Running Back / Short Leg Summer

Bleach - Ranbu no Melody / SID

Ga-rei Zero - Paradise Lost / Minori Chihara

Hajime no Ippo: New Challanger - Seiken no Hekireki / Last Alliance

D. Gray Man - Gekidou / UVERworld

Black Lagoon - Red Fraction / Mell

Toaru Majutsu no Index - P.S.I Missing / Mami Kawada

Gintama - Donten / Does

Sengoku Basara: Ni - Sword Summit / T.M. Revolution

Endings;

Air Gear: Kuro no Hane to Nemuri no Mori - Break on the Sky - Forest Walker / A Flood of Circle

Gintama - Mr. Raindrop / Amplified

Saint Seiya: The Lost Canvas - Hana no Kusari / Maki Ikuno

Naruto - Wind / Akeboshi

Giant Killing - Get Tough / G.P.S

Ga-Rei Zero - Yume no Ashioto ga Kikoeru / Mizuhara Kaoru

Full Metal Alchemist: Brotherhood - Shunkan Sentimental - Scandal

Soul Eater - Strength / Abingdon Boys School [seride tek sevdiğim şeydi herhalde.]

Tengen Toppa Gurren Lagann: Lagann-hen - Namida no Tane Egao no Hana / Shoko Nakagawa

Katekyo Hitman Reborn - Canvas / + Plus.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?