Jump to content
  • Kayıt Ol

Türkiye'de anime eşyaları nereden bulabilirim?

gezz+

Önerilen İletiler

Özellikle gunplalarda amiami.com en iyi fiyatı sunuyor. Manga, dergi gibi şeyler içinse cdjapan var.

Sanırım "elin memleketinden buraya kadar o mal gelir mi, ucuza gelir mi?" gibi kaygılar var insanlarda. İnanın bana hem daha ucuza gelir, hem de eğer kayıtlı posta talep ederseniz sapasağlam gelir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 38
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sonvaynard

3

• SPAWN-TheUndead

3

• LuluNatu

3

• Akuma_Blade

3

@hece

Abi öyle diyorsun da bahsettiğimiz tiplerin çoğu için kutusu olmuş olmamış, korsanmış değilmiş o bile önemli değil. Çakma bir Aizen, bir Goku, bir Luffy yada bir Naruto figürü, bir de Death Note defteri gördüler mi fren balatası filan kalmıyor zaten çoğu gençte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Akuma_Blade, katılmamak elde değil. O hallerine gerçekten üzüldüğüm weeaboo denilen bu gençlik ne yazık ki anime/manga kültürünü çevrelerindeki 10 kişiye sevdiriyorlarsa 100 kişiye de nefret ettiriyorlar. Ve ne yazık ki bu güruh, kendilerinden faydalanan kişileri de yaratıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sirf 10 lira diye Çin mali şey alanlar gerçekten çok. Tamam öğrencisin bütçen o kadar yok da, korsan alacak kadar da düşme yav ayda yilda bir aldiğin bir şey sonuçta. 50 tane dandik figür alacağina o parayla 1 tane sağlamindan bir şey al en azindan gözün figür görsün :D

Ebay'de kutulu ürün bulmak baya nadir, olunca da çok pahali oluyor. Kargo ücretini fena kitlemeseler ebay'de güvenilir bazi saticilar var (amiami vs'den alip satiyorlar genelde). De işte kargo çok pahali.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlgi duyduğum seriler genelde pek meşhur olmayan ve shounen, mecha vb. tarzından uzak(yani figürleri vb. diğerleri kadar çok satılmayan) seriler olduğundan figürleri epey pahalı oluyor, korsan olsa 5 dk. durmam 4-5 tane alırım. Bir tane figüre 150-200$ vermek için ya deli olmak ya da para babası olmak lazım. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

merhabalar;

www.kaptanpanda.com üzerinden hobi/koleksiyon ürünleri satımına başladık, ben işe ortağım gerçi ama olsun :) Daha ikinci ayımız ve düşük stoğumuz var ama ilgililer varsa elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz.

Çakma Çin üretimi figürlere 30-40TL verip, aynı ürünün orjinaline, bandrollüsüne pahalı, kim alır bunu diye laf atanlar yüzünden forumlarda paylaşım yapmıyordum. Üstteki birkaç post çok hoşuma gittiği için ufaktan reklam yapayım dedim :)

ürünlerin fiyatlandırmaları tamamen firmaların sabit avrupa fiyatları üzerinden yapılmıştır ama belirli durumlarda firma olarak sabit indirimimiz var. Toplu alımlarda biraz indirim yapabiliyoruz, havale de %5 indirim yapıyoruz. Ayrıca ön sipariş ürünlerde %10 sabit indirimimiz var. Örneğin şuan sitedeki attack on titan eren yeager figüründe havale ile ön sipariş yapılırsa otomatik olarak %15 indirim yapılabiliyor.

stoğu biraz genişletmeyi düşünüyoruz. bir süre daha figür ağırlıklı gideceğiz ama ilerleyen zamanlarda aksesuar, poster, cosplay materyalleri vs. de gelecek.

