Jump to content
  • Kayıt Ol

Darker than Black

meyday

Önerilen İletiler

Sezon: 02 | Bölüm: 04

Hei ye sinirlendiğim bir bölüm oldu. Aynı his Eureka 7 izlerken de olmuştu.

Suou, July ve Mao üçlüsü ise çok iyi. Özellikle kendilerini gülmek için zorlarlarken : )

dtb01.th.jpgdtb02.th.jpgdtb03.th.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 106
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• özz

17

• meyday

15

• CHOBiTS

10

• Luna

10

En Çok Yazanlar

Hei nin yükleniciykenki insanlığını bulamıyorum.Çok sinir bozucu davranıyor.Eskiden daha insandı acaba Yin e ne olduda bu hale geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet Hei'den yavaş yavaş soğutuyolar .Suou-Mao-July üçlüsü öne çıkıyor.Epey komik oldu.Suou nun"Aralıksız kanatlar sızıntıyı önler..." dediği anda burda iyi güldüm:hehe:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hei titre ve kendine gel artık!!

onun dışında eğlenceli bir bölümdü :hehe:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bence bu anime 12 bölümden fazlasını hakediyor gibi. Olaylar 5. bölüm itibariyle bayağı karışık. 12 bölümde hallederlerse de helal olsun valla.

Bölüm 5:

Senaryo çok iyi gidiyor. İkizler de ortaya çıktı, onlarda acayip birşey var. Ayrıca bu izanami de neyin nesi oluyor? Bu arada Hei biraz kendine gelir gibi oldu sanki. Yemek yemeye de başladı. Shiondan bir haber yok. Yeni karakterler girdi. 12 bölümde biter mi acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eger 12 bolumde bitiriceklerse gercekten hayal kirikligina ugraticak beni..

Hei'nin guclerini kaybetmesi benide uzdu.. Ama kisisel hareketleri, saclarinin uzun olmasi, sakal birakmis olmasi falan bunlar bence daha bi havali yapti Hei'yi :haha:.. Yalniz guclerini kaybettikten sonra ana karakter olarak animede geri planlara dusmesi hayal kirikligina ugratir beni.. Ama insanin kafasinda surekli soru isaretleri olusturmasi bana gore akiciligini iyice arttiriyor.. Herseye ragmen DTB halen beni etkilemeye devam ediyor..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. bölümü yeni izledim gerçekten çok güzeldi.

Yin i yeniden görebilmek güzeldi.Hei ve Yin arasında ilk sezonda bir yakınlaşma beklemiştim belki burda olur diye düşünüyordumki mutlu yada mutsuz bir son olsada olcak gibime geliyor.Shuo nun Yin i kıskanması hoşuma gitti biraz.Shuo dan hoşlanan çocuğu bir daha göstermezlerse dahada güzel olcak çok sinir bozucu bir tipti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6.bölüm ve OVA preview

Amanın Suou Hei'ye abayı yaktı mı ne... Valla bu kesin öldürür Yin'i... Tabi Hei'i yaptığı anlaşma yüzümü güldürdü. :spit:

Asıl şoku ova preview ile yaşadım. :bekliyorum: 2.sezon öncesinde neler olmuş öyle... Görünce apışıp kaldığım bir karakter var...

:haha:

1258127518868.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

senaryoyu ben yazmışım gibi hissettim :P

konteynerın içinden yinin çıkmasını bekliyordum, beklediğim oldu ama sevinemedim. yin'in o yükleniciyi neden öldürdüğünü tam anlamadım, hei ve diğerlerini korumak için mi, yoksa ceza vermek için mi, isteği dışında mı o insanlarla, ama kendi isteğiyle gitmiş gibi bir izlenim vermişlerdi. hei'yi hala izliyor çok romantik :)

suou'yu da anlamak güç, kızlar sert erkeklerden hoşlanır gibi bir sonuç çıkması muhtemel :P

güzel bir bölümdü :) şu ova preview a bir de ben bakayım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok iyiydi bölüm 6.

Ya konteynerdan Yin'in çıkmasına acayip şaşırdım ve çok da güzel geldi bana. Ayrıca Hei Suou ile ısınıyor. Yalnız dikkatimi çeken birşey oldu. Hei Yin'in hayaletini göremiyor. Yüklenici değil ya artık ondandır herhalde. Bu arada bence şu gizemli ikizler de Yin, July gibi kukla. O kadın yoksa nereden bilecek herşeyi. Hei'nin ıslak olduğunu bile biliyor. 7. bölümü merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yin:kalp:hei ovanın tanıtımını izledim, çok güzeldi :harika:. yalnız bu aşkın sonunun acıklı bitmesi durumunda kesin :olamaz: bir acıklı sonu daha kaldıramayacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben hei Yin aşkına karşıyım walla hiç yakışmıyor.:kirikkalp: Yin ölsün hatta bizde Hei nayır nolamaz diye milletin ağzını burnunu kırarken wayy ne süper hareketti diyelim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7. bölüm,

yaa gerçekten 5 bölüm mü kaldı :(

güzel bir bölümdü, sonlara doğru yine aksiyon vardı. seviyorum bu animeyi içinde herşeyden biraz var, bilimkurgu, aksiyon, dram, komedi, ciddiyet ... karakterlerin hepsi sevilesi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. bölümden sonra 7. bölüm beklediklerimi pek veremedi.

