Jump to content
  • Kayıt Ol

E3 Genel

loykad

Önerilen İletiler

Şaka maka bu mantik bana biraz Touhou'yu hatirlatti, ölümüne zor boss'lar ve sürekli ölmek falan. Göreceğiz bakalim 3 güne evdeyim, geceleri oynayacağim rage rage :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 46
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

14

• suke

8

• gundamaster

7

• aoshi

5

Şaka maka bu mantik bana biraz Touhou'yu hatirlatti, ölümüne zor boss'lar ve sürekli ölmek falan. Göreceğiz bakalim 3 güne evdeyim, geceleri oynayacağim rage rage :P

Senden şöyle ilk 10 dakika videosu bekliyorum, tutorial kısmını bitirdiğin yere kadar, mikrofonu bağlayıp konuşmalarını falan duyalım. Güzel olmaz mı? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senden şöyle ilk 10 dakika videosu bekliyorum, tutorial kısmını bitirdiğin yere kadar, mikrofonu bağlayıp konuşmalarını falan duyalım. Güzel olmaz mı? :D

Ev boşken yapmam lazim, yoksa annem başlar "noooluyo kiz deli misin ne bağiriyosun kendi kendine yine" diye vaaza başlar komedi olur, ben de rezil olurum :D

Olur ama ya ben bağirdikça bizim muhabbet kuşu da bağirir eğleniriz. Söz vermiyeyim ama denerim elimden geldiğince. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@suke: Dediklerinde tamamen haklısın, içerik değil isim satıyorlar insanlarda alıyor. Zaten square, enix ile birleşince o efsane oyun firması imajı yerle bir oldu. Çoğu çalışanı farklı firmalara dağıldı. FF eski tadının olmamasının yanında squaresoft oyunları tadında kaliteli yapımlarda yapılmıyor artık. Ben ff13 çıkar çıkmaz aldım, ps3’e kapasitesi yüksek bluray ile çıkaracaklarına göre oyun oldukça geniş dünya ve içeriğe sahip olmalıydı. En azından oyun elime geçmeden önce böyle düşünüyordum. Daha sonra yaşadığım hayal kırıklığı büyüktü.

Benim ilgi alanımda Snes, ps1 ve ps2 var. Elimden geldiğince eski jrpgleri bulup oynamak istiyorum. Klasik tur bazlı pek tercih edilmiyor artık anlaşılan. Hepsi gerçek zamanlıya döndü. Atlus çöldeki vaha gibi bizler için.

Dark souls 2’yi oynamadığım için bilmiyorum ama genel olarak dediğin gibi iyi ve kötü bazı değişiklikler olduğu söyleniyor. Dark souls müttefiklerimizin artmasına sevindim. Kardeşliğe daha çok üye kazandırmalıyız:D

Artık Middle Earth’ün suyunu çıkarsalar da shadow of murder umut vaat edici görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

E3'ü pek takip ettiğim söylemenez zira şu sıralar sadece Life is Strange'in 4 ve 5. bölümlerinin çıkmasından başka bir şey istemiyorum. Hoş Twitter sağolsun tüm remakelerden haberim var (hooray FF!).

Fakat şu haberi payaşmadan edemiycem:

[bimgx=600]http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2015/06/TWD_Michonne_E3_key_art-720x405.jpg[/bimgx]

(Logodaki kesikler <3)

TT Games şimdi de TWD: Michonne isimli oyunlarını duyurmuşlar. Oyun ve çizgi romanı birbirine bağlayacak köprü niteliğinde bir oyun olduğunu falan söylemişler. Michonne yine çizgi romanın 126-139 sayıları arasından bir karaktermiş ve oyun da o sayıları kapsayacakmış. Biraz araştırdığım kadarıyla Michonne dizide de yer alıyormuş ve en güzel haber HATUN KILIÇ KULLANIYOR <3 Çok güçlü bir karakter olduğunu izlediğim 2-3 videodan görebildim, güçlü derken mental olarak güçlü demek istedim.