Ayrıca şu ara bir indirimimiz var. Ay sonuna kadar değerlendirmek isteyen çıkarsa yardımcı olabiliriz.

her türlü soru için buradan ya da site içi iletişimden irtibata geçebilirsiniz. Gerçi eskiden de üyeydim buraya ama nickimi ve hangi maille kayıt olduğumu anımsayamadığımdan gitti. Belki eski forumda kalmış olabilir hatırlayamıyorum. Her neyse;

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@nata

Mesajınızı bildirdim. İlk mesajında reklam yapmaya gelenler bu foruma adım atmasınlar bir zahmet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@nata

Mesajınızı bildirdim. İlk mesajında reklam yapmaya gelenler bu foruma adım atmasınlar bir zahmet.

Biraz sert bir cevap vermişsin. Ayrıca konunun başlığına istinaden yazılmış bir yorum. Reklama girer mi bilmiyorum, ürün almak isteyip de bilmeyenler için adres göstermiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kıyafet almakta zahmetli arkadaş. Bir sweatshirt, boxer yada ne bileyim t-shirt alayım dedim yok, adam gibi site yok. Olanlar da istediğim ürünü bulamıyorum. Kafama yatacak bir şey çıkmıyor. Ama bakıyorum kimi öyle harika şeyler almış ki, hayret ediyorum ve, ara ki bulasın.

Bu arada, bak ne kadar sevimli...

1217_P_1440131183.jpg

Bir de geçenlerde bir tane şans eseri güzel bir ürün geldi ama gelmez olaydı... 70$ 'a t-shirt mü olur ULAN?!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kıyafet almakta zahmetli arkadaş. Bir sweatshirt, boxer yada ne bileyim t-shirt alayım dedim yok, adam gibi site yok. Olanlar da istediğim ürünü bulamıyorum. Kafama yatacak bir şey çıkmıyor. Ama bakıyorum kimi öyle harika şeyler almış ki, hayret ediyorum ve, ara ki bulasın.

Bu arada, bak ne kadar sevimli...

1217_P_1440131183.jpg

Bir de geçenlerde bir tane şans eseri güzel bir ürün geldi ama gelmez olaydı... 70$ 'a t-shirt mü olur ULAN?!!

Çin alışveriş sitelerinde oluyor böyle ürünler. Ama kalitesi hakkında bir şey diyemem. =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onlarda çok adi oluyor. Bir ara çanta ihtiyacım oldu, o tür sitelerin birinden almıştım. Çabukta geldi ama, ürün çok geçmeden mahvoldu. FMA hatrına çantayı saklıyorum, daha fazla yıpranmasın.

Orta karar en iyisidir ama pek denk gelmiyor. Şansıma bulursam güzel bir yer, burada da paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kıyafet bulamazsın ama manga satan büyük bayiiler oluyor anime eşyaları oluyor orada.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gümrük vergisi, kargo masrafı ve satıcının kar payı gibi nedenlerden dolayı mantıken düşünürseniz, Türkiye içinden bir şeyi yurt dışına oranla daha ucuza bulmak epey zorlaşıyor. Ben sık sık ebay ve amazon gibi siteleri kullanıyorum. Özellikle Gundam model kitleri ebay de çok ucuz oluyor. Açık arttırmaları, sürekli yeni gelen ürünleri takip ederseniz Türkiye fiyatının kargo dahil yarısından daha ucuza anime figürleri, modelleri, vs bulmak mümkün. Yalnız şöyle de uyarayım;bu sitelere bir alışırsanız Alice harikalar diyarına girmiş gibi oluyorsunuz. Sonra kredi kartı ekstresinde ki borcu gördüğünüz de pek de iyi şeyler hissetmiyorsunuz. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Galatasaray lisesinin ara sokağında Gon çizgi roman kitabevi var orada bazı manga serilerini bulabilirsiniz bence mutlaka bir göz atın dükkanı çok seversiniz. Birkaç yıl önce Kadıköy bahariyede Tılsım isimli bir dükkan vardı bulamadığım j-rpg ve anime figürleri için giderdim. Duvarlarındaki anime posterleriyle, fantezi edebiyatı kitaplığıyla ve figürleriyle şimdiye kadar gördüğüm en şirin iş yeriydi ama maalesef kapandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?