Jump to content
  • Kayıt Ol

Darker than Black

meyday

Önerilen İletiler

gundamaster

Sanırım o kızı Suou'ya aşık olan çocuğun annesini öldüren kişi öldürdü. SBölüm sonunda çıkmış olan ve Yin'e benzeyen hatun sanırım o kişi de. Bu bölümü beğendim çünkü ilk sezonla bağlantıları vardı. Asıl ben İzanagi ve İzanami arasındaki durumu merak ediyorum. Bir araya gelirlerse neler olacak. Ayrıca yapay gökyüzünde bir ay ortaya çıktı. Son iki bölüm birçok şeye gebe olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 106
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• özz

17

• meyday

15

• CHOBiTS

10

• Luna

10

En Çok Yazanlar

Garibim Mao sürekli ana karakterdi ama hakkında pek birşey bilmiyorduk.Sonunda ayak fetişisti çıktı.:DSuo'nun annesi güneşin kaybolacağını bilmesi ve sürekli Sendika diye sayıklaması tüm suçu Sendika'ya atıyor.Ama çokta emin olmamak lazım nerde ne olacağı belli olmuyor.Suo abayı iyice yaktı.Ve ben hala ümitsizce Hei'nin güçlerinin geri gelmesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Seriye 10 üzerinden 7 verdim. Soru üzerine soru bıraktılar ya. İlk sezonun devamı olması beklenirken yeni konu açıldı. Son bölümlerde Yini görebildik tabi onada gördük denilirse. Sonu gene ilk sezonun sonucu gibi bitti. Diğer sorunun cevabını almadan yeni bir soru olmasını hiç sevmiyorum. Ovalarda galiba buluruz cevapları (umarım) :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Flood olmuş olacak ama uzun zaman geçti.

Sakura Shionun o gücü süperdi ama ben hala Yin öldü mü ölmedi mi tam birşey diyemiyorum. Hei eğer gerçekten seviyorsa Yini öldürmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belki de şöyledir

gerçekten yin'i sevdiği için onu öldürmüştür tabi kesin bişi söylemek mümkün değil bu seriyi bir türlü devam serisi olarak düşünemiyorum çünkü yeni bir konuydu tek iyi yanı bu konuyu sonlandırdılar fakat hei ile ilgili yine bir sürü soru işareti bıraktılar ilk seriyi sevmiştim çünkü kendine ait karanlık ve ilginç bir yapısı vardı bu seri de o eski darker than black havasını yakalayamadım bir türlü :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Belkide;

Hani İzanami ve İzanagiydi herhalde bunlar bir araya gelmemeli dediler. Ancak gelir gelmez Shionu öldürdü Yin. Artık ikisi bir araya gelemeyeceği için ortada tehdit kalmadı bu yüzden öldürmemiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şöyle de olabilir

izanami ve izanagi bir araya geldiğinde kopya dünyayı yaratmış olan shion izanami ile karşılaşınca kopya insanları yaratabilmiştir çünkü suou üstünde bir denemede bulunduklarını söylemişlerdi kendi anılarına sahip olup olamayacağını denemişlerdi :) belli olmaz ya umarım ölmemiştir ve sonunda izanami'nin gücüyle hei'nin güçleri geri döndü belkide öldürdüğü için böyle olmuştur çünkü izanami'nin yüklenicileri intihar etmeye sürüklediğini söylemişlerdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Blue ve Sakura

Ending i sonuna kadar izlemediniz mi? Yin tabut gibi birşeyde yatıyor ama uyanıyor ve etrafındaki üç kişin ruhunu alıp ayağa klkıyor :) Yani ölmedi :D ya da artık ölümsüz gibi bir şey olabilir, çünkü animenin sonundaki hali ruhuydu ve daha sonra tekrar bedenine dönmüş olabilir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şöyle de olabilir

izanami ve izanagi bir araya geldiğinde kopya dünyayı yaratmış olan shion izanami ile karşılaşınca kopya insanları yaratabilmiştir çünkü suou üstünde bir denemede bulunduklarını söylemişlerdi kendi anılarına sahip olup olamayacağını denemişlerdi :) belli olmaz ya umarım ölmemiştir ve sonunda izanami'nin gücüyle hei'nin güçleri geri döndü belkide öldürdüğü için böyle olmuştur çünkü izanami'nin yüklenicileri intihar etmeye sürüklediğini söylemişlerdi

Heinin güçlerinin geri dönmesinin nedeni meteor taşının kırılması ve suounun ölmesi. Çünkü Hei üçlerini kaybettiği sırada suou da meteor taşı sayesinde yüklenici oluyor. Orada büyük bir ihtimal güç transferi gibi bir şey oluyor. Meteor taşı kırılınca da heinin güçleri tekrar geri dönüyor ;)

