Jump to content
  • Kayıt Ol

League of Legends Tartışma

loykad

Önerilen İletiler

Valla şu yeni oyuna girme muhabbeti gelse de kurtulsak. Artık tanımadığım insanlar saçma saçma hareket yapınca çok sinirime dokunmaya başladı. Önceden de dokunuyordu ama daha da arttı. Sinirli insan oldum çıktım ya. :( Hatta bir arkadaşıma çok fazla kızmaya başladım. Gerçi kendisi oyunu daha iyi oynama amacım yok, oynamak için oynuyom dese de win takıntılı biri oluverdim. Hatta bu aralar bir oyun atıyorum, o oyunda bonus almak içi. Hele o bonusu o ilk oyunda alamayınca canım sıkılıyo. :D

Full sinirli de değilimdir ha gireriz beş kişi makaraya alıyoz derler o zaman gülüp eğleniriz. Ama üst üste lose almakta herkesin sinirlerini geriyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 164
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

52

• bLueeekun

30

• cakiphan

26

• painscream

20

Caponca seslendirmesi gelmiş ahanda perde arkası

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu baya eski ya, tek tek yayınladılar bile şampiyonları :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ne yapayım ben yeni görüyorum :D

Yasuo yu hiç sevmem ana tomokazu seslendirmiş o yüzden az bişe gözüme girdi ama . Ama karakter olarak yakıştırsamda sözlerini pek sevmedim. Master yi ya da biraz daha deli bi karaktere daha çok giderdi bu adamın sesi. Kasıntı karakterlerden çok Gintoki , Graham Specter gibi deli , kaçık karakterlere yakıştırıyorum bunu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

LVOC diye program ile sesler değiştirilebiliyor. El ile tek tek uğraşmak yerine tek seferde hallediyor program. Ben japonca oynuyordum, her yamada bir LVOC açıp güncelliyorum.

"Draven janai Draven-sama da." :D. Ayrıca Türkçe seslendirmede bazı karakterler cidden ingilizce'ye göre ya da orginaline göre oldukça farklı. Bu Japonca veya Korece öyle değil.

Burada olurda denk gelirse beraber oynayabilmek için nick filan paylaşmıyor muyuz ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rito yerini Riot a bıraktı sonunda oyundaki değişim elle tutulur resmen.En fazla oynanan online oyun olsada bu kadar zayıf kalmıs değişimlerden ötürü RP alımını bırakmıştım.Artık el değişti ve çılgın şeyler geliyor!:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok yav ne güzel şeysi. Şu hextech sandık muhabbetinden sonra soğudum adamlara karşı. Bana hep şampiyon çıkarıyorlar. Şampiyonlarım full hala şampiyon düşüyo. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hextech kutuları bedava elde etmediğin sürece zarara sokuyor.Ama Beleş sirke baldan tatlıdır.:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesabı ban yemiş insanların için kutulardan hero çıkmasıda iş görüyor öyle demeyin :D:D Geçen Katarina açtım kutudan.

Ayrıca 18 mayıs sanırım, bu tarihten itibaren 1. seviye rünler oyundan kalkıyor. İlk levelden itibaren 2. seviye rünler kullanılmaya başlanacak ve bu rünler (beleş yapılamadığı için) 1 ip den satılacak mağazada.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Beyti Engin seslendirmiş diyorlar. :D Köylü şampiyonumuzda oldu. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Buralar boş kalmış, hazır yenilikler geliyorken buraya da yazayım.

http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/preseason-2017/assassins

Büyük güncelleme geliyor Lol' e. Aralarından en beğendiğim ise antrenman modu oldu. Artık girip istediğimiz buildi veya nereden sıçra atılır-atılmaz deneyebileceğiz.

Gelelim suikastçi güncellemelerine. Rengar' ı nerfleyecekler deniliyordu ama pek bir şey kaybetmemiş. Sanırım kolye pasifinde bir zayıflatma var. Her farklı şampiyon öldürdüğünde birikiyor. Artık güçlenmek için bir yere odaklanıp devamlı onu kesmek yerine, tüm koridorları gezmesi gerekecek. Fakat W yeteneğinin kitle kontrolleri kaldırması baya işlevsel olmuş Rengar için. Ultisinde üzerine atladığı kişiye garanti kritik vuruş yapabilir denmiş, daha önce var mıydı bilmiyorum.

