Jump to content
  • Kayıt Ol

Beklenen Oldu! (Gantz Live Action)

ozman

Önerilen İletiler

• İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Kisiliksiz

3

• ozman

3

• SPAWN-TheUndead

2

• muhtesemmatrix

1

sana her rol yakışır abi K lı artist bile olursun azıcık azim etsen :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer aynı şekilde yapacaklarsa "Korku gerilim" sinemasına yeni bir tür girecek gibi görünüyor. Heleki parçalama sahneleri bire bir yaparlarsa ayrı bir tat verir. Sapık amca rolü için başarılar bu arada :ozgurluk:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesi ve mangası beni çileden çıkarmıştı. Live Action'ı çıktığında izlesem mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım ama animesi gibi olursa tadından yenmez. Kopan kafa-bacak -kol kombinasyonu falan. Özellikle şu "sopa ile evsiz avlama" olayını görmek isterim. Oynayacak hatunu da iyi seçmek lazım kanımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence tırt bi yapım olacak, zaten live action diyince şöyle bi geriliyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Akıllara takılan sorular; anime ve mangadaki yoğun cinsellik ve şiddet temalarının live actionda ne derece yansıtılabileceği ve ya sansüre uğrayacağı??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzak doğu sinemasında, sex ve şiddet; batı'dakinden daha çabuk kabul gördü sayılır. Saw serisi bile doğu kökenli istismar sinemasından geliyor bir nevi. O konuda sıkıntı yaşanmaz.

Ama Japonlar'ın, bire bir görselliği uyarlama takıntısı yüzünden gene de umutlu değilim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım ama animesi gibi olursa tadından yenmez. Kopan kafa-bacak -kol kombinasyonu falan. Özellikle şu "sopa ile evsiz avlama" olayını görmek isterim. Oynayacak hatunu da iyi seçmek lazım kanımca.

Animesi çok kötü. Mangası muhteşem koş oku sonra gantz minus light novele bakarsın seriye yetiştikten sonra

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Ağzımın suyu akarak beklemedeyim .Tabi anime faciası olmasın, mangaya göre gitsin Kei'in psikolojisini iyi yansıtsın ve zevklen izleyelim:1459mr:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanılmıyorsam 2 belki de 3 film gelecek idi. Hadi hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çokta güzel olabilir çokta iğrenç, umarım beklentileri karşılarlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Filme azıcık baktım.

-Efektler yeterli.

-Aksiyon-Macera güzel.

-Ve evet devamı gelecek "To be Continued" yazıp bitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Red cliff gibi film 2 part olarak çıkacak uzakdoğu dışındaki ülkelerde sanırsam. Japonya da tek bir film olarak çıkacağı duyumunu aldım. İlk part fena değildi lakin animesini de bildiğimiz için eksiklikler göze batmıyor da değil. L.A da sadece amerikaya özel olarak gösterimi yapıldı. Şu an internetteki bu ilk parta ait filmde bu zaten. İngilizce dublaj yani. (Hiç güzel değil.) Çevirecektim ama orjinalinin çıkmasını beklemeyi tercih edeceğim.

Filmin sertliği yerinde. Kan kullanmaktan parça koparmaktan çekinmemişler. Tek çekindikleri nokta cinsellik olmuş. Ah ah Takashi Miike'a iyi giderdi bu film.:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanaka Alien tasarımı iğrençti. Diğerleri güzel olmuş. Fakat senaryonun içine etmişler. Bir Gantz fanı olarak yüreğim sızladı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@SPAWN-TheUndead

Vallahi Takashi Miike çekse çığırından çıkarabilirdi olayı. Ben, projenin onun eline geçmemiş olmasına sevindim bile.

@Aequitas

Zaten film uyarlamalarında asıl metnin genişliğinden ötürü artık 2-4 saat arasına neyi sıkıştırabiliyorsan durumu söz konusu oluveriyor. Bu filmin de, manganın takipçileri için değil de GANTZ'dan haberdar olmayan kitle için daha cazip olduğu belli. Bu açıdan değerlendirince başarılı bir uyarlama. Tabii diğer yarısını daha görmedim; lafımı yiyebilirim de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?