Kopya dünya hakkında söylediklerine katılıyorum, çünkü direk yeni bir dünya yaratmak shion un yeteneklerinin çok ötesinde bence. Belki toplanan anıları kopyalayarak belli bir miktar insanı kopyalayabilir ama bütün dünyayı kopyalayıp yeni bir kopya dünya yaratmak ancak izanami ve izanagi bir araya geldiğinde ortaya çıkacak güç ile mümkün olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hunter

dediğin kısmı izlemiştim ama kafama yeni dank etti bir daha o bölüme bakmam lazım ama ordaki kişi yin gibi de değilde eğer yin ise hei yanında yoktu yani yin olabilir ama sanki yin en başından terar dünyaya geldi ve bu sefer yanında hei yok diyede düşünebiliriz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ordaki Yin di ama daha çok erkeğe benziyordu.Aynı zamanda Hei kucagında yin i götürüyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bu animeyi izlemek istiyorum sırf Yin karakteri için

spoilerleri okudum ama pişman değilim Yin ölüyormuş doğru mu ona göre animeye başlayacağım Yin olmazsa pek bi anlamı kalmıyo

:bekliyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm doğry en sonda hei, yin i taşıyordu. Demek ki orada bedeniyle vardı ve hei onu öldürmüş olabilir. Buradan sakuranın teorisine de ulaşılabilir, yin ölmüş ama terkrar geri gelmiş olabilir :) Darker than black in de bu ilginçliği var, çok fazla açıklanmayan şey ve cevaplanmyan sorusu var :D bize de konuşcak konu çıkarıyorlar işte :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hunter spoilerdekine tahminim ama doğru olabilir diye düşünüyorum.

Dediğin gibi ilk önce Yin tabutun etrafındakilerin ruhunu alıp kalkıyor ve saçı kesilmiş durumda. En sonunda ise Hei Yini kucağında taşıyor ve Yinin saçı burada uzun. Yani 2 Yinden biri kopya dünyada diğeri gerçek dünyada olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hunter spoilerdekine tahminim ama doğru olabilir diye düşünüyorum.

Dediğin gibi ilk önce Yin tabutun etrafındakilerin ruhunu alıp kalkıyor ve saçı kesilmiş durumda. En sonunda ise Hei Yini kucağında taşıyor ve Yinin saçı burada uzun. Yani 2 Yinden biri kopya dünyada diğeri gerçek dünyada olabilir.

ooo güzel yaklaşım, hiç aklıma gelmemişti, olabilir... :D O zaman ya kopya dünyada da yükleniciler,kuklalar vs vardır ya da hei ve yin de kendini kpya dünyaya göndermiş olabilir. Ama ben bir daha kopya dünyanın bahsini açacaklarını veya senaryoda önemli bir yer tutacağını düşünmüyorum. zaten kopya dünyada, gerçek dünyadan gittikçe uzaklaşıyor gibi bir yer geçiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yaa

bölümün birinde bir bebekten bahsedilmiyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum. o zaman yinin bir çocuğu mu oldu diye düşünmüştüm :P ama o kadar şeyin içinde yanlış anlamış da olabilirim :spit:

ve ayrıca bence yin ölmedi. artık 3. bir sezon yaparlarsa da yin ve hei odaklı ve soruları cevaplayan bir sezon olsun.

ova ile 1 ve 2. sezonu birbirine bağlarlar herhalde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Bir DTB izleyicisi olarak senin kadar şey bilmiyorum. Bu anime bşatan beri karmaşık gelmişltir. Hiçbirşey anlamıyorum. Ana karaterler dışında kimsenin ismini hatırlamıyorum. 2.ciyi bende izledim.

Senin söylediğin gibi seksi çinli kızımıza bittim resmen. Birden stipriz moduna geçti. Bedeli hentai olacak zannettim. :qhipnoz:

Bu arada Yindende tırstım.Neydi öyle hali onun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok anime izlemişliğim yoktur benim fakat bazı seriler var takılıp kaldığım, hakkında saatlerce konuşabildiğim, işte DTB onlardan sanırım.^^

DTB'nin şu "bedel" kısmı bile başlı başına orjinal bir durum ki her yükleniciye ayrı güzellikte bedeller bulunması apayrı sevdiriyor kendini.İşte şiir yazmak, şarkı söylemek, sigara içmek, uyumak gibi tonla über bedelin yanında şimdi de bu soyunma bedeli inanılmaz hoşuma gitti.:D

Üstelik o çinli hatun tam bir fan service harikasıydı, Hei'yi yere serip, sakin sakin ve bir o kadar seksi soyunmaya başlaması, kocaman bir kahkaha attırmıştır bana o gergin ortamda!:D

Hoş hatundu kısacası, yazık oldu:D

p4juhxys.png

8q3l4sv5.jpg

Yin değil de, Izanami diyelim biz Ona, asıl korkutucu olan Izanami'ydi cidden ki Yin delisi beni bile o son Hei'ye sarılma sahnesinde korkutmayı başarmıştır.

