Jump to content
  • Kayıt Ol

Darker than Black

meyday

Önerilen İletiler

@Özz, dediğin Hei ve kardeşinin hikayesi fikri yapılsa gerçekten harika olurdu. Ayrıca seninle de bir türlü karakter uyumu yakalayamıyorum. xD

Ben Hei'nin Amber veya Kirihara dışında biriyle olmasını kabullenemeyen garip biriyim. :D Hatta ilk sezonundan sonra Kirihara yakınlaşması beklerken Yin nakaratları duymuş olmaktan memnun olmamış gariplikte. :D Hatta Amber'in yüce misyonunu tamamlamak için geri dönebileceğini ummuş çok garip biri. :002:

Verdiğim yaş aralıkları doğrudur. qdislers

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 106
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• özz

17

• meyday

15

• CHOBiTS

10

• Luna

10

En Çok Yazanlar

bi yerde okudum Hei 23 yaşında Yin ise 17 yaşındaymış ilk seri başlamadan önce okumuştum.

Ben Gaiden ovaları severek izledim Suou başta çekici gelmedi nefret ettim ama ona suç bulamam .Bana göre Hei normalde Yin'e aşık olmazdı sadece kuklalar değişmiyor yüklenicilerde değişim olan bir zamandaydı ve o ikisi vardı eğer Yin değilde orada Suou olsaydı belki olabilirdi.Amber'la birşey yaşamışlar zaten Pai'ye olanlardan sonra Hei yüklenici olmuş Yin'i o zamandan beri tanıyormuş galiba.

loli çocuk değilde loli gençkız desek yeridir günmüzdeki kızlar bayağı yaşlarından büyük gösteriyorlar bu yüzden suouXHei olsun isteyenler çoğaldı .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

qgüll başka hangi karakterde uyum yakalayamadık :007a:

yaa dediğim gibi en güçlü aday Kirihara idi ama Amber' a gelecek olursak gücünü kullandıkça küçüldü pek bir şansı yoktu yani beşik kertmesi türü bir töreleri yoksa tabi :011: ayrıca ben Amber' a biraz gıcığım :P

verdiğin yaş aralıklarının Yin için büyük olanını alalım ben 15-16 olduğunu düşünüyordum, Hei de 20 olsun (bu zaman olayını pek anlayamıyorum, ne kadar zaman geçti falan) 1. sezonda üniversite için geldiğinden falan bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. ama 2. sezon 30 yaşındaydı sanki. Kirihara kaç yaşında o zaman, tamamen bir kadın görünümünde. Suou ise, kızın ergenliğe geçişine tanık olduk yaw w323 nette 13. yaşında olduğu yazıyor. Japonlar' ın çizim konusunda dengesizliği işte...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Özz; birde code geass vardı, burada da Amber ve Kirihara dedim ikiside senden veto yedi :D

Önce verdiğim Yin ve Hei’ye ait yaş aralıkları 1.sezona ait olduğunu belirtmemişim. :S Yani 1.sezon Yin’in yaşı 13~15 ise 2.sezon Yin’in yaşı 15~17, Hei’nin ise 20~22’dir. Yin’in 19 yaşında olduğunu düşünmek bence çok fazla iyimser olur, ama yinede 17’de güzel bir yaş, hem neredeyse legal. :D

1.sezon, üniversite yaşında bir erkek ve ilköğretim yaşında bir kız. Kabul edilmesede ortada daha az illegal bir durum, ve lolita yaşı var.

dtb01.jpg

Bence 1.sezonda Yin’in geçmişini anlatan karelerdeki hali 2.sezondaki Suou’nun yaşına yakın da durmuyor. Bildiğin küçük duruyor.

bscap0533.jpg

bscap0534.jpg

Şimdi göz ve nizam ile tekrar bakmaya çalışarak; 1.sezon Yin’in yaşının 2.sezondaki Suou’nun yaşına yakın gördüğümü söyleyebilirim. Suou ile aynı yaşta olan Tanya’nın yanındaki görüntüsü için ise yorum yapamıyorum. :D

dtb04.jpg

dtb05.jpg

Yin sevgisi ve Suou nefreti sandığımdan biraz keskinmiş, şöyle biraz sohbet edeyim derken kendimi fırtınaya atılmış gibi hissettim ya. :D Ben iki karakteride Hei’ye çift olarak yakıştırmıyorum, ama yakıştırılmasına da birşey demek niyetinde değilim, bunu gelişme çağındaki karakterin tek taraflı, sadece duygusal olarak sınırlı kalan hislerinin anlatılması dışında düşünmüyorum. Yani buradan kastım vurgulanan illegal durum ve lolita kelimelerinin kullanılması mevcut durumu farklı gösterebileceği. Ben bu animede en çok Mao ve July karakterlerini severim, bunları sevmeyen arkadaşların hayvan haklarına vurgu yapması yanlış olabilir. : )

Bu kadar komplike bir animenin ilişkileri ile de bu kadar karmaşa yaratabilmesi ilginç. :D

Bu da benim 2.sezona ait favori karem ve favori üçlüm:

dtb02.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Favori üçlünü bende tavsiye ederim.İkinci sezonu suou için izledim Hei ölü gibiydi ve sevdiğim yin yoktu nerdeyse.Hei -Yin çifti gibi Benzer bir çift oluyorlar bu ikiside.Yaş olarakta yanılmıyorsam Suou 13 July da 11 olması lazımdı.Yaksa aynımıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code Geass vardı hatırladım qdislers ama orada çok uç karakterler vardı hem ben kimseden nefret etmiyordum biraz gıcıktım sadece.

ya baya oldu 1. sezonu izleyeli zaman aralığını hatırlayamıyorum. yani kapılar ortaya çıkıp da insanların yüklenici olduğu zamanla animenin başladığı zaman arasında kaç yıl vardı 2 sene mi? öyleyse Yin' in yüklenici olduğu yaşı 12-13 alırsak 1. sezonda 14-15 yaşında oluyor. bir de ben nedense Yin' i Hei' nin kardeşiyle aynı yaşlarda hayal etmişimdir. o yüzden belki 1. sezon boyunca Hei Yin' i kardeşi gibi görmüş olabilir. neyse 14-15 yaş Japonların bize çoğunlukla sunduğu üzere küçümsenecek bir yaş değil. Hei' ye gelecek olursak üniversite yaşı olarak 18 diyorum ben qdislers 1. sezondaki Yin' in görüntüsü kesinlikle Suou' dan daha fazla gösteriyordu. vücut olarak başından beri zaten kadınsı değil Yin. Tanya' ya ben de yorum yapamayacağım :006:

Mao ve July' ı sevmeyen mi varmış :biyik gulme: 2. sezonda Mao' yu görünce zevkten dörtköşe olmuştum.

aklıma takılan bir şey var, acaba Amber ne kadar geleceğe gitmiştir? 2. sezonda bile karşımıza çıktı bir 3. sezon olursa onda da çıkar gibi geliyor bana :)

July daha küçük sanırım Suou' dan. ben de yakıştırmıştım onları. milletçek ne başgöz etme meraklısıyız yaa :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?