TTG'nin siyahi-esmer karakterlere karşı bir sempatisi mi var nedir :P Şikayetçi değilim tabi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şimdi gundamaster, suke falan görünce buralar dark souls III ile dolacak. o olmadan araya bir need for speed videosu atayım :D

yıllar sonra ilk defa çıkacak bir nfs oyununda heyecan yapıyorum. müziklere, efektlere, modifiye paketlere bakın allah aşkına. süper lan :D

yalnız drift atarken arabanın, yattığı tarafı kapatması biraz sinirimi bozdu. nedir yani, gerilimi arttırıyor?!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dark Souls 3' ü gördüm, sevincimi twitterda belirtmiştim :D

şöyle atayım trailer. Bu başlığın varlığından bile haberim yoktu. Gelsin de onu da bir oynayalım, bir BloodBorne çıkarmadılar. Onu da uyarlasalardı pcye iyiydi.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nerdeyse tüm şirketlerin konferanslarını izledim.Bethesda ve Square Enix favorimdi.Nintendo'nun çok zayıftı.Sony ve Microsoft başarılı bir konferans verdi ama arkadaş, EA ve Ubisoft'un neydi öyle?! Hele Ubisoft...En yakın zamanda batmalarını diliyorum.:011:

Fallout 4,Deus Ex:Mankind Divided,Dishonored 2,FF7 Remake ( vatana millete hayırlı olsun :D ),Horizon:Zero Dawn,MASS EFFECT: ANDROMEDA, Mirrors Edge Catalyst,No Man's Sky, Shenmue 3 (!!!!!!!!!) ve The Last Guardian (Sonunda :D) ilgimi çeken oyunlardı.

Ek olarak: Unravel.

Oyun sektöründe böyle insanları görmek çok güzel bir şey.Tanıtan adam çok heyecanlıydı ve yaptığı oyuna ne kadar değer verdiği anlaşılıyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ek olarak: Unravel.

Oyun sektöründe böyle insanları görmek çok güzel bir şey.Tanıtan adam çok heyecanlıydı ve yaptığı oyuna ne kadar değer verdiği anlaşılıyordu.

unravel'ı beğendim. adamının samimiyetini daha çok beğendim. çok güzel bir sunumdu ya. eyvallah hedon :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim en çok ilgimi çeken Horizon Zero Dawn oldu. He PS4 yok oynayamayacağım ama youtube falan izleyeceğiz artık :P

Fallout 4 trailer neredeyse tamamen crafting üzerineydi, hiç uğraşmayacağım işler. Onun dışında ana karakterin seslendirilmiş olması ve sabit bir arkaplanının olması (evli mutlu çocuklu :/ ) beni sıktı biraz. Sonuçta Fallouttur yine bir şekilde oynanacak, ama hikaye konusunda Bethesda'ya güvenmiyorum. Ah ah Oblivion yapsaydı keşke bunu da.

Mass Effect de bir şey yok zaten bomboştu. Sadece ismini öğrenmiş olduk. Ve yine insanız. Yahu ben bıktım insan olmaktan bu oyunlarda. O kadar ırk varken niye insanla kısıtlıyorlar anlamış değilim. DAI'deki gibi sonradan ekleme ihtimali de düşük, çünkü bildiğim kadarıyla çok bir talep yok.

Çok negatif oldu bu yorum ama genel olarak güzeldi E3. Daha doğrusu izlerken güzeldi de, dönüp bakınca pek de beklediğim bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben twitterda çemkirince, adaşım daha da çemkirince, UnderminE de o gazla önce shoutboxtan sonra da buradan başlığı canlandırmalar falan. Seviyorum sizi, öpüyorum yanacıklarınızdan. :P

Şindik ben Dark Souls 3'ü, Fallout 4'ü bekliyordum ve hype yapmıştım zaten. Hedon'un bahsettiği oyunların her birini de beklemekteydim gerçi bazılarından haberim yoktu. Dishonored 2, Mass Effect: Andromeda ve Shenmue 3 için ayrıcana hype yaptım. Dreamcast falan da kalmadığından Shenmue 3 için ayrıcana bir daha hype yaptım. Şu son satırı yazınca bir daha hype yaptım Shenmue 3 için. SHENMUE 3 Ulan!

Final Fantasy 7 konusuna değinecek olursam, ben bir çok FF serisini hatmettim, ama aksilikler sonucu FF7'nin ana oyununu bitirememiştim, içimde uktedir. Lakin fanlar olarak yıllardır bir remake bekliyorduk. Bizzat Square Enix'e mesaj atmışlığım da vardır. İmza kampanyaları falan da sonuç vermemişti. Anladık ki Square Enix batış durumuna geçmeden o oyunu çıkarmayacak, çünkü ellerindeki en büyük koz FF7 Remake. Ben de inat edip yıllardır o remake'i bekliyordum, o oyunu oynayıp da bitireyim diye, takdir edersiniz ki 3d grafiklere ilk geçildiği zamanlarda geldi FF7 oyunu, 97 senesinde, bundan neredeyse 20 yıl önce. 2d grafikli oyunlar bile daha güzel ve kolay oynanıyor FF7'nin tırt 3d grafiklerine kıyasla. Geçenlerdeki oyun konferanslarından birinde FF7 Remake çıkacağı söylenmişti, ama gördük ki Steam'e çıkan FF7 pc versiyonundan farksız bir 1 nisan şakasıydı. Sanıyorduk. :P E3 2015'teki FF7 trailer'ında görüntülerden çok konuşan adamın söylediklerine dikkat kesildim. Sanki oyunun konusunu anlatıyormuş gibi başlıyor ama öyle değil. Son cümlesine bakın. "At last, the promise has been made." Verdiğin sözü tutacaksın Square Enix, ve ben de sırf şu laf için PS4 alacağım ilk fırsatta, ve Tetsuya Nomura'ya rağmen oynayacağım şu oyunu artık.