July üzerine kuruluydu daha çok.Gerçi o hiç konuşmadı küçük kız konuşuyor onun yerinede.Hei'nin arka planda klamasını sevmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonda hei Yin aşkı yoktu ,birden böyle ikisini birbirine bağlamak hoş olmamış

ovada ekstra bölümlerde bu var ne yazıkki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hei' yi bilmem ama yin' in hei' ye karşı ilgisi vardı, gizliden hep hei'yi izliyordu. 1. sezon son bölümde de hei biraz da yin sayesinde kurtuldu.

ikisini birlikte görmek benim hoşuma gidiyor açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hei ve Yin'i bende yakıştıramıyorum ve 7 bölümü çok hoş buldum ve genel olarak 2. sezonu tabi

7. bölüm,

yaa gerçekten 5 bölüm mü kaldı :(

güzel bir bölümdü, sonlara doğru yine aksiyon vardı. seviyorum bu animeyi içinde herşeyden biraz var, bilimkurgu, aksiyon, dram, komedi, ciddiyet ... karakterlerin hepsi sevilesi :)

Aynen katılıyorum : )

Suou karakteri seriye mükemmel oturmuş kanaatindeyim, tasarımından kişiliğine... July ve Mao ile izlemek çok keyifli...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

İlk 4 bölüm izlemiş biri olarak ne desem bilemiyorum. Bitmeyen hikaye üzerine yeni bir hikaye koydular. Hei'nin yeni tipi iyi olmuş biraz karizma olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 9:

Hei yüklenici olmasa da ortalığı yıkıyor. Gerçekten güçlü bir karakter. Bence bu animede asıl gizemini koruyan karakter Shion. Çünkü annesi geldi, ve Suou'nun öldüğünü söyledi. Shionda bayağı gizli birşeyler var. Babasında da öyle. Ayrıca ilk sezondan Amber ve 2. sezondan sarı saçlı kadının güçleri benzer. Gelecek ve zaman kavramlarıyla ilgili. Dolaylı olarak tüm karakterler arasında bir bağ var. Bence bu sezon bu bağ sayesinde son bulacak. Yeni bölümü merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hei kendine geldi acayip sevindim.Tekrar çıkardı kendi silahını:BAksiyon geliyorum demiyor.Etrafta dolaşan Madam mıdır nedir ona biraz kıl oldum.Anide çatıda ortaya çıkıp aniden kayboluşu biraz abartı olmuş.Tamam geleceği görüyorda bu kadın görünmez değilki belkide bilmediğim daha üstün güçleri vardır.:DSuo'yu şuan çok merak ediyorum.Neden Suo ölü görünüyor.Başından beri ajanslarda bir karışıklık içinde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir animede en sevdiğim yön bu işte. Senaryoyu tam kestiremiyorsun, ve seni sürprizlerle şaşırtıyor.

Suou'nun ölü görünmesi büyük bir soru işareti oluşturdu mesela. Izanagi denilen Shion da aynı yüklenici gücüne sahip. Zaten M3, m3 müydü Kirihara'nın yeni çalıştığı yer, bu Suou'yu Shion sanıp işin içine giriyor. Amber mesela ilk sezonda ne olmuştu, kaybolmuştu. Ama böyle kaset yollamalar fln geyet güzel. Ayrıca katılıyorum. Kadın çatıda nasıl kayboldu. Orası abartı olmuş. Ama şu da dikkatimi çekti. Tüm yükleniciler duygusal olarak zor şeyler yaşamışlar. Bu yönü de güzel olmuş bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet olayları çok güzel süslemişler.Gerek karakter anlatımları gerekse bu aniden olup insanı merakta bırakan olaylar insanı seriye daha çok bağlıyor.

Yin-Shion iklisinde birşeyler olacak ama ne zaman olacak :D Hei'nin güçlerini geri kazanacağına inanıyorum.(Nasıl olur? Hiç bilmiyorum.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

DtB II | Bölüm 9

Ben Suou'nun annesinin söylediklerinden sonra artık iyice Shion'nun gücünü merak eder oldum. Sonuçta babasının bulunan bir ceseti var, ama babasının hala onun yanında görüldüğü düşününce aklıma bazı varsayımlar geliyor.

Ayrıca bu çatıdaki sarışın kadının mı güçleri var, yoksa hep yanında gördüğümüz sarışın ikizlerin mi?

Bu seri için şimdilik varsayımdan ileri gidemesek bile seyir zevki çok yüksek. :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. bölümün sonunda ağzım açık kaldı resmen

suou' nun annesinin söyledikleri; önce hava alanında shion diye seslenmesine şaşırdım sonra da suou' nun öldüğünü söylemesine. heicim özlediğim şekliyle geri döndü :D hei' nin dövüş sahnelerini izlemeye bayılıyorum. dedektifi görünce çok güldüm 1. sezonda pek sevmemiştim ama bu bölüm hoşuma gittiler. ve mao :spit: uçan sincap görüntüsü karizmayı sıfırlasa da çok tatlı, bir ara kedilerle dolu mekana gittiklerinde içimden bir tanesinin bedenini çalsa ya diye geçirmedim değil. ayrıca amber' in karşımıza çıkması da güzel olmuş.

serinin nasıl son bulacağını gerçekten çok merak ediyorum çok az kaldı :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yine ben :P

10. bölüm bana yetmedi yaa. bitmesin istiyorum. işler iyice karıştı :S

o kızı hei' nin öldürmediği açık da onun üstüne kaldı, kim öldürdü, nasıl bir psikopat, hiç merak etmiyorum :P mao bilek fetişisti çıktı :D suou' nun annesi yıldızların kaybolacağını günler öncesinden biliyordu, bu işin arkasında sendika mı var? hei yin' e ne yapmayı planlıyor?...

son 2 bölümde toparlayabilecekler mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?