Jump to content
  • Kayıt Ol

League of Legends Tartışma

loykad

Önerilen İletiler

[bimgx=500]http://2.bp.blogspot.com/-7EexjMJ2TOY/VV4n2tQQGGI/AAAAAAAADN0/f_aFHgreKy8/s1600/Ekko_Splash_1.jpg[/bimgx]

Şu resmi görünce direkt aklıma Archer geldi, tam olarak benzemese de kılıç tutuşu, saç şekli anımsattı. Sandstorm Ekko kostümünün görüntüsüymüş bu, sanırım yarın geliyor yeni patch ile. Böyle bir karakter tanıtım videosu da gelmiş.

Onun haricinde bu hafta veigar free şampiyonlarda. ARAM' da ne kadar işe yarar bir şampiyonmuş bu. Daha önce karşıma geldiğinde baya sinir olmuştum ama oynaması baya zevkliymiş. Normalde pek tercih edilmese de ARAM' da denk gelir diye alasım geldi kendisini. Oyun sonlarına doğru Q ile kastıysanız rakibi rahatlıkla tekleyebiliyorsunuz, onun haricinde kilitlemesi ile de baya süründürüyor. Elbet daha iyi şampiyonlar vardır fakat benim gayet hoşuma gitti. İlk defa oynadım kendisiyle.

Bir diğer şey, PBE sunucusuna Hexakill oyun modu gelmiş. Bu yamada gelecek mi bilmiyorum ama bence gelecektir. Onunla birlikte belki yine grup ip ödülleri falan gelebilir gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 164
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

52

• bLueeekun

30

• cakiphan

26

• painscream

20

O modu bende gördüm. 6 vs 6 olucak. Yarın gelecek olan yamada duyurusu yapılır ve ya gelir. Zaten bu mod daha önce gelmişti. Riot yeni mod üretmede sıkıntılık çekiyor sanırım. :D Ekko'da yarın gelecek. İstediğim bir şampiyon ama videoyu izlediğim zaman ne de çok zor olduğunu belli ediyor. Oyun yapma şansı fazla olsa da oynamasıda zor olucak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aşırı zevkli bir şampiyon ama çıktığı gibi almayı düşünmüyorum biraz fiyatı düşüp 6300 olursa alırım belki. O ara şu Nami'yi almak istiyorum artık ;_;

Oyun modları falan filan, Riot bence oyuncu/para sıkıntısı çekiyor son zamanlarda. İndirimlerin yayınlanması, paketlerin çıkması oyun mod eklenmesi bir de grup IP gelir falan oyuncu çekmek için kasıyorlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O resmi görünce aklıma direkt Prince of Persia ilk oyunu geldi..... Bunu yazınca da harbi harbi Persia la bu karakter zaman geri almalar felan. Yarın gelir gelmez alayım şunu 20,000 ıp var duruyor Öylece kenarda , zaten yakın mesafe şampiyon eksiğim var çok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de yeni çıkan şampiyonları 6300 olunca alırım düşüncesi vardı. Şimdi ise bende olmayan karakter sayısı azaldığı için 7800 basıp alıyorum. :D 6300 olana kadar fazladan verdiğim 1500'ü zaten kasmış oluyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok op olmuş beya.

Oynayan zulüm çektiricek. Şu üç yük olayından bir kurtulamadı riot.

Bu arada gelen grup ip olayı ile hero level olayı. Tamamiyle Hots'tan çalıntı hiç utanmamış direk çalmışlar. :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şampiyon leveli Smite' da da var. HOTS'dan eski olabilir Smite, bilmiyorum tam olarak. 2012-2013 yılından beri yayında sanırım, geçen sene bu zamanlar betadan çıkmıştı. Tabii Smite özellikleri pek bilinmiyor çoğu kişi tarafından.HOTS eski de olabilir onu bilmiyorum.

