Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne Oynuyoruz?

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Murdered Soul Suspect'te aradığımı bulamadım. Başta cazip gelse de ilerledikçe sıkıldım oyundan. Bir cinayeti çözmek bu kadar uzun sürmemeli. Yan hikayelerle ana konuya ulaşmayı çok uzatmışlar.

[fieldset=][iGAUCHEX=200]http://blog-imgs-45.fc2.com/p/c/g/pcgamelove0103/darksiders-comic-book-art.jpg[/iGAUCHEX]Darksiders: Wrath of War'a başladım ve aradığımı buldum. Mahşerin dört atlısından War'u yönettiğimiz oyun aksiyon macera ve hack&slash tarzında. Mahşerin dört atlısından anlaşılacağı üzere kıyamet senaryosu işleyen bir oyun. Grafiksel açıdan orta düzey bir oyun. bu açığını ise hikaye ve oynanışla kapamış.[/fieldset]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

KoF XIII oynamaya başladım. Oyunun hikaye modunu hiç beğenmedim. Son bossta aşırı zor olmuş.

Ara ara stress atmak için tercih edilesi. Dövüş oyunları terapi gibi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

LoL'u oynamayı bırakıp streamleri izlemeye başladım. Daha zevkli oluyor. Oyun olarak San Andreas'ı bitirdim. Bu sefer hile kullanmadan. Yakın zamanda Assasin Creed'e başlayacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Öneriler doğrultusunda (öhöm suke öhöm gundamaster) Silent Hill 3 oyununun kapilarini araliyorum. Allah'im sen yardim et :011:

Not: Evde yalnizim ;_;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Öneriler doğrultusunda (öhöm suke öhöm gundamaster) Silent Hill 3 oyununun kapilarini araliyorum. Allah'im sen yardim et :011:

Not: Evde yalnizim ;_;

Arada malum kişiyi arayarak oyna da moral olsun, güç versin :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

betten kardeş assasins creed oynayacaksan 1. oyunun hikayesini oku sadece sonra 2ye başla bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cs: GO oynamaktayım şu sıralar. Beraber oynamak isteyenler, nickim aynı, ekleyebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen gün sabırla takip ettiğimiz The Walking Dead: Season 2'yu bitirdim. İlk sezona göre yer yer iyiydi, yer yer de kötüydü. İlkin epik finali gibi bir final yoktu ama yapımcıların düşündüğü alternatif finallerden ona yakın kalitede insanın gözlerini yaşartan bir final vardı aralarında. Lakin olası bir 3. sezon için endişeliyim, acaba hikaye nereden devam edecek çok merak ediyorum.

Her zamanki gibi eş zamanlı olarak bu oyunu birlikte oynadığım UnderminE'ye teşekkürlerimi sunuyorum, oyundan alacağım zevki kat kat artırmayın nasıl da başarıyor, hayret ediyorum. Darısı sonraki oyunların başına. :P

Ara ara Castlevania oynasam da ilginçtir ki hep annemin tvyi boş bırakmaması yüzünden ps3e girişememekten yakınırdım, 3 haftadır evde yalnızım ve bir kez bile ps3ün on/off tuşuna basmadım. Bana bir haller oluyor. :P

Sırada Castlevania ve Sims 4 var. Bakalım yeni Sims oyunu söylendiği kadar iyi mi? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

[fieldset=DmC: Devil May Cry][bIMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/archive/7/79/20120827083528!DmC_box_art.png[/bIMG]Dün buna başladım. Aslında uzun süre önce indirip oynamayı planlıyordum ama birden istek geldi ve başladım. DMC 4 ve diğerleri arasında aslında bir fark yok. Grafikler güzel ama çizimler idare eder bir boyutta. Bu oyunda Dante'nin genç halini kontrol ediyoruz. Combo ve oynanış yine aynı. Ama sanırım kullandığımız silah olarak bu oyundaki silahlar diğer oyunlardan fazla.[/fieldset]

Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Payday2 de suç örgütü kurmak için eleman aranıyor banka soymak disco/Avm basmak kuyumcu soymak vs.. vs.. gibi işlere yatkın olması tercihimiz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Nest oynamaya başladım. Classları oldukça güzel. Skill grafikleri güzel olmasına rağmen karakter grafikleri biraz basite kaçmış. Fakat nest dungeonları ve arkadaşlarla grup pvpleri hoş duruyor. Tavsiye ederim. Genelde abilerim ve arkadaşlarıyla party kurup nest temizliyoruz. Dragonica'ya oldukça benzer bir oyun. Fakat Dragonica kadar paraya düşkün olmadığı için para harcamadan da zevk alarak oynayabileceğiniz oyun.

Dragon Nest Europe serverında oynuyorum. Çok fazla kişi oynuyor.

Dn-banner.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Nest oynamaya başladım. Classları oldukça güzel. Skill grafikleri güzel olmasına rağmen karakter grafikleri biraz basite kaçmış. Fakat nest dungeonları ve arkadaşlarla grup pvpleri hoş duruyor. Tavsiye ederim. Genelde abilerim ve arkadaşlarıyla party kurup nest temizliyoruz. Dragonica'ya oldukça benzer bir oyun. Fakat Dragonica kadar paraya düşkün olmadığı için para harcamadan da zevk alarak oynayabileceğiniz oyun.

Dragon Nest Europe serverında oynuyorum. Çok fazla kişi oynuyor.

Dn-banner.jpg

Kafadan 2 senedir oynadiğim bir oyundur kendisi, kisa bir ara vermiştim oynamaya ama daha geçen gün arkadaşla bir daha oynamaya başladik. Assassin class'i eklenmiş onu deniyorduk. Eğer Nest'lerde falan adam lazimsa özel mesaj atman yeterli, damlariz hemen :P Veya anlamadiğin "Şu nasil oluyor ya" dediğin bir şey varsa buradan sorabilirsin.

Oyunun PvE'si de PvP'si de çok iyidir. Sadece 25-32 level arasi questler biraz fazla yoruyor adami eğer hepsini bitirmeye çalişirsaniz. Çok tekrar ediyor ayni dungeonlar üstünden falan. Ama Lotus Marsh'a bi ulaşinca oyun acayip güzelleşiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hala içimde bir uktedir. PS1 bir başkaydı, neden sattım diye? Oynamaktan çok büyük zevk aldığım Jackie Chan: Stuntmaster hala aynı keyfi vermeye devam ediyor. Her nedense Jet Li: Rise to Honor (PS2) o kadar keyif veremedi. Sırada o var, bakalım bazı şeyler değişti mi? Belki bu sefer ısınabilirim. Allah'tan PS2 duruyor da, Emülatör'e gerek kalmayacak bu sefer. :) Konsolda oynama zevkini hiçbir şeye değişmem.

Özellikle Final Boss beni hala heyecanlandırmayı nasıl becerebiliyor? Anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kafadan 2 senedir oynadiğim bir oyundur kendisi, kisa bir ara vermiştim oynamaya ama daha geçen gün arkadaşla bir daha oynamaya başladik. Assassin class'i eklenmiş onu deniyorduk. Eğer Nest'lerde falan adam lazimsa özel mesaj atman yeterli, damlariz hemen :P Veya anlamadiğin "Şu nasil oluyor ya" dediğin bir şey varsa buradan sorabilirsin.

Oyunun PvE'si de PvP'si de çok iyidir. Sadece 25-32 level arasi questler biraz fazla yoruyor adami eğer hepsini bitirmeye çalişirsaniz. Çok tekrar ediyor ayni dungeonlar üstünden falan. Ama Lotus Marsh'a bi ulaşinca oyun acayip güzelleşiyor.

