Jump to content
  • Kayıt Ol

League of Legends Tartışma

loykad

Önerilen İletiler

• İleti 164
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

52

• bLueeekun

30

• cakiphan

26

• painscream

20

BJK-TT maçını izledim. Bu ormancı olmuş arkadaş. Gurttan baya iyi çıktı. Ekko ile adam her türlü pozisyonda adamlara girişti, e tabi ki arkadan da her zaman destek geldi takımdan. Orta koridor oyuncusu Lethi'nin açıklamalarına göre pek bir varlık gösteremedi. İlk maç olduğundan birazcık benim gibi defans oynamayı tercih etmiş olabilir. Karşı oyuncuyu minyonda ezdi orası ayrı. :D Dumble'a söz yok be adam Bard ile şiir yazıyor resmen. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bard'ı uzun zamandır deniyorum, hele Aram'da geldiğinde kesinlikle oyun taşıyorum idolüm Dumble ya. Uzun zamandır haberim yoktu Bard oynadığından, geçenlerde bi maçında görünce Bard oyunlarımı eskisinden de sıklaştırdım. Zyra/Bard hem zıt hem de birbirine çok benzer iki support, ikisinde de ustalaşmak hedefim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dumble bayadır Bard çalışıyordu ya. Yayınlarında bile full Bard oynayıp Bardı daha fazla iyi oynamak istiyorum demişti. Ligde de üst üste Bard aldığını hatırlıyorum. Hatta şöyle diyebiliriz eğer Bard boştaysa %80 garanti alıyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

son zamanlarda sadece aram da oynuyordum , iki gündür de vadide dolanayım dedim ama adc oynatmıyorlar adama takım kurucuda . Neymiş "şifa" almalımıymışım istemiyorum arkadaş ben adc oynarken şifa almak, hatta 2-3 senedir şifa felan almıyorum arkadaş. Zehir ettiler bana vadiyi, kaç odadan atıldım Allah bilir. Bunaldım yahu saldım kendimi ormana Shyvana ile karışan yok eden yok çok şükür

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Gp'nin geri dönüşünü hikaye olarak nasıl bağlayacaklar sizce? Stratera'nın tahminince Tamtam onu yutup getirecekmiş, bana da mantıklı geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyunun boyutu sizin bilgisayarda ne kadar yahu bende 21 GB yi aşmış durumda

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyunun boyutu sizin bilgisayarda ne kadar yahu bende 21 GB yi aşmış durumda

Eğer oyun uzun süredir varsa, onun sebebi %80 o Login Screen animasyonları, videosu müziğidir. Oyun bende şu an 6 GB mesela.

:Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.153\deploy\mod\lgn\themes

Buradan silebilirsin eski ekranları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

GB ler heryere eşit dağılmış , senin dediğin yerde dediğin klasörü bulamadığımdan sebep yeni yüklenmiş başka bir bilgisayardan flash belleğe atarak oyunu almaya karar verdim. 21 GB nedir yahu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bulamamana imkan yok, en fazla 0.0. 1.153 kısmı farklıdır bi daha bak bence :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

...55 var bende oda 1,90 gb neyse aldım öteki bilgisayaradan 5,9 gb lik halini . Sağol varol

o değilde Fiora ya ne etmişler öyle ultiyi yemiş bitirmişler support olmuş şampiyon

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni Fiora ile bir maç yaptım. İlk başlarda karşı Fiorayı baya bi ezdim. Hatta ezilmekten afk kaldı. Sonra bot lane ve mid, jung da eksik kalır mı, baya bi feedlediler. Her ne kadar pek bir şey anlayamasam da koca maçta ultiyi sadece bir kere kullandım. Ultiyi kullanıp adamın etrafından dolanarak dönmek baya bi zor. Eğer adc oynayıp kite olayını bilmiyorsanız size daha bir zor gelir. W'su güçlü olmuş daha karşımdakini sersemletemsem bile baya bir yavaşlatması var. Kısa sürede yeni Fioraya alışanlar derecelide baya bi ekmeğini yiyecek gibi gözüküyor. Nerflenir zaten bir sonraki yamaya. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ultinin hepsini vurursan Janna da çok daha fazla can basıyor, olmaz öyle şey yahu zalımlığında bu kadarı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben yeni Fiora'yı çok sevdim biraz daha yetenek istiyor oynaması. Darısı Master Yi'nin başına :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayaklı ego yapacağını yaptı yine. Taikki çok hata yaptı ya say say bitmiyor :/ Mid'de sıkıntı yok ama bjk şu jungle sıkıntısını bi türlü çözemiyor. Nidalee seçimine hala kızgınım korkunçtu totem yok hiçbir şey yok. Dumble biraz daha farklı şeylere çalışmalı çok seviyorum ama genişletmeli havuzunu. Trundle çok güzeldi ama hep Trundle olmaz. Bard gibi efektif bir şeyler bulmalı. Bard hemen ban yiyor görüldüğü gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TBFye gidip yaşanan aksaklıklara ve maçların geç başlamasına sinirlenip maçı izlemeden terketmiş biri olarak şunu diyebilirim. Maçları izlemeye gerek yok Ego ortalığı dağıtmış. Kapanıştada egoluğunu gösterdi. Gurd hiç olmazsa Börkeye oynayıp taşımasını sağlıyorduı Taikide o da yok. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tv'lere bile çıktı arkadaş, ne olmuş bu kıytırık lol XD (taşı atar ve kaçar)

Şaka bir yana oyunların sonunda böyle büyük platformlara ülkemizde ulaşması sevindirici bir durum. Gelişmesi dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ondan önce altyapının düzelmesi lazım . Her gün oyun çöker mi yahu insan utanır be.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TBFye gidip yaşanan aksaklıklara ve maçların geç başlamasına sinirlenip maçı izlemeden terketmiş biri olarak şunu diyebilirim. Maçları izlemeye gerek yok Ego ortalığı dağıtmış. Kapanıştada egoluğunu gösterdi. Gurd hiç olmazsa Börkeye oynayıp taşımasını sağlıyorduı Taikide o da yok. :(

Aynen Rumble ve Gnar'la da taşınmazsa daha da taşınmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

1 defa Fnatic e yenildi. Fnatic toplamazsa SKT T1 alicak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaş bu dünya kupasını kastediyor. SKT sanırım hiç yenilmedi. Ben FNATIC maçın sonucunu böyle kolay olmasını beklemiyordum aynı şekilde ORIGEN'inde en azından dördüncü ya da beşinci maça kadar uzar diyordum. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?