Bence iyi bir özellik, onun haricinde benim istediğim hangi şampiyonda kaç maç kazanmışız, kaç kişi öldürmüşüz onları da görebilmemiz. Ama oyun içinde böyle bir özellik yok maalesef. Gelirse hoş olur bu özellik bana göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O tip şeyler de eklenecek de benim asıl istediğim yükleme ekranının artık değişmesi. Ki zaten tasarımını yayınladılar, oyun yüklenme ekranında bi adamın işte resmine tıkladığınızda onun ligini performansını falan görebileceğiz aynı lolnexus active game stats olayı gibi.

Ekko'yu bu arada arkadaşın hesapta aldık denedim yok böyle bir şey ya. Hasarı hesaplıyamıyorsunuz, bi dürteyim diye basic vurduğunuz adamı tekliyorsunuz felaket bir şey :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben sadece botlara karşı denedim. Yarım saatte 66 kill aldım. :D Valla şampiyon iyi ama bence sıkıntılı olmuş. Çoğu hero bunu tekler ya. W'dan gelen kalkanı geç devreye giriyor. Q dürtmesi iyi, E zaten kaçış ve ya mesafe kapatmak için birebir. Ultiyide tutturmak ve gölgeni izlemekte baya bi zorlu. :D Gölgeni mi takip edeceksin adamların pozisyonlarına mı bakıcan. Uzun iş. :D Daha normalde deneyemedim. Yarın Ekkoyu direk instalock yapıp neresi kalırsa orası diyip oynicam. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ulti biraz kaçma odaklı bir skill, çar çur etmeye gelmiyor. Ha bir de sevdiğim yanı Base atıp ultiyle en son B attığım yere dönmek, çok sevdim onu.

Dedikleri gibi klavyeyi kır önüne gelene tek at tipi bir şampiyon değil bu yüzden çok sevdim. Çok kırılgansınız evet lakin jungle'ınızla mükemmel combolar yaparsınız. Girip ADC'yi aradan çıkarmak için ideal bence veya canını müthiş derecede indirebilir ADC'nize sunabilirsiniz. O hasar inanılmaz ya, yükler felaket.

Anında alacağım valla çok beğendim, ARAM'da denemek için sabırsızlanıyorum :D

Bir de müthiş AP jungle olur bu karakterden biraz item kasmak lazım lakin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 haftadır ligi takip ediyorum, çok iyi maçlar görüyorum. Geçen haftanın BJK- HWA maçı çok iyiydi, izlemeyen varsa açıp baksın derim. BJK bu sene 6-0 götürüyor, DP' de 6 maç Naru yok, alt koridor destek oyuncusu değişti sanırım bir de. Mid karakteri olarak da Naru' nun yerine 2 haftadır başkası oynuyor. Şu durumda DP pek başarılı değil, 4. sıradalar 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile. Fakat bunun sebebi Naru' nun olmaması değil, yeni mid oyuncusu gayet iyi oynuyor. Bakalım toparlayabilecekler mi?

BJK maçlarını izlerken hep görüyorum, ilk başta bir eziliyorlar ve geriye düşüyorlar. Sonra olayı takım savaşına dönüştürüp bir şekilde yenmeyi başarıyorlar. Ligde daha yenilmediler, BJK ye kim dur diyecek merak ediyorum. Bu hafta pazar maçlarını Cumartesi' ye çekmişler. Sanırım seçim dolayısıyla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BJK'nin bu oyun stilini değiştirmesi gerekiyor. Dünya liglerinde eğer earlyde iyi değilsen oyunu late'e taşımana izin vermeden eziyorlar. BJK'nin ezilmesinin sebebi de büyük ölçüde buydu, bu alışkanlıklarını değiştirmeleri gerek.

Dumble'ın Bard'ı çok iyi gidiyor, geliştirirse Avrupa liglerinde bunu büyük avantaja çevirebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen Dilek çok haklı. Resmen HWA-BJK maçı her iki tarafında eksikliğini gösterdi. BJK earlyde ne kadar kötü olduklarını HWA'nın ise late oyunda ne kadar kötü olduklarını gördük. Ben HWA'nın karakter seçimlerinden kazanabileceğini düşünmüştüm. Hatta Holy earlyde Urgot ile fena halde kasmıştı. Bir adc olarak hem az bir şey tanklaşıp hem de hasar verebiliyordu. BJK'de kendi iyi bildiği şeyi yaptı ve oyunu lateye taşıdı. Şu anki yama güncellemelerinde metalarında lateye oyun bırakmayacaksın. Ne kadar erken ihli açarsan, adamları o kadar defte bırakıp kasılmasını engellersin. Barondur, ejderdir bunlara üstünlük kurar, rahat alırsın. Bir kere adamları baselerine kilitlersin ya vardı bundan ötesi. :D Hazır süper minyonlarında zırhları artmışken earlyde bitireceksin oyunu. Eğer skorda öndeysen, kule almadıysan o maç her türlü döner. Kazanıyoruz deyip, kaybedebilirsin. Sadece pro maçlar için söylemiyorum normal bireysel dereceli içinde geçerli bu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün Stratera'nın soru-cevap videosunu izledim, oynamaktan zevk aldığın şampiyonlar demiş birisi. Adam da cevap olarak "Bard oynamak bambaşka insan huzur buluyor o sesler o tf'den uzak kalma hissi falan" gerçekten katılıyorum ya. İnsan Bard oynarken agresifleşemiyor, böyle takıma yardım edeyim sonra salın beni diyar diyar gezeyim diyorsun oh :011: Ben de artık yorucu bi günden sonra "gireyim iki aram atayım" yerine "5 vs bot kuralım da Bard'la az kafa dinleyeyim" diyorum sakin sakin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

LCS'ler başladı. Güzel maçlar görücez yine.

Mid irelia mı oha oha...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

SK ne ezildi be. Skor olarak tek haneli skorlarda kaldılar. Bakalım bu yenilgiden sonra SK da bir şeyler değişecek mi? Origin baya ezdi SK gaming oyuncularını.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu konuda çok eksik kaldı, canlandıralım. Yeni şampiyon duyuruldu ve en önemli haber ise BJK takımı orta koridor oyuncusu Energy ve orman oyuncusu gurt ile yollarını ayırdı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heh ya ben de diyorum bu LoL düşüncelerimi aktardığım bir yer vardı neresi orası :P

Tahm'ı açıkçası supporta hiç uygun görmedim, Bard dururken Tahm pek kullanılır gibi gelmiyor. Lakin top'ta iş yapar belki, tanklığına bakmak lazım.

Beşiktaş olayı süpriz oldu, onca şikayetten sonra gerçekten çıkardılar gurtla mid oyuncusunu. Ben o mid'i çok seviyordum ya çok sempatik bi çocuk gerçekten bizim takımı "insan" tutan o çocuktu bu kadar diyorum. İnşallah egoist birileri gelmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naru gelirse takım güçlenir ama egoist davranışlara izin vermezlerse Bjk yönetimi iyi olur. Ama Reosta denen bi eleman var ki o adam hiç kendini düzeltmez. Zaten Bjknin aces high zamanında Reosta vardı ama takıma uygun değil diye kovuldu. Takım takım gezen biri işte. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naru olayının fake olduğunu düşünüyorum. Thaldrin'in tivitin altındaki yorumları çok böyle "aa süprizi bozdun" tadında, çok yapmacık duruyor. Muhtemelen aklımızda olmayan başka bir isim geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm.. Midin gitmesi demek Bjk artık daha ciddiye alıyor bu durumu demek. Gerçekten kaliteli bir takım yapma arzusunda. eğer bizi gerek avrupa gerek dünya klasmanında temsil edeceklerse, sağlam bir kadro gerekliydi. Ve takımın en zayıf halkası, oyuncu dağarcığı ve kabiliyet yetersizliğiyle energy oldu. İyide oldu sevindim Beşiktaş adına.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Geniş bir şampiyon havuzuna sahip özellikle oyunun ilk aşamalarında ağırlığını hissettiren bir oyun tarzı mevcut."

İşte budur ya koç takımın eksikliğini bulmuş ve direk çözüme ulaşmış. Finlileri de çok severim ayrıca, yeni favori oyuncumu buldum sanırım :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?