Ben 43 lvl Screamer'ım. Dark Summoner olcam sanırım. Oyunda çok fazla Soul Eater class ı görmedim. Şimdilik benim lvlim abimlere göre geride olduğu için zor nestlere girmeye başlamadık daha. Anca Manticore, Cerberus falan. :D Aslında 60 lvl olduktan sonra şu cookingle pot yapmayı planlıyorum. Normal pot alınca baya pahalıya geliyor. Acaba sence pot yapıp kullanmak daha mı karlı olur?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nedense şuan başlamak istedim Dragon Nest'e. Oyun hakkında pek bi bilgim yok. İlk çıktığı zamanlar az biraz oynamışlığım var. Bir de geçen sene kısa bir süreliğine. Buradan insanlarla oynamak güzel olurdu cidden.

Eğer beraber oynamak isteyen veya aralarına almak isteyen olursa gelirim. Kendi kendimi de kasarım dert etmeyin :D

Bu arada, Megabyte Punch oynamaya başladım. Baya eğlenceli, hızlı gameplay arayanların ve mecha severlerin hoşuna gidecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben 43 lvl Screamer'ım. Dark Summoner olcam sanırım. Oyunda çok fazla Soul Eater class ı görmedim. Şimdilik benim lvlim abimlere göre geride olduğu için zor nestlere girmeye başlamadık daha. Anca Manticore, Cerberus falan. :D Aslında 60 lvl olduktan sonra şu cookingle pot yapmayı planlıyorum. Normal pot alınca baya pahalıya geliyor. Acaba sence pot yapıp kullanmak daha mı karlı olur?

Screamer'i çok sevmemiştim ben, Dancer olmuştum. Oradan da Spirit Dancer'i seçmiştim. Zaten tüm class'larin her türlüsünü oynadim, benim için illa pata küte dalmak ve o klavyeyi parçalamak gerekiyor :D O yüzden oyunun başindan beri en çok sevdiğim, main'im dediğim tek calss Acrobat'tir. Endgame'e kadar bir tek onunla gittim zaten, ben hayatimda böyle eğlenceli class görmedim. Ki zaten Dragon Nest'in gözümde ayri olmasinin sebebi de Acrobat gibi bir class'i yapmalarindandir. 5-6 Active skill var, gerisi hep passive. Windwalker olmuştum, çok afilliyim :P

Cerberus Nest o kadar sarmaz ya, hele ki 43 levelsin hiç oraya girmemen lazim. Allah ne verdiyse Manticore Hell dalin, hatta yaninizda Priest varsa Apocalypse Hell'i de denemeniz önerilir. Apocalypse Hell'de resmen insanin eli kolu titriyor korkudan, o kadar zor :011: Equip olarak da senin şimdilik 4 Apoc 3 Manti item falan kullanman güzel olur, stats bakimindan. Tabi bunlarin hepsi para demek :P

Şimdi crafting sistemini sana anlatayim. Farm var oyunda, bu farmin içerisinde bir şeyler ekip biçiyorsun veya gölde balik tutuyorsun veya yemek yapiyorsun. Senin pot craftlayabilmen için cooking skill'ini geliştirmen gerek. Ama oyunda şöyle bir şey var, yemek yapabilmen için hem bazi meyve/sebzeleri hem de bilmem kaç çeşit baliklari elind bulundurman gerekiyor. İşin özü, 3 şeyde de yüksek level olman lazim ki ölme eşşeğim ölme. Ki malzemeler için ödeyeceğin para da az değil inan. Senin yerinde olsam direk Auction/Trading House'tan pot satin alirim daha iyi. Oyunda para biriktirmek o kadar zor değil, en kötü Nest'leri farmlayin. Veya Nest'lerde kazandiğiniz şeyleri Trading House'ta satmaya bak.

