Jump to content
  • Kayıt Ol

Kaze no Stigma Yazarı Öldü

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

Fujimishobo'dan alınan haberlere göre kaze no stigma serisinin yazarı Yamato Takahiro 20 temmuzda hayatını kaybetti.Uzun bir süredir Lösemi olan yazarın en ünlü hikayesi ''Kaze No Stigma'' serisinin noveli ise yarım olarak kaldı.Allah rahmet eğlesin ne diyeyim arkadaşlar.Adamın ölmesine üzüldüm fakat asıl üzüldügüm kaze no stigma serisi oldu.güzel bir seri idi,animesininde 2. sezonunu bekliyordum.Keşke görebilmek nasip olsaydı ama artık ya seri böyle oldugu gibi bitmiş olacak devam falan etmeyecek,yada 2. bir sezon yapacaklar novelin çıktıgı yere kadar,kalan yerler hep filler olacak.Her ikiside pek iyi değil.Yazık oldu. Neyse Serininde yarım kaldıgını bu konudan duyurmuş olduk.Bu sene anime-manga camiyasında ünlülerden ölen 3. kişi sanırım.Önce Trinity blood yazarı,Sonra Guin saga yazarı şimdide kaze no stigma.Allah rahmet eğlesin hepsine ne diyeyim.Pek iyi bi yıl olmuyor sanırım yazarlar adına.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Zaman Efendisi

1

• lantis

1

• bLueeekun

1

• meyday

1

Allah rahmet eylesin bu sene yazarlar açısından kötü bir sene umarım diğer yazarlara bir şey olmaz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonunu izlemek istediğim serilerdendi. Yazar içinde seri içinde üzgünüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende ilk sezonu beğenmiş biri olarak bu habere gerçekten çok üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Allah rahmet eylesin...Bu sene lantis'in dediği gibi yazarlar için kötü gidiyor.Bir yandan yazarın kaybı, bir yandan serinin devam edememesi kötü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?