Ama yalan da değil Izanami Yin içten içe hoşuma gidiyor.:parla:

Az ve öz izlemek en iyisi yada çok izleyip not almak en iyisi. Ben çok izlediğimden ve not almadığımdan çok çabuk unutabiliyorum. O yüzden sana bu bildiklerin için hayran kaldım :gul gul:Ah ah o kız gitmeseydi varya kalan ovalara daha güzel şeyler katabilirdi. Sırf bu kız için 10 kere seyredilir bu bölüm. Evet haklısın İzanami diyelim biz ona ama bende bir bakıma anlamamıştım. Yin gibi davranmıyordu. Vır vır konuşuyordu ama ilk sezondaki olaylardan beri Yin'in gerçekten farklı olduğu ve kuklalıktan çıkabileceğini düşünerekten böyle yapabilir diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin devamını merak edenlerden biri de benim... Allak bullak oldum 2. sezonda birisi Yin e ne olduğunu anlatabilir mi spolier içinde :000200690jk0xd:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dayanamayıp spoiler içinde yer alan tüm kelimeleri,cümleleri içten içe sömürdüm,hiç duraksamadan emdim diyebilirim çünkü her ne kadar başbaşa,kare olarak (fanart dışındaki resimler kastettiğim) bir yere varamayan Hei x Yin yakınlığını izleyemesem de umarım bir gün -sadece ama sadece bir anlık da olsa- görürüm ümidiyle izlediğim bir seriydi.

Eğri oturup doğru konuşalım modundayım şu anda;ne DTB takılıp kaldığım bir seridir ne de Hei ama Yin yok mu Yin ya da Hei x Yin birleşimi yok mu,seriyi izlemeye başladığım andan itibaren beni kendine çivileyen bir olay olmuştur bu seriye karşı.Şimdi bu yazdıklarım okununca anime dünyasına karşı sadece aşk ya da romantizm bağımlısı diye bir yargıya varılacak benim hakkımda eminim ama hani izlenilen bir seride ya da filmde hep içimizin aldığı çiftler vardır ya da bir an bile, birkaç dakika hatta onu geçtim birkaç saniye bile olsa o sıcaklığı birbirlerine sunmalarını,bu sunuşu da büyük bir haz alarak izlemek istediğimiz kişiler vardır,işte Yin x Hei de bunlardan birisi benim için.

Ben DTB'yi ilk ya da ikinci sezon diye ayıramıyorum kesinlikle çünkü ne yalan söyleyeyim her iki sezonda da aynı tatları bulabildim,birçok orjinal şeyi bize sunmalarıyla keyif alarak izlediğim yapımlar oldu,özellikle July karakterinin;

İkinci sezonda bize sergilediği kendini bilmişlik,bir kukla oluşuna rağmen büyümüş şeklinin -bahsettiğim fiziksel büyümüşlük değil tersine kişisel gelişiminden bahsediyorum- bana sunulması,belki de en keyif aldığım olaydı diyebilirim.

Mao'yu ise,bir kedi yerine sincap modunda izlemekse tümüyle zevk aldığım dakikalardı anti-kedici olan ben için,daha da önemlisi küçüklüğünde sincapların dünyasına tanıklık eden birisi için eminim ki daha da zevk alınması doğaldır diye düşünüyorum.

Ova'ları daha izlemedim belirtmeliyim,izlemek için de acele etmiyorum açıkçası çünkü aylardır beslediğim beklentimi yine alamayacağım korkusu beni geriye itiyor,şu vereceğim gifteki, sahnenin bir anlık değilde tüm Ova boyunca bize sunulacağını bilsem,net bir sonu geçtim,sadece şu an için bile saatlerce videoyu geri alarak izleyebilirim hatta durdurup durdurup Hei'nin o Yin'e verdiği şu bakışın olduğu ana saatlerce odaklanabilirdim;

nov8rl.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itır;

O gifteki sahne ovanın 2.bölümünde de oldu :okq:

İşte sana capslar.

Bu iki caps Yin olmasada çoğu kişinin istediği bir şey.

b5nu40.jpg

w8wzgk.jpg

Bu ikisi ise gerçek Yin :D

2qkt9hk.jpg

f9p4qb.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok teşekkür ederim Luna hala karışıklık hat safhada olsa da azcık ışık geldi bu da bir şeydir :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?