Sen şu an 40 level olduğun için, sana Level Reward Box'ta bi kupon vermiş olmasi gerekir. Trading House bilmem ne kuponu. Bu kupona sahip olduğun sürece, Trading House'ta sattiğin itemler hep ilk sayfada gözükür. Hem de bir seferde satabileceğin item sayisi da epey artiyor. Ben şahsen böyle accayip para yapmiştim; Epic Plate'ler olsun, Manticore set itemleri olsun, Jewel olsun hepsini sattim 80 gold 100 gold derken biz 10.000'e yakin gold yapmiştik arkadaşimla. Onunla da kendimize kaliteli itemler alip Nest farmlamiştik :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde iştahımı açtınız yav. Madem herkes hevesli indirsin forum klanı kurarız. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hala içimde bir uktedir. PS1 bir başkaydı, neden sattım diye? Oynamaktan çok büyük zevk aldığım Jackie Chan: Stuntmaster hala aynı keyfi vermeye devam ediyor. Her nedense Jet Li: Rise to Honor (PS2) o kadar keyif veremedi. Sırada o var, bakalım bazı şeyler değişti mi? Belki bu sefer ısınabilirim. Allah'tan PS2 duruyor da, Emülatör'e gerek kalmayacak bu sefer. :) Konsolda oynama zevkini hiçbir şeye değişmem.

Özellikle Final Boss beni hala heyecanlandırmayı nasıl becerebiliyor? Anlamış değilim.

abi o oyun nekadar iyiydi ya yıllar oldu oynayalı birdahada bulamadım tekrar :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jackie Chan bir başkadır benim için. 60-70 filmlerini izler dururdum küçükken, Drunken Master (1978) gibi falan.

Hatta School Rumble gönderme yapmıştı sanırım bu filme. :DJet Li pek sevdiklerim arasında değildir, Bruce Lee benim için Jet Li'den daha iyidir ancak Jackie Chan hepsini sollar benim gözümde, dediğim gibi küçükken izlediğim için bir başkadır. Jet Li sadece Romeo Must Die ile benim gözüme girdi o kadar. Final savaşı çok epikti bence.

Last Battle (Scene From Romeo Must Die) - YouTube

Jackie Chan: Stuntmaster ilk PS1 aldığım zaman oynadığım oyunlardandır, yeri ayrıdır benim için. Jet Li pek hoşlanmadığım biri olmasına rağmen oyunundan aldığım zevk biraz aşırıydı, sevmediğim bir kişinin yer aldığı bir oyundan aldığım bu kadar zevk yine biraz tuhaftı. Oyun çıktığı ilk dönemlerde en iyiler arasındaydı, bayağı emek harcanmıştı. Belki de o yüzdendir, ama yine de Jackie Chan: Stuntmaster ile yarışabilecek düzeyi geçtim, girmeye hak bile kazanamıyor gözümde ne yazık ki. Jackie Chan: Stuntmaster efsanedir benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Esaklan987

Sayende nostalji yaşadım harbi. Ps1 sahibi olduğumda daha yeni sünet olmuştum :D Malum sürekli yatakta olmanın verdiği can sıkıntısı ve nazımı geçirtmeyi bildiğimden aldırdım zorla. Crash badicoot'un araba yarışıyı oyunuyla Stuntmaster, o her erkek çocuğu için sıkıcı geçen günleri eğlenceli kılmıştı.

O değil de, DN oynanacak mı oynanmayacak mı şimdi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla oynayan olursa ben gelirim okulum ve internetim uygun olduğu müddetçe :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyun 5 gb sanırım. Şu an ben indiriyorum. İndirmek için buna odaklanırsam hızlı bir şekilde indiririm ama oyun hakkında bilgim sıfır. O yüzden baya yardım etmeniz gerekir bana. :D

Edit: Şöyle bir düşünüce yakında steamda istediğim oyunlar indirime girerse sizi yarım bırakma ihtimalim var. O yüzden indirmiyorum. Net yakında adil kullanımdan dolayı düşer. O zamana bırakayım ben indirmeyi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?