Jump to content
  • Kayıt Ol

Türkiye'de anime eşyaları nereden bulabilirim?

gezz+

Önerilen İletiler

merhabalar, türkiyenin herhangi bir yerinden anime figürleri, baskılı yastıklar, cosplay eşyaları vesayre bulabileceğim bir yer var mı? ebaydan bulabiliyorum, ancak kargo falan fiyatı baya arttırıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 38
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sonvaynard

3

• SPAWN-TheUndead

3

• LuluNatu

3

• Akuma_Blade

3

İstanbul/Nişantaşında gerekli şeyler var, Figüre, manga, çizgi roman, T-shirt ve poster bulabilirsiniz. Yastık derseniz, ya e-bay ya da direkt Japonya. :D Japonyadan kat kat ucuza geliyor tabi gidipte almak gerek. Cosplay`ide bilmiyorum varmı, o da muhtemelen sadece E-bay gibi yerlerdedir. Taksimde Robinson crouse`da manga, çizgi roman ve bir kaç tane figür bulmanız mümkündür. Birde Metro City`di sanırım, Kanyon`un karşısıorasıydı yanlış hatırlamıyorsam. Her neyse, Oraya girdiğinizde bir Teknosa var. Teknosa`nın tam karşısında bir mağaza var ismini bilmiyorum fakat bir kaç tane figür görmüştüm, hemde birazcık büyük. :D Ayrıca güzel kız figürleri vardı sadece. xD :X İyi sabahlar/geceler dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya ben robinson crouse a kaç kere girip çıktım, hiç görmedim xD kendime inanamıyorum, bir daha gittiğimde ilk bakacağım şey olacak :spit: sağ olasın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eskiden Kadıköy'de Tılsım vardı yıllardır açıktı, birkaç ay önce kapandı.:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de dreamers'ı yazacaktım.Kadıköy'de olup, İçinde bir çok anime figürünü barındıran bir yer orası

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Resurgam"

Manga olarak bir kaç tane seri var. (10 - 15 kadar sanırım. Onlarda: Berserk, Hellsing, FMP vs. vs. ydi sanırım. :D) Figüre olarak hem pahalı hemde 3-5 tane ancak çıkar. :D

"Dreamers" Sizcede biraz pahalı değil mi acaba? ? ? Ne bilim, 20CM lik action figürün 100 kağıt olması akıllara zarar. Japonya da 10 - 15 CM likleri 3.5TL`ye bulmak mümkünmüş. Burada 15 olurdu 15 CM likler eyvallah derdikte, 20CM lik bir figür sonuçta heykel... sayılmıyor. Ve 100TL`de az değil. ( 140TL`ye 1TB`lık harici var yani, böyle düşünürsek...)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dreamers, Gerekli Şeyler' e oranla daha pahalı. Ama Dreamers' daki çeşitlilik Gerekli Şeyler' de fazla bulunmamakta. Yani bi nevi 2side eşit. Fiyat açısından çok uçuk bi figür almayacaksan Gerekli Şeyler derim. Ama paran varsa türün bol olduğu Dreamers' a bi göz derim. (bkz. Diclonius' un 1 dolap dolusu anime figürleri^^)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Resurgam"

Manga olarak bir kaç tane seri var. (10 - 15 kadar sanırım. Onlarda: Berserk, Hellsing, FMP vs. vs. ydi sanırım. :D) Figüre olarak hem pahalı hemde 3-5 tane ancak çıkar. :D

Deme ya, neyse. Olsun, maksat elimde bi manga olsun :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yahu Crouse`da pahalı olabiliyor bazen Avrupadan gelenler için Euro ile alıyorlar. Bazıları dolar, onlar düşünce gidilebilir aslında. Yaklaşık 4-5 ay önce Kanyon`da ki Dianarda baya bir seri vardı Manga olarak ayrıca acayip indirip koymuşlardı. Get Backer`ın volume`leri 10TL`idi, One Piece`den tutun Spice And Wolf`a kadar da vardı.

"Dreamers"a gelirsek, gereğinden fazla pahalı bence, param olsa zaten sitelerden değilde Japonyaya gidip alırdım. Ve bu kadar kazık yiyeceğimi sanmam. Ah, 1 hafta bile yeter. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman unutayım ben onu :D param yok. Bir sürü parayı da bi tane mangaya dökmek istemem yani, o kadar ihtiyacı olan varken...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

the dreamers aşırı pahalı, e-baydan alırım ne gerek var :D ben sırf kargo ücreti olmadan alayım diye düşünüyordum :D bu arada e-bay'dan edward elric'in saat-kolye-yüzük setini buldum 9 dolara, türkiyeye +3 dolar kargo, isteyen varsa link falan verebilirim.

