Jump to content
  • Kayıt Ol

Princess Lover

AkuTan

Önerilen İletiler

Princess Lover!

16328l.jpg

Type: Tv Serisi

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Tarihi: 5 Temmuz 2009 - ???

Yapımcı: GoHands

Tür: Comedy, Ecchi, School, Harem, Romance

Uzunluk: Bölüm başı 25 dakika

Genel İzleyici Kitlesi: +13

Arima Teppei Ailesini trafik kazasında kaybetmiş ve Arima şirketinin sahibi dedesinin Ailesinin ölümünün bir kaza olmadığını,eğer Arima şirketinin varisi olmayı kabul ederse Ailesini kaybetmesinin sorumlusunu bulmasına yardım edeceğini söylemesi üzerine sıradan bir yaşam yaşarken bir anda ultra zengin bir yaşama geçmiş bir öğrencidir.

Dünyanın en büyük şirketlerinden birinin varisi olduğu halde bu konular hakkında hiçbirşey bilmeyen Teppei,dedesinin zoru üzerine Sadece zengin kesim öğrencilerin gittiği Shuuhou Gakuen Lisesine kayıt olur.

İlk olarak zengin insanlara hiç alışamayacağını düşünsede,Zamanla Gangsterlerin elinden kurtardığı Charlotte,Kendisi karşı çıksada dedesinin ayarladığı sözlüsü Sylvia,Özel hizmetçisi Yuu ve Arima şirketinden nefret eden Sekika ile birlikte kendisininde eğleneceği Romantik-komedi tadında yeni bir hayata başlayacaktır.

Karakter Tanıtımları

Teppei Arima

Seslendiren: Terashima Takuma

57154.jpg

Çok sevdiği Ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş,Fakat aslında olayların bir kaza olmadıgını ögrenip ailesinin intikamı için Arima şirketi varisi olmayı kabul etmiş ana karakterimiz.Her ne kadar ailesi dramatik bir şekilde ölmüş olsada sevecen,herkese iyi davranan,diğer zengilerden farklı olarak böbürlenmeyen bir karaktere sahiptir.

Charlotte Hazelrink

Seslendiren: Yuzuki Ryouka

57139.jpg

İlk bölümde Gangsterler tarafından takip edilirken Teppei tarafından kurtarılan*en azından kurtarılmaya çalışılan* karakterimiz.Genel olarak herkes ona Prenses olarak seslenmektedir.Her zaman neşeli bir kişiliği vardır.Her ne kadar umursamaz görünsede Teppei'nin sözlüsü olmasına çok bozulmaktadır.Teppei'ye aşık olan kişilerden biridir.

Sylvia van Hossen

Seslendiren: Toyoguchi Megumi

57137.jpg

Ailesi tarafından zorla Teppei ile sözlendirilmiştir.Tanımadığı biri ile sözlenmek istemesede ailesine karşı çıkmamaktadır.Teppei gibi bir kılıç ustasıdır.Zamanla Teppei'den hoşlanmaya başlayacaktır.

Yuu Fujikura

Seslendiren: Matsuoka Yuki

57138.jpg

Teppei'nin özel hizmetçisidir.Kendisini Arima ailesine hizmet etmeye adamıştır.İlk olarak Teppei'yi dedesi gibi hizmet ettiği biri olarak görsede,zamanla Teppei'nin ona davranış tarzı ve onu hizmetçi yerine arkadaş olarak görmesi üzerine Teppei'ye aşık olmuştur.

Sekika Houjouin

Seslendiren: Katou Emiri

57140.jpg

Arima şirketinden ilk önce nefret etsede,Teppei ile takılması ardından onun farklı oldugunu düşünmeye başlayan ve zamanla Teppeiden hoşlanmaya başlayan karakterimiz.Diğer karakterlerden biraz daha fazla böbürlüdür zenginliği konusunda.Her zaman yanında 2 adet kız vardır fakat bu kızların onun hizmetçisi mi yalakası mı oldugu kesin bilinmemektedir.

Kişisel Görüşüm

Harem animesi sevenlere önerebileceğim bir seri.Çizimleri iyi,yine tsundere falan bulunmakta seride,karakter yelpazesi klasik harem tarzı yani.

Çizimleri bayağı güzel.İlk bölümde hafiften bir gözlere takılıp ~Güzel mi berbat mı~ gibisinden gidip gelsenizde,2. bölümde çok kaliteli bir şekilde düzeltiyorlar göz olayınıda.Fakat herkesin farkedeceği gibi klasik ecchi geleneği olarak gögüsler büyük çizilmekte,Bunda aşırı büyük yapılmasada yine her ecchide oldugu gibi buda öyle arkadaşlar.Yinede dediğim gibi rosario veya sekirei kadar değil,daha derli toplu bunda xD

Seslendirmesi falan iyi.Ben pek kötü bir yanını bulamadım.Konunun aşırı ilginç olup ağzınızı açık bırakacağını söylemem fakat harem-ecchi türüne göre kötü sayılmaz bence.Benim gibi ''Romantizm+Ecchi+Komedi'' sevenlerin izlerken eğleneceğini düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• ishak

2

• AkuTan

1

• Vampire_Knight

1

hmm ... izlemedim ama çok süper düper birşeye benzio :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 bölümde bıraktım ama bir ara devame derim.Çizimlerine aldanıpta başladığım bir diğer seriydi.Pek begenmedim açıkcası.Harem olsada seri tek taraflı ilerliyor.Ve ecchide çok fazla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi olmasa konusu güzel ama malesef ecchi biraz bozmuş animeyi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bencede Ecchi , Harem ve komedi varsa o anime 10 numaradır. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu gün izledim oldukca güzel hoş bir seri

listeme ekledim

:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen gün bitirme fırsatım oldu ve hala begendiğimi söyliyemicem.Konu çok sıradan özel ve orjinal bir şey bulamıyorsun bazı mantıksız işlerde yok değil.Gülmek istesen güldürmüyor.Ecchi var oda goğüs üzerine ve çok abartılıydı.Banyo sahneleri ise madem ecchi sansür koyma.Ecchiden yana değilim ama vermek istediğin neyse onuda böyle gizlemesin demeye çalışıyorum.Bence çizim ve karakter tasarımları hariç vasat bir seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?