Jump to content
  • Kayıt Ol

Fairy Tail

Isot

Önerilen İletiler

Postların hepsini okumadım, ama genel olarak beğenilmesi beni baya bir şaşırttı. Genelde etraftan duyduğum eleştiriler benimkilerden bile kötüydü, buradaki yorumlar sürpriz oldu.

Bence ilk bölüm iyiydi, ama diğer iki bölüm fikirlerimi değiştirdi, özellikle 2. bölüm. Animasyonlar, çizimler baştan savma. Lucy olmamış. Gray de mangadaki kadar yakışıklı gelmedi bana. İnşallah ileride düzeltirler, OP nin de ilk bölümleri kötüydü ama sonra düzeldi diyorlar. Mangadaki muhteşemliği bozmalarını istemem. Yine de müzikler çok iyi, özellikle kapanışı. Arka plan müziklri de seriye çok uyumlu olmuş. Bir de happy çooooooooooooooooooooookkk şirin!!! :kalp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 29
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

3

• Cynthia

3

• bLueeekun

2

• Tensei

2

Şimdiye kadarki bölümleri hakkında söyleyebilirim ki, izlerken beni sıkmadı. Ama çok iyi olduğunu da söyleyemicem açıkçası. Yine de devam edeceğim kesin. Seiyuularla ilgili, Kugimiya Rie'nin sesi Happy'e çok iyi olmuş. Aya Hirano da aynı şekilde Lucy'e gitmiş ama bu sevdiğim manasına gelmiyor, hatta seslendirdiği hiç bir karakteri sevemedim. Onlar bir yana mangayı okumuyorum ama Erza'nın ve diğer bikaç karakterin çizimlerini biliyorum açılıştan gördüğüm kadarıyla hiç olmamış. Şimdilik gözümde tek artısı, izlemesi eğlencelik bir seri olması ve ilerde daha da güzelleşeceğini düşünmem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Ben hiç beğenmedim açıkçası.Mangada kanlar fışkırıyor ama animede....=).Birtek müzikleri ve Happy'nin seslendirmesini beğendim ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga'sına göre tamamen 'epic fail' animenin bu kadar sevilmesine şaşırmadım desem yalan olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?