Talon' un yeni E yeteneği de baya güzel olmuş. Baskın atmasını kolaylaştırmış, beklemediğin yerden gelebilecek.

Katarina için ise tam bir şey diyemiyorum fakat el çabukluğu kazandığında daha fazla hasar verebilecekmişsin gibi duruyor. Daha önce de el çabukluğu gerekiyordu ama girip çıkması biraz daha rahatlatılmış sanki.

LeBlanc' ın pasifi ultisi olmuş ama yetenek kullanan pasif olmuş. Kafa karıştıracağı kesin. Yeni pasifini de beğendim.

Fizz' in köpek balığı büyüyormuş aldığı mesafeye göre, Zed ultisi ile birini öldürünce onun saldırı gücünün bir kısmını alıyormuşsun bunlar güçlü şampiyonlara daha da güç katacak. Ekko' da ultiyi kullandığında geri döndüğü yerdekileri donduruyor sanırım. O da doğru kullanıldığında baya can yakacak. Khazix tek başına gördüğünü daha rahat tekleyecek. Shaco' nun klonu ölünce hasar veriyordu, bir de yere kutu bırakacaksa baya hasar verecektir. Akali de ulti kullandıktan sonra alacakaranlık perdesini kullanıp gizlenebilecek.

Kısacası, önümüzdeki sezon suikastçiler baya can sıkacak gibi görünüyor. Amaçları zaten birilerini aradan çıkarıp olaydan çekilmek genel anlamda.

Eşyalarda Ordu kalkanının haresinin kalkması kötü olmuş ama kefaret eşyası baya iyi olmuş. Ölüyken de kullanılan bir eşya. Ölsen bile rahat vermiyor oyun, takımına destek olmaya devam et diyor :P

Oyunlarda yeniliği severim, bu gelecek yenilikleri de merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla ne zaman şu oyuna geri dönüş yapsam komple bir şeyleri değiştiriyorlar adapte olana kadar oyundan sıkılıyorum. Gerçi doğum günüme falan geliyor heralde şakacı Riot :011:

Öncelikle antreman/practice modu 2016 yılında bu kadar oynanan bir oyuna geç kalmış bir özellik. Bu kadar çok heronun ve eşyanın olduğu bir oyunda en basit şeyleri bile deneyebilmemiz için oturup 20 dakika karakteri kastırmamızın gerekiyor olması çoook saçma ve ilkeldi. En çok buna sevindim, sadece bununla bile bir sürü heroyu free haftalarında alıp hızlıca denemeler yapıp öğrenebilirim. Üşeniyordum öbür türlü her heroya kafadan 2 saatimi ayırmaya.

Replay kaydedebilme ve replayleri izlerken nerede kaç kill alınmış vs gösteren bir şey geliyormuş. Bu da enfes zira insanlar saçma sapan programlar kullanmak zorunda kalıyorlardı. Bunların da boyutları büyük oluyor veya kalite düşük oluyordu. Umarım kaydedilen replayler videolara dönüştürülebilir uzantıda olur. Ya da en azından bunun için de bi program vs çıkarırlar.

Assassin update en çok beni üzdü zira Aram'da assassin demek "teq yemeqten ciqerim soldu" demek. Katarina şu anki haliyle bile qweqweqwe yaparak penta atıyor, bir de update geldikten sonra artık hem penta atıp hem de ölmeyecek herhalde :D LB güncellemesine sevindim, sıkmıştı artık klasik LB combosu. Çok kolay ezilir hale gelmişti hareketlerini ezberlediğiniz için. Diğer assassinlerle pek şeyim yok, Aram'da başımıza bela olacağı kesin oldu.

Olan yine biz vefakar supportlara olacak, 3 kuruş canımız var onda da tek yiyip gideceğiz adcyi koruyalım diye :TTT:

Yeni sezon fragman:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vaay. Bu kadar League oynayan varmıymış ya burda? EUW: Pure Force TR : Heavens Time ekleyen eklesin gençler goldum ben eziğim :<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?