Jump to content
  • Kayıt Ol

Alternatif link isteği

painscream

Önerilen İletiler

Merhaba. Ben bütün linklerinizin rapid olması konusunda şikayetçiyim. Misal benim rapid prem yok çoğu kişinin de yok. Bu linkleri başka upload sitelerine yükleyemezmisiniz? Megaupload,mediafile gibi. Şimdiden teşekkürler. Bilginize sunarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

4

• bedifeci

1

• spartiate

1

• bLueeekun

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Benimde üyeliğim yok :D Netload a yüklüyoruz bazı serileri. Ama yetiştirmek zor oluyor.

Aslında böyle bir fikir attıgına göre bize yardımcı olabilirsin, paylaşımı sevdigini düşünüyorum. Netload yada rapidden indirdigin bölümleri Megaupload atabilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle fansub yapan gruplara yardım etmeyi düşündüm ama bilgisayarımda boş yer sorunu var. Ve de okuyorum fazla vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. 2 rapid linkini 3-4 saatte indirebiliyorum hem. Çok uzun sürebilir. Cevabınız için teşekkürler. Üyeliğiniz yoksa bu çok uzun sürmüyor mu 1 anime serisi indirmek için?

Hem internet hızım 1024/256. Bu demek oluyor ki 25 ile upload edeceğim ki 200 mb bile 3-4 saatte yükleyeceğim sanırım. Neyse görüşümü bildirdim ben. Sizin içinde zor olacağını dikkate almadım kusuruma bakmayın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle fansub yapan gruplara yardım etmeyi düşündüm ama bilgisayarımda boş yer sorunu var. Ve de okuyorum fazla vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. 2 rapid linkini 3-4 saatte indirebiliyorum hem. Çok uzun sürebilir. Cevabınız için teşekkürler. Üyeliğiniz yoksa bu çok uzun sürmüyor mu 1 anime serisi indirmek için?

Hem internet hızım 1024/256. Bu demek oluyor ki 25 ile upload edeceğim ki 200 mb bile 3-4 saatte yükleyeceğim sanırım. Neyse görüşümü bildirdim ben. Sizin içinde zor olacağını dikkate almadım kusuruma bakmayın.

bedifecinin dediği gibi, özellikle yeni serileri arkadaşlarımız netload'a da yüklüyorlar; şimdilik ne yazıkki en fazla bu kadar geliyor elimizden:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizi zora sokacağını düşünemedim ben. Yinede iyi bir grupsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında adminler önderliğinde bir uploaderci bulmak iyi olur. Hangi siteye yüklenecek ayrı konu ama öyle uploaderci bulunursa iyi olunabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu da güzel bir düşünce ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazı serilerimizde alternatif link veriyoruz ama hepsinde böyle bir durum söz konusu değil. Yardım edecek arkadaşlar olduğu sürece alternatif linkler de olacaktır hep ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?