Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne İzledim/Ne Bekledim/Ne buldum?

Walrus

Önerilen İletiler

arkadaşlar, konuya eklediğiniz resimlerin yanında düşündüklerinizi kelimelere döküp yazarsanız daha iyi olacak...:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 131
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Exile Falcon

20

• Walrus

13

• meyday

10

• LuluNatu

9

Valla ne demeye çalışıyorsunuz , ben de tam anlamıyorum:zordurum:. Söze de dökersiniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar da kapalı kutu değil yaw anlattığımız şeyler aslında. Mesela School Days resmimi ele alalım. Beklediğim şey romantizmdi. Bulduğum şey ise korku filmi gibiydi. Veya bir önceki FMP Fumoffu resmi. Mecha dolu askeri bir anime beklerken gülme krizine girmeme sebep olan bir animeydi. :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte böyle dost açıklama da getiriseniz daha hoş oluyor.:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üstteki mesajı editleyip açıkladım Ben dram - romantizm - psikolojik bi anime beklerken beni güldüren bi animeydi (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman ben de editleyip açıklayayım, gerçi resimlerin altlarına not düşmüştüm ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama işin komedisi tamamen resimlerle anlatmaktan ibaret altına açıklamaları yazdıktan sonra olayın bi amacı kalmıyo kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazıları gerçekten anlaşılmıyor. Amaç için , araç kullanalım ,dilimizi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında uygun resimler kullanınca anlaşılır, ama bazı resimler gerçekten anlaşılmıyor aslında, genellikle son resimler "ne buldum" kısmı. Bunun dışında bir sorun yok bence =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Asıl Güldüren de Ne buldum Kısmı (: 1. sayfadaki exile falconun koyduğu resmin ne buldum kısmında b*k vardı ona koptum (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Bazı nedenlerden ötürü sildim, özür dilerim-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Akuma; güzel olmuş :D

lgtsukihimevolume01.jpg

ST izedim, psikolojik ya da gizemli, aksiyonlu bir şeyler beklemiştim. Dalga geçer gibi bi kurgu hazırlamışlar. Aslında konu oldukça güzel, ama kurgu kötüydü. Vıcık vıcık bir romantizmi vardı. Hayal kırıklığına uğrattı beni.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Akuma; güzel olmuş :Dlglucky.jpg

Lucky Star izledim, ilk bölümünden bıraktım. Ben azumanga haruhi karışımı bir şey beklemiştim, bölümün yarısında yemek konuştular ya yok böyle bi şey.

Tamamını izlemediğin ne kadar da belli. Tamamını izle ve türlerine bak öyle değerlendir animeyi. Bu konu da haksızlık yapılmasın Lucky Star'a.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bana devamını o şekilde getirecekleri izlenimi vermişti, peki, önyargılı davranmamalıyım sanırım. Onu siliyorum ^_^ hatam için üzgünüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

@Exile Falcon: Ortadaki resim dışında izlenimim aynı oldu. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ehehe meme gibi olmuş bu resimler, bazılarına güldüm.:D

(Belki de memedir bilemem)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?