Jump to content
  • Kayıt Ol

Sola

AkuTan

Önerilen İletiler

Sola

7669l.jpg

Type: Tv Serisi

Tür: Romantizm,Dram,Dogaüstü güçler

Bölüm sayısı: 13

Yayın tarihi: 6 nisan 2007-30 haziran 2007

Yapımcılar: Diomedia Inc., Nomad, Lantis

Süre: Ortalama 24 dakika*-bölüm başı-*

Genel izleyici Kitlesi: +13

Yorito Marimiya gökyüzünü çok seven,normal bir lise ögrencisidir.Her gün hastanedeki ablasını ziyaret eder,Gökyüzünün fotoğraflarını çekmeye gider.birgün Güneşin doguşunun fotoğrafını çekmek için sabah erken kalkıp köprüye gitmesi ardından bir kızla karşılaşır ancak kız lafın ortasında ortadan kaybolur.

Birkaç defa daha bu garip karşılaşmalar sürer ve en sonunda Gizemli kızla tanışır.,kızın adı Shihou Masturidir ancak kızın normal insanlardan bir farkı vardır,kız bir *yaka*dır.

Matsurinin sabah dışarda bulunamacagını ve evininde olmadıgını,peşindede bazı adamların oldugunu ögrenen Yorito Matsuriyi evine davet eder ve birlikte yaşayıp birbirlerinin yaşamlarını ögrenmeye başlarlar.Fakat bu toz pembe hayatları Yorito'nun ne İnsan nede Yaka olduğunu ögrenmeleri sonucunda bir daha toparlanamayacak şekilde mahfolacaktır...

Karakter Tanıtımları

Yorito Marimiya

Seslendiren: Okamoto Nobuhiko

39081.jpg

Ana karakterimiz kendisi.Yardımsever klasik iyi biridir.Kendisi normal bir insan olduğu halde arada gizemli bir şekilde kendisinin daha doğmamış oldugu 100 yıl öncesini hatırlar.

Shihou Matsuri

Seslendiren: Noto Mamiko

39118.jpg

Kendisi bir yakadır ve yorito ile bir yaka avcısından kaçarken karşılaşır.Yaka olduğundan güneşe çıkamaz fakat her zaman gökyüzünü görmeyi hayal etmiştir.

Aono Marimiya

Seslendiren: Nakahara Mai

39083.jpg

Ana karakterimizin ablasıdır.Aslında kendisi bir yakadır fakat bunu kardeşi dahi herkesten gizli tutar ve bir hastanede yatar.Origami sanatında ustalaşmıştır.

Kişisel Görüşüm

Baya hoş bir seri.Çizimleri arada kafayı yesede pek etkilememekte seriyi.Dramı hoş,Gizem ve romantizmide çok hoş.Sonuda bayağı tatmin edici,bitirdikten sonra 2. bir sezon çıksın gibisinden bir istekte bulunmuyorsunuz yani.Zaten bulunacak birşeyde kalmıyor.Romantik dram seven herkese önerebilirim kısacası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• AkuTan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Ben karakter çizimlerine bakarak başlamıştım.İngilizce alt yazılı izledikten sonra Fansubuda çıktı ama izleme fırsatı bulamadım.Müzikleri ve şarkıları oldukça güzeldi fakat kurgusal olarak bana zayıf geldi.

Son olarakta değişik bir tatminsizlik yaşattı.Başrollerimizin ölmesi mutluluğu seçmek için olsada üzücüydü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?