Jump to content
  • Kayıt Ol

Yaşattığı Son İle Sizde Yer Edinen Animeler

Squaw

Önerilen İletiler

Lovely Complex bitişi çok saçma bitti keşke de bitmeseydi =) onlara çok bağlan mıştım =(=(...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 33
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• nasu

2

• Squaw

1

• AkuTan

1

• amane

1

En Çok Yazanlar

Elfen Lied:

Bitişinde Lucy öldümü ((umarım ölmemiştir)) qibi merak konusu olan bazı yerler kaldı insanın aklında...ama o kapıda ki gölge aynı Lucy'nin durusuna benziyodu...O'dur O'dur :011:

Hyakko:

Hyakko'nun son bölümü bna cok sacma gelmişti...son bölümünü ilk bölümü gibi yapmıslar..bla..bla..

Lovely Complex:

Sonunda Otani'nin sınavı kazanmasına sewindim...Risa & Otani umarım mutlu yasarlar...Beni güldürdüler ya...Allah da onları güldürsün...(sanqi hiç gülmeyen biriymişim gibi konuştum qgüll)

Ergo Proxy:

Sonunda Romdo şehrinin yok olması kötüydü sanki....ama Re-l ,Vincent ve Pino'nun yasaması bni sevindirdi... =)

Daha var ama bu kadr yeter qgüll xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Clannad After

Çok ağlamıştım....

Air Tv

En sevdiğim sonlardan biridir herne kadar üzücü olsada

Death Note

Tam istediğim gibi bitti diyebilirim

Zombie Loan

Her nekadar belirsiz bir son olsada az daha ağlayacaktım

Elfen Lİed

Kelimeler kifayetsiz kalır =)

Vampire Knight Guilty

Kaname'yi seçmeseydi kafasını yarcaktım =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...

Bir çok anime manga başından sonuna kadar takip ettiği süreçte etkilemiştir beni. Ama sanırım hiçbirinin sonunda Code Geass R2'deki gibi olmamıştım. Ufak bir kız çocuğu gibi ağladım resmen : )

En garip hissi veren seride TTGL sanırım. Sonunda hissettiklerimi nasıl anlatsam bilmiyorum. "Buruk" en uygunu olur sanırım. Bir yandan mutlu ama bir yandan da üzgün. Garip bir his vermişti gerçekten bana.

En pozitif hislerle dolduran ise Evangelion'un haftalık versiyonunun sonuydu sanırım. Kendimi gerçekten mutlu ve daha olgun hissettirmişti bana. Depresyonda olduğum diyebileceğim bir dönemde ilaç gibi gelmiş ve kendime gelmemde bana en çok yardım eden şey olmuştu NGE.

Konudışı: Bugün ölmüş konuları hortlatmaya niyetliyim resmen : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?