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hatırladığım kadarıyla İstiklal'deki Pandora'larda olması lazım manga, yine de bir internet sitesinden kontrol etmekte yarar var...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Yahu Crouse`da pahalı olabiliyor bazen Avrupadan gelenler için Euro ile alıyorlar. Bazıları dolar, onlar düşünce gidilebilir aslında. Yaklaşık 4-5 ay önce Kanyon`da ki Dianarda baya bir seri vardı Manga olarak ayrıca acayip indirip koymuşlardı. Get Backer`ın volume`leri 10TL`idi, One Piece`den tutun Spice And Wolf`a kadar da vardı.

"Dreamers"a gelirsek, gereğinden fazla pahalı bence, param olsa zaten sitelerden değilde Japonyaya gidip alırdım. Ve bu kadar kazık yiyeceğimi sanmam. Ah, 1 hafta bile yeter. :D

Kanyon'daki D&R'ın maşallahı olduğundan bilmiyorum ama Kanyon Remzi Kitabevinde 2-3 raf dolusu var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende kendimce forum satış sistemi üzerinden getirdiğim birkaç ürünü satmaya karar vardim :D Yurt dışından alamayanlara hitaben açtım bu forumu. Şu an sadece anahtarlıklar satılmakta birkaç serinin ama figürlerde yolda yani.

100tl gen az 400 tl isteyen var danteye XD Bende herhalde 20-25 arası fiyatlandırım figürlerimi.

http://animemarketim.turkforumpro.net/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

senin anahtarlıkların maşallahı var gerçi.

kadıköyde 3 lira, sende 8 lira?

nasıl olacak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kadıköyde hangi mağazada, yerini söylersen bende ona göre bakabilirim. Bir mağazanın getirdiğini bilmiyordum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dreamersda var, platinde var, nezih bile getiriyor yani.

hatta nezihte daha 3 gün önce sakura anahtarlığı vardı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dreamers'ın sitesine bakmıştım. Orda yoktu anahtarlık. Figür vardı bleach'in 45-60 arası, buna bakarak bende kendi figürlerimin fiyatlarını ayarladım, yarısı fiyatına vereceğim ilerde. Ama anahtarlıklar için bu ayarlama olmadı görmediğimden. Sağol bir gidip bakim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...
İstanbul/Nişantaşında gerekli şeyler var, Figüre, manga, çizgi roman, T-shirt ve poster bulabilirsiniz. Yastık derseniz, ya e-bay ya da direkt Japonya. :D Japonyadan kat kat ucuza geliyor tabi gidipte almak gerek. Cosplay`ide bilmiyorum varmı, o da muhtemelen sadece E-bay gibi yerlerdedir. Taksimde Robinson crouse`da manga, çizgi roman ve bir kaç tane figür bulmanız mümkündür. Birde Metro City`di sanırım, Kanyon`un karşısıorasıydı yanlış hatırlamıyorsam. Her neyse, Oraya girdiğinizde bir Teknosa var. Teknosa`nın tam karşısında bir mağaza var ismini bilmiyorum fakat bir kaç tane figür görmüştüm, hemde birazcık büyük. :D Ayrıca güzel kız figürleri vardı sadece. xD :X İyi sabahlar/geceler dilerim.

Ben t-shirt arıyorumda internette sadece yurt dışından buldum fakat Türkiyede de varmış. Nişantaşında nerde tam olarak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

İstediğiniz her tür ürünü bulunduran bir arkadaş var gittigidiyor.com'da nick'i hemenbenimolmali tek yapmanız gereken istediğiniz ürünün resminin bulunduğu bir link göndermek,size o gün içerisinde bilgi verecektir 4r32

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

gittigidiyorda var. Eşyalar figürler herşey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gittigidiyorda ürün almayın gelmiyor, tavsiye etmiyorum, ben aldım ürün telef oldu, Türkiye de mi kayıp oldu yoksa ülkeye giremeden mi kayıp oldu bilinmiyor, satıcıda kargo şirketide ürünün nerde olduğunu bilmiyor. 1,5 ay oldu ürün olaki gelirse para yı geri ödersiniz diyip paramı iade ettiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

HLJ, GG Infinite, Amiami ve 1999.co.jp dışında hiçbir siteden ürün almanızı önermem. Arkadaşlar alınmasınlar ama, Türkiye'de nerede Anime figürü bulabilirim diye çırpınan arkadaşların çoğu aslında Çin malı çakma figürler aldığının farkında değil. Ben en azından duruma kişisel bir bakış açısı olarak, Anime'yi seven bir insanın sevgi ve desteğini figür vs için korsanını değil orijinalini alarak göstermesi gerektiği kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?