Jump to content
  • Kayıt Ol

Drifters

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Drifters

TANITIM

Shimazu Toyohisa Sekighata Savaşın da Ii Naomasa’yı ölümcül şekilde yaralamayı başarsa da kendisi de ciddi şekilde yara alır. Kendini yürürken kapılardan oluşmuş bir koridorda bulur. Koridorun ortasında masada oturan gözlüklü adam diye çağrılan Murasaki onu beklemektedir.  Toyohisa’yı en yakın kapıya gönderir. Toyohisa o kapıdan geçince gözlerini başka bir dünyada açar. Oda Nobunaga ve Yoichi Suketaka ile karşılaşana kadar ne olduğunu anlamaz. O bir “Drifters (Sürüklenenler)”dir ve bu Dünya’ya boşu boşuna gönderilmemiştir.

Sürüklenenlerin ve Sonların savaşı başlamıştır. Savaş manyağı ne kadar adam varsa kendilerine ait olmayan bu topraklarda kimi hüküm, kimi özgürlük, kimi başka sudan bir sebeple amansız bu savaşta yer alacaktır. Hepsinin tek ortak bir amacı vardır. Savaşmak!

KARAKTERLER

Toyohisa Shimazu - Ana Karakter

Nobunaga Oda - Ana Karakter

Yoichi Suketaka Nasu - Ana Karakter

Hannibal Barca - Yardımcı Karakter

Adolf Hitler - Yardımcı Karakter

Olmine - Yardımcı Karakter

Naoshi Kanno - Yardımcı Karakter

33949.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Drifters

İngilizce: Drifters

Japonca: ドリフターズ

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 30 Nis 2009 - ?

Dergi: Young King OURs

Eser: Kouta Hirano (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik, Tarih, Samuray, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1269

Veriler 26 Aralık 2016 Pazartesi günü 16:52 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 13801

KİŞİSEL YORUM: 

Spoiler

Mangasına ben animesi gelmeden çok önce başlamış ama bir yerde çizimlerinden dolayı ara vermiştim. Ara verdiğim bir mangaya dönmem nadir olur. Ama Animesi cidden enfesti. oturup mangaya kaldığım yerden başlatacak kadar kefit aldırdı diyebilirim -ki Manga dururken anime beni tatmin etmez derdim.. Kaliteli bir seridir. 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriye ait sen sevdiğim yanı tarihi karakterleri güzel harmanlaması. Ölüm şekillerine vesaire birkaç faktöre göre taraf belirliyorlar ve kurgu zaten güzel iken hikâye de iyi şekillenince sevilesi bir seri ortaya çıkıyor. Bir de işin sonu nasıl bitecek diye meraklandırıyorsa daha ne olsun. Şu an yeni bölümleri bekliyorum ama bakalım... Bu son bölümler gayet iyi.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?