Edit: @UnderminE: TWD: Michonne, dizide ve haliyle çizgiromanda olan bir karakter. Samuray kılıcı ile dolaşır ablamız, ben daha eline makineli tüfek falan aldığını görmedim. Spoiler olmasın baya zor şeyler yaşıyor falan da dizide Molly'me karşılık gelen bir karakter varsa o da Michonne'dur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Michonne giflerde falan görmüştüm, diziyi izlemeediğim halde. Kılıcı görünce tanıdım hemen :D Açıkcası dizi ya da çizgi romanla ilgim alakam olmadığı için oynamayı düşünmüyorum. E3'de ne ara açıklandı bu ya hemen hemen baştan sonra izledim ama kaçırmışım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Edit: @UnderminE: TWD: Michonne, dizide ve haliyle çizgiromanda olan bir karakter. Samuray kılıcı ile dolaşır ablamız, ben daha eline makineli tüfek falan aldığını görmedim. Spoiler olmasın baya zor şeyler yaşıyor falan da dizide Molly'me karşılık gelen bir karakter varsa o da Michonne'dur.

Tahmin ettim çok sağlam bir ablaya benziyor. Ya mental olarak gerçekten acayip güçlü duruyor, sanki ablanın vücudu görünmez bi armorla sarılı gibi :D Keşfetmek için sabırsızlanıyorum, oyunun geri kalanı pek de umrumda değil Michonne'u görelim de. Life is Strange oyndıktan sonra TWD oyunları benim için dizi izlemek gibi bir şey oldu artık, hikayesini çok önemsemiyorum sevdiğim tüm karakterleri de öldürdü zaten. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
şimdi gundamaster, suke falan görünce buralar dark souls III ile dolacak. o olmadan araya bir need for speed videosu atayım :D

yıllar sonra ilk defa çıkacak bir nfs oyununda heyecan yapıyorum. müziklere, efektlere, modifiye paketlere bakın allah aşkına. süper lan :D

yalnız drift atarken arabanın, yattığı tarafı kapatması biraz sinirimi bozdu. nedir yani, gerilimi arttırıyor?!

Videoyu gördüğümden beri biraderlerle kapışacağım anı iple çekiyorum ama oyun çıkana kadar ya ps4 almam lazım ya da pc'yi yenilemem. Oyun çok güzel gözüküyor be. Bir de o araba nasıl Subaru BRZ Premium olur ya ben Skyline GTR sandım onu en başta:006:

Sana iyi haberi de ben vereyim. Videoda o dönüşlerde sinematik efekt oyunda olmayacak. Olsa çok kötü olurdu zaten. Oyunda önündeki alanı görmek işkence olabilirdi. Şurda detaylara bir bakabilirsin.

http://www.dualshockers.com/2015/06/19/hands-on-need-for-speed-on-ps4/

Ve Dark Souls 3. Buna hype yapılmaz da neye yapılır bilmem. Twitterda epey de yaptık gerçi. Defalarca izledim videosunu. Serinin son halkası olacak sanırım ve hikayeyi tam olarak veren oyun olacağı söyleniyor. biliyorsunuz ki DS lore'a sahip olsa da ana hikayenin detaylarının çok bilinmediği bir seriydi.

Güzel oyunlar tanıtıldı bu sene, hangilerini oynayabiliriz bilmem ama bir süre çoğumuzun meşgul olacağı garanti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece TWD Michonne bekliyorum. Michonne abla Rick reyizden sonra gelir. Dishonoredi yeni aldım, bitirince beklemeye geçerim. Ha birde NFS var. Undergrond gibi dolanabilecekmişiz diye duydum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

sadece fragmanına bakınca çok güzel olacak gibi gelmişti ama oyun içine bakınca beklenti düştü biraz (birde kılıcın ucundan tutup da sapını kafaya geçirmek nedir yahu)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Geçen senelerde de bahsettiğimiz hala çıkmasını beklediğimiz E3 oyunlarının çıkışı epey yaklaştı sanırım. En erkeni için 6 ay var gerçi ama ben şimdiden listemi yapayım.

Days Gone (Zombilerden kaçış yok)

Death Stranding (Kojima'nın yeni oyunu)

Detroit: Become Human (Heavy Rain'in yapımcılarından)

Deus Ex: Mankind Divided (Bekliyorduk zaten bunu)

Dishonored 2 (Bekliyorduk zaten bunu)

Final Fantasy XV (Bekliyorduk zaten bunu)

For Honor (Bu ya çok iyi olacak, ya çok kötü, arası yok)

God of War (Last of Us olmuş, baya da iyi olmuş)

Horizon: Zero Dawn (Robot dinozorlardan tut büssürü şey)

I Am Setsuna (Chrono Trigger'a benzettik dediler, göreceğiz)

The Last Guardian (Bekliyorduk zaten bunu)

Mass Effect Andromeda (Bekliyorduk zaten bunu)

Mount & Blade 2: Bannerlord (Olmazsa olmaz)

Nioh (Bekliyorduk zaten bunu)

Persona 5 (Bekliyorduk zaten bunu)

Resident Evil 7 (Rezalet Evil 7? Trailer çok kötüydü, RE'den çok SH gibiydi)

Spider-Man PS4 (Felaket güzel görünüyor, bug olmasın her türlü gider)

Star Ocean: Integrity and Faithlessness (Bekliyorduk zaten bunu)

State of Decay 2 (En iyi zombi simulasyonuydu ilk oyun, ikincisine hayır demem)

Syberia 3 (Devamının geliyor olması şaşırttı beni)

Tekken 7 (Bekliyorduk zaten bunu)

The Walking Dead: Season Three (Bekliyorduk zaten bunu)

Touhou: Genso Wanderer (Oynarım ben bunu her türlü :D)

Touhou: Scarlet Curiousity (Bunu da :P)

Valentino Rossi: The Game (Motosikletle ilgilenip Rossi'yi sevmeyen çıkmaz herhalde?)

Yesterday Origins (İlk oyun felaket güzeldi, ikincisi de oynanacak illa ki)

Zero Time Dilemma (Bekliyorduk zaten bunu)

Arada unuttuklarım olabilir. :P

En çok merak ettiğim oyunu yazmamışım: NieR Automata

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim en çok ilgimi çeken Horizon Zero Dawn oldu. He PS4 yok oynayamayacağım ama youtube falan izleyeceğiz artık :P

Anegomla kalbim birmiş ya, benim de izlediklerim arasında gözüme ilk çarpan Horizon olmuştu :P Kızıl saçlı kızımız pek güzel <3

Her yerde söyledim ama buraya da söyliyeyim de 1-2 sene sonra okuyup anımsarım bu seneki E3'ü. Bıktım robotlardan! Teknolojinin bu kadarı da sıkıyor arkadaş, illa robot çağındayız diye yaptığınız her oyun bilmem kaç milyon yıl sonra insanlığın yok olmak üzere olduğu robot evreninde geçmek zorunda mı? Kojima şimdilik tamamen ters köşe yapıp robotlardan uzak ilkel bir şeyler yapmaya çalışmış gibi duruyor umarım o da bi anda robotlara çevirmez mevzuyu.

Zaten iyiden iyiye her şey konsolları bile aşarak tamamen VR üzerine kurulu olmaya başladı. Hani paramız yok da bu kadar gündeme uzak hissetmemiştim hiç kendimi. Resmen anca rüyamda göreceğim şeyleri uzaktan izliyormuşum gibi geldi. "Bu tarz şeyleri oynayacak-deneyimleyecek insan gerçekten var" gerçeğini kabullendiremedim hala kendime mesela.

Ha bir The Walking Dead'in trailerı aklımda kaldı o da büyük Clementine gördük diye. Maşallah kızda ne güzellik var anam büyüdükçe güzelleşmiş :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amma çok oyuncu varmış. >< Benim oynadığım şu an tek oyun telefona indirdiğim Crime Empire denilen bir garip oyun. Onu da bugün indirdim ve büyük ihtimalle yarın silerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben çok takip etmedim, ama bu sene sony olay yapmış diyolar. Tek ilgilendiğim Mount And Blade II Bannerlord idi. Videosunu izledim, yine grafikler 2 yıl geriden geliyor ama, çok süper olacak gibi duruyor.

Rust oynayan var mı? Team olalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?