Jump to content
  • Kayıt Ol

İştahla Beklediğiniz Oyunlar

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Bu başlıkta büyük bir iştahla beklediğiniz, gelse de oynasam, başında saatler geçirsem dediğiniz, spekülasyondan ibaret olmayan, çıkması büyük ihtimal kesinleşmiş oyunlardan bahsedeceğiz.

Trailerını ve gameplay videosunu gördüğümden beri beklediğim ve iştahla oynamak istediğim tek oyun The Evil Within. Oyunun Ekim ya da Kasım ayında çıkması bekleniyor yanlış hatırlamıyorsam. Çıktığı gibi eve kapanıp sadece bunu oynamak istiyorum. O aralarda büyük etkinlikler olsa dahi şimdiden söyleyeyim ben yokum, düğününüz bile olsa gelmem :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

4

• GowRou

2

• loykad

1

• Hedon

1

gundamaster

Ben de bir wp var. Nereden olduğunu bilmiyordum trailerı görünce aydınlandım. Demek Cyberpunk 2077 oyunundanmış.

Nasıl bir oyun olacak peki bu? FPS,TPS,RPG ya da diğer?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cyberpunk 2077 oynanış olarak tahminimce Deux Ex Human Revolution gibi bir oyun olabilir. Rpg elementleri olan stealth action gibisinden bir oyun olur heralde. Stealth olsun da gerisi önemli değil benim için. :D

Diğer konuda yazdığım oyunları da az çok bekliyorum ama sanırım en çok Persona 5'i bekliyorum. Jrpglerin sönüşe geçtiği bu yıllarda Final Fantasy ismi bile beni heyecanlandırmıyor artık (FFXV'te himecut bir abla var, henüz tam boy resmini göremedik gerçi), oyunu oynayabilene kadar Yoko Shimomura abladan gelecek müzikleriyle idare ederim. Benzer şekilde Suikoden, Breath of Fire gibi birçok jrpg serisinin de sonu geldiğinden hiç umutlu değilim bu türde çıkacak oyunlardan, hoş gerçi Snes döneminden oynamamış olduğum bir sürü klasik var.

Fakat Shin Megami Tensei serisi ve Persona oyunları sanırım bu türe karşı umudumu yitirmememi sağlayan tek seri. Persona 5'in basit bir teaseri var, fakat pek birşey anlatmıyor, ayrıca bir diğer beklediğim Persona oyunu olan Persona Q: Shadow of the Labyrinth'in Japon versiyonu çıkmıştı geçenlerde, İngilizce versiyonu çıktığı gibi oynamayı düşünüyorum çünkü hem Persona 3 hem de Persona 4 karakterlerini içeriyor. Aklıma gelmişken dövüş oyunu olarak çıkan Pesona 4 Arena'yı da kısa zamanda bir yerlerden bulup oynayayım en iyisi. :D

Persona Q teaseri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben;

— Drew James (@UbiDrew) April 22, 2014

[img=http://www.thirteen1.com/wp-content/uploads/2014/04/New-Prince-of-Perisa.jpg]

What next for #PrinceOfPersia? @UbiReflections @UbiMiiSTY @UbiTessa @ibjade 
pic.twitter.com/ZxtrsAoon9

Bir de tutup twitter hesabını kapattılar, daha çok beklersiniz der gibi :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Last Guardian, The Evil Within, Kingdom Hearts 3, Murdered: Soul Suspect veee de yeni Tomb Raider ! ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
The Last Guardian, The Evil Within, Kingdom Hearts 3, Murdered: Soul Suspect veee de yeni Tomb Raider ! ^_^

@UnderE gör bak The Evil Within bekleyen bayan arkadaşlarımız da var. Sense izlerken bile kork :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
gundamaster

Bloodborne. Hani oyunu baya baya bekliyordum ve sürekli hype içerisindeyim ama şu oynanış videosunu gördükten sonra 3'e 5'e katlandı bekleyişim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Kingdom Hearts 3

Serinin 2. oyununu oyunu oynadığımdan beri yani tahminimce 5 yıldır 3. oyunun çıkmasını bekliyorum. Henüz doğru düzgün bir trailer yayınlanmadı ama sanırım 2015 gibi çıkarılması